Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    válasz jocek91 #16 üzenetére

    Nekem az előd van imádom szintén bitfenix prodigyben[link], sokkal jobban elrendezett mint ez, azt hiszem nem is váltok erre(ez valami borzasztó és riserrel megoldani a pci express slotot, a riser mindenre érzékeny, csoda ha megy azon a sebességen a kártya, ami a gyári specifikációja és az is biztos, hogy nem a legdrágább risert teszik bele).

    Bőven van mit a mostaniba is beletenni Sandy-t, Ivy-t i5, i7 igénynek megfelelően egy thermalright macho hűti a mostani i3-at is, de bőven elég az i5-i7-re is. Vga egy 7770 nekem elég alkalmi játékos vagyok. Zaj az szinte semmi, az összeválogatott hardverek miatt ez természetesen borítékolható, de úgy gondolom, hogy egy
    csúcskártya aminek jó hűtése van, nem fogja befűteni ez a házat és konfigot.

    Jól megtervezett hűtéssel, igazi kis erős játékos, mindenes gépet lehet kihozni belőle.
    Kompromisszumokkal egyetértek, de aki ilyet vesz az szerintem tisztába van vele.
    Talán majd az asusnak lesz értelmes alternatívája ezen a platformon, csak alaplap, nem ilyen egybeépített gép az nem kell, azt majd én építek köré.

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák