- Megjött a Razer DeathAdder egerek legfrissebb nemzedéke
- Ismét minimalista miditorony érkezett a Fractal Design műhelyéből
- Alakul a SpaceX Starlink európai ellenfele
- Digital Fingerprinting: Így buktat le a böngésződ a neten - Tech Percek #18
- Prezentálta PCI Express 6.0-s SSD-vezérlőjét a Silicon Motion
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Megjött a Razer DeathAdder egerek legfrissebb nemzedéke
- Amazon Kindle
- OLED TV topic
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Milyen processzort vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fücsök007
őstag
Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy a DX11-es VGA-k fogják-e futtatni a leendő játékokat DX11.1-el lassabb sebesség mellett?
Most hasonlót látok mint anno a DX10-->DX10.1 esetén, és ott is működött a dolog.
-
Zeratul
addikt
DX11 alacsonyabb DX szintű hardveren automatikusan visszaskálázódik, csak ez cistát vagy win7t feltételez oprendszerként, ahogy az XP kihal úgy fog automatikusan minden átmenni PC DX11re mert nem kell az alacsonyabb szintű hwra megírni, azt az api automatikusan megcsinálja.
-
Ribi
nagyúr
Megint miért 2 külön játékot írsz?
Az hogy a Fearben ratyin néz ki nem jelent semmit.
Az a lényeg, hogy C2ben DX9ben pont olyan redvás jóra meg tudják csinálni, mint dx11 alatt.
Ott az a nyamvadt link fentebb.
DX9 es DX11ben is mutatja a vizet. Alig van valami különbség.
Ha nem állsz meg és nem kezded kielemezni, hogy ez tényleg kicsit jobban mozog akkor fel sem tűnik.Mutasd meg plz, hogy te melyik videót láttad, ahol annyira sokkal szebb a kinézet.
VAZZ a video miota álló kép
És mint írtam dobj linket, mert hiába írogatsz amíg nem látjuk te mire alapozod az állításod. -
Carasc0
őstag
Rendben akkor nézzél meg egy DX9-es víz grafikát. PL. FEAR 1. Utána nézd meg a Crysis 2 víz grafikáját DX11-el.
Kb ilyen különbségek lehetnek DX9-es Crysis 2 meg a DX11-es Crysis 2 esetében is. Amúgy én is láttam a változásokról videót és szembetűnően szebb DX11-en a game. Jogos az FPS csökkenés.
-
[CS]Blade2
addikt
válasz
benjemin1994 #78 üzenetére
Azért nem látod, mert ezek amolyan 2in1 játékok, screen képeket kell kilopni, és egymás mellé illeszteni, majd be kell karikáznod a különbséget.
Ez a DX11-es játékok másik része.
Ennek a durvább változata, amikor a 8xAA és 16x überAA között kell a különbséget megtalálni 1920 vagy 2560-as felbontás mellett, nagyító eszköz nélkül. -
Ribi
nagyúr
Remélem inkább eljön az az idő, hogy ténylegesen csak DX11ben megírt játékok lesznek és nem dx11 effektekkel tupírozott dx9 valami.
Azzal meg biztos nem fognak szenvedni, hogy a dx11re jól megírt játékot visszabutítsák dx9re azon kihaló félben lévő PC gamer kedvéért. Jó lesz ha a dx11 verziót átírják.Carasc0: még szerencse, hogy C2ről volt szó.
A képen amit linkeltél pedig ott virít egy viszonylag nagy DX10 felirat
És öszehasonlításról volt szó. Az hogy egyikről mutatsz 1 képet az semmit sem ér.
Lehet pont ugyanígy néz ki dx9ben is. -
ErosenZold
senior tag
mér van ami kihasználja már a dx11 et?
-
Tomcat
őstag
A technológiai okfejtés érthető, én is találkoztam már a DX11 esetén ezekkel az apró grafikai hibákkal. A kérdés inkább az, hogy az ősszel érkező HD7xxx széria már DX11.1 kompatibilis lesz-e, vagy majd csak a HD8xxx lesz az jövőre (ha még lesz olyan).
Gondolom hogy nem túl sok kiadást érinthet ez az apró különbség, de ha VGA-kat cserélek akkor már inkább DX11.1-est vennék.Arra már nem is merek gondolni (a régmúlt eseményei alapján) hogy egy PC-re átírt konzolport 2012-től ha nem észlel DX11.1-es VGA kártyát akkor automatikusan DX9 (konzol) módban fog futni mindössze azért hogy elősegítsék a gyártók pangó VGA eladásait.
-
Ribi
nagyúr
C2 DX9hez volt egy textúra pakk.
Itt egy összehasonlítás DX9 VS DX11ről.
Szinte semmi különbség nincs. -
havasa
aktív tag
A cikket olvasása tovább erősíti azt a gondolatot, hogy lehet jobb lenne elejéről újraírni ezt az elavult, sz@r API-t, mint 6 milliárd tranzisztoros 370 W fogyasztású technológia szörnyszülött VGA-kat a a felhasználókra erőltetni.
-
-
X Factor
addikt
válasz
benjemin1994 #75 üzenetére
akkor valamit rosszul állítasz, nagyon megdobja szvsz a dx11, csak kár h. sokat zabál
-
djculture
félisten
válasz
benjemin1994 #72 üzenetére
Ezt így nem mondanám mióta a STALKER - Call of Pripyat-ot dx11 be nyomom.Ég és föld .
-
benjemin1994
tag
Dx11.1 minek? Még most sem látok semmi külömbséeget a 10 és a 11 között, sőt még a 9 között se. Még alaig van pár játék ami dx11 es erre meg már dx11.1.
LOL
-
Carasc0
őstag
Üdvözlet!
Vga alapú számítások elvégzése összetett komplex műveletspecifikáció. Tegyük fel egy olyan játékkal játszol amely kihasználja az általad rendelkezésre álló VGA kártyád mikroprogram szintű (avagy hardveresen támogatott) utasításkészletét, valamint a hozzájuk részlegesen vagy teljes mértékben tartozó könyvtári függvényeket.
Amennyiben ezt a játékot 1024x768-as felbontásban játszod, és minden szükséges grafikai beállítást aktiválsz, akkor az egyes beállítások aktivitásának gyakorlati alkalmazása nem feltétlenül DX függő. DX egy grafikus függvénykönyvtár hierarchia amelyben szereplő kód komplexusok akkor futnak le, mikor azok hívására szükség van. Azonban emellett további VGA paraméterek is befolyásolják az adott függvény végrehajtását. Ha lefut egy effekt függvény, azt grafikai modellé kell implementálni, ehhez a GPU-nak számolni kell. Tehát már a GPU órajel mértéke is számít. Magasabb felbontás, nagyobb számítási igény. Élsimítás? További számítási igény.
Minél több objektum számítása ---> több objektum generálása. Tárolni kell és lehetőleg gyorsan és tartósan. Erre szolgál a GDDR modul system. Van mértéke (GB) és sebessége (Memory clock GFSB)
És még nem ejtettem szót a nagyon megfizetendő fontos komponensre a memory sávszélességre (bitrate). Megjegyzem ez az oka amiért az ATI kártyák olcsóbbak mint az NVIDIA-k. Pont a bitrate miatt. Érdemes megfigyelni ezt a paramétert egy kártya differenciálás során.
Tehát ebből következik minél több beállítás, magasabb felbontás, mindenképp lassulás lesz a végeredmény. Mi ennek az oka? Egyszerű!
5 évvel ezelőtt már létezett 600mhz-es Core clock VGA. Nézz körül a piacon. DX11-es kártyák még mindig alig haladják meg a 800MHz clock-ot. Persze ennek további hardvertechnológiai okai is vannak. Vagyis a VGA komponensek nem egyenletesen fejlődnek.
És végül a szoftver oldal is további érdekességekre hívja fel a figyelmet. Játék motor és optimizáció.
-
Abu85
HÁZIGAZDA
Ha csak DX9 lenne, akkor 30-50%-kal lassabban futna. Mint írtam a HDAO-ra levetítve a DX11 7x-es tempóelőnyt kínál a DX9-hez képest (ez kimérhető a DX11 SDK-ban). Azért írom a HDAO-t, mert ez egy kedvelt opció, de máshol is származik előny.
Természetesen DX9c-re is be lehetne vezetni a játékokban a Diffúz DoF-ot, vagy a HDAO-t, vagy más post processt, csak a fejlesztők szerint ennek nincs értelme, mert sm 3.0-ban nincs olyan VGA, ami ezeket jó teljesítménnyel kiszámolja. Ezért kötik a teljesítményigényes effekteket a DX11-hez.
-
X Factor
addikt
dx 11 előnye az lenne h. azonos megjelenítés mellett gyorsabb, csak hát ugye ezt nehéz beállítani... mert ha dx11-et aktiváljuk, bejön sok más árnyék, tesszalálás stb... ami viszont megzabálja a hardvert.
Ahogy én Abu szavaiból kivettem, kéne a beállítások közé vmi "dx9 max settings in dx11 mode" és akkor tapasztalnánk azt amiről mindenki beszél.
-
mickemoto
őstag
Nagyszerű, én még a dx11-ből sem láttam semmit, pedig hellyel közzel követem a játékokat és dx11-es kártyám is volt.
-
Carasc0
őstag
Üdvözletem mindenkinek!
Legjobb tudomásom szerint a Windows 8 DX12-vel fog érkezni.
-
Abu85
HÁZIGAZDA
válasz
Dr. Romano #60 üzenetére
Egyelőre a 11.1-ről hallottam. A 12-nek utánakérdeztem, de az az OEM-es kontakt, akinél van már Win8 (és akitől származik az infó
), csak a DX11.1-et látta benne. Aztán az elképzelhető, hogy érkezik DX11.1 és DX12 is. A DX11.1 biztos.
-
Dr. Romano
veterán
Most akkor DX12 lesz majd, vagy ahelyett már szoftver render / sugárkövetés lesz? Most hogy így elhalt az Intel vga projektje egyre kevesebbet hallani erről.
-
Abu85
HÁZIGAZDA
Nem kötelező bekapcsolni a DX11 extra effektjeit. A DX11-es módban is elérhető a DX9-es képminőség és ahhoz +10-20-40%-os sebességtöbblet is jár (játéktól függően). Nem lesz olyan szép, mint maxon, de a DX9-es képminőséghez képest alig lesz változás. Ha bekapcsolod az extra effekteket, akkor nyilván sokkal több munkát végez a VGA, aminek a sebesség az ára.
-
Abu85
HÁZIGAZDA
Dehogynem. Egy DX9-es kártya Radeon 9500+ sorozat volt. A b-s kiterjesztéshez X500+ Radeon kellett, míg a c-s kiterjesztéshet GeForce 6-7/Radeon X1000.
Ahhoz, hogy például valamilyen Split rendszer legyen a tesszlláláshoz kell egy Split lépcső a tesszelláló futószalag elé. Ezt nem lehet csak úgy támogatni a régebbi termékekkel. Esetleg emulálást lehet rá írni. Ha ezt elfogadj az MS, akkor semmi gond nincs, csak annyit, hogy az emulálás nagyon lassú, de lényegében megcsinálja a kártya a feladat feldolgozását.
(#55) persil: Kaptunk is bele egy fps-gyilkoló UberSampling módot, mert a DX9 alatt a motor nem képes MSAA-ra. Ha DX11-ben írták volna a motort, akkor lenne MSAA, és nem felezné meg az fps-t a szuper-mintavételező algoritmus. Vagy kikapcsolod az UberSamplingot és recés lesz, vagy veszel hozzá combos VGA-t. Esetleg harmadik opció a kikapcsolás és a Catalyst MLAA-ja, de az csak Radeon mellett van.
-
Romvr
őstag
Tudom hogy nem értek hozzá csak logikázok egy kicsit.
Ugye anno megjelent a Dx9, aztán jöttek a hibajavításai a Dx9a, b, c. Ott ugye nem kellett minden betűhöz új hardvert venni. Akkor most miért kell a xx.1-hez újat? Nem lehet megoldani szoftveresen a dolgot? Hiszen ha jól vettem ki a cikkből akkor itt valami számítási módozatról van szó ami hibás a Dx11-ben és majd ki lesz javítva a Dx11.1-nél.
A másik meg a marketing gépezet. Én egy GF8800GT-ről váltottam márciusban HD6870-re. Addig vígan elvoltam vele, de már kezdett kicsit öregecske lenni, meg hülyén festett egy Phenom II X4 mellett. Dx9 -ről Dx11-re. Nah tisztelt gyártók legközelebb is csak ilyen fokú váltást fogtok tőlem kisajtolni! Majd Dx13-nál megveszem az új Radeon HD12xxx-es szériát és azzal is elvagyok vagy 4 évig. Szóval csak annak plusz pénz aki minden szériaváltásnál megveszi a legújabb kártyát. Hiszen biztosan kompatibilis lesz visszafele a Dx11.1-is és nem csak azokon a kártyákon fog futni az adott játék. Akkor meg minek? Plusz effektek nem lesznek benne, csak kicsit gyorsabb lesz tőle a számolás, tehát nem 60 hanem 80 FPS-el fut majd a játék. Azért meg nem adok ki megint 50 ezret
-
Számomra, az a baj ezzel, hogy a mind a mai napig a Crysis vezeti a grafikai ranglistát, és mindezt dx9-el... Akkor miről is beszélünk?
-
[CS]Blade2
addikt
Szerintem teljesen mindegy, hogy DX9-es DX10-es, DX10.1-es, DX11-es, vagy DX11.1-es kártyával futtatod a DX9-es vagy papíron nagyobb verziójú, de k. csak DX9-es kódokat tartalmazó alkalmazást.
Az egész arra megy ki a DX9-ről DX10-re váltás óta, hogy a userek hamarabb lecseréljék a kártyát egy újra.
-
mrhitoshi
veterán
Ráncfelvarrás, de szerintem a dx12 lesz majd az igazi
, ami szerintem akkor fog jönni, mikor a következő generációs konzolok.
-
Misua
senior tag
Most hogy 'Tisztaszoftver' programnak vége, kevesen fognak egyből áttérni az új windowsra mint annó...mert win 7 verhetetlen
-
RyanGiggs
őstag
Ha azt vesszük lehet hogy fogja tudni.
Viszont ha azt nézzük, sok értelme még nincsen,hisz csak a hardware után
1 évvel érkezik a szoftware (Win8), ami tudja majd kezelni,és
onnan még ki tudja hány hónapot kell várni majd a DX11.1-es játékokra!?
Tehát ha a business-t nézzük, akkor annak van értelme ha a HD8xxx-as
széria támogatja majd csak a DX11.1-et!
Persze minden nézőpont kérdése.
Nekünk felhasználóknak az lenne a legjobb, ha már a HD7xxx-es széria
tudná a DX11.1-et, mivel mire oda kerül a sor, hogy használható lesz,
addigra úgy lemegy az ára hogy szinte "mindenki" meg tudja majd venni. -
X Factor
addikt
válasz
Plazmacucci #40 üzenetére
Igen.
-
-
Eddie141
senior tag
Nem tudnék olyan kulturált kifejezést találni, ami illene az érzéseimre. Be k@phatj.. De komolyan. Pénzhajhász banda.
Lassan megint ott fogunk tartani, hogy egy konzol jobb befektetés lesz, mert van akinek fél év után kellene leváltania a teljesen új gépét. Fárasztó. -
Abu85
HÁZIGAZDA
válasz
RyanGiggs #34 üzenetére
Ha vannak Draft speckók akkor simán elképzelhető. De azt tudjuk, hogy a HD 7000 sorozatban lesz GCN, VLIW4 és VLIW5 GPU is, szóval a DX11.1 támogatása csak a GCN-en belül várható. Általánosan kizártnak tartom, hogy a régi VLIW rendszereket átdolgozzák a DX11.1-ért.
Az új GPU architektúráról ennyit tudunk: [link] - Ebből már látszik, hogy az LDS 64 kB-ra nőtt, holott a DX11-ben 32 kB a követelmény. Nyilván valamiért nem a régi speckókat követi. -
Abu85
HÁZIGAZDA
válasz
Cyberpunk #32 üzenetére
Miért ... mire számítottál?
(#28) DemonDani: A Skyrim ilyen lesz pl. Ott a DX11-et csak gyorsításra használják fel a fejlesztők.
(#31) RyanGiggs: Szerintem az AMD GCN architektúrája DX11.1 lesz. Ezt az is alátámasztja, hogy az MS is számos Tahiti GPU-t kapott a Fusion Dev. Summit után. Nekik szvsz a felület tesztelésére kell. Ha nincsenek is kész a végleges speckók, akkor is van már valami draft specifikálás, ami segít a GPU-kba való beépítésben.
-
Cyberpunk
félisten
És gondolom a DX11.1 az nem megy majd a DX11-es kártyákkal
-
#93794560
törölt tag
Őszintén szólva, engem a sima DX11 sem érdekelt, nemhogy az új. Csak néhány régebbi játékkal szoktam játszani, DX10-esből is csak egy játékkal játszottam. Emiatt biztos nem fogok új VGA-t venni.
-
DemonDani
addikt
válasz
RyanGiggs #23 üzenetére
El tudom képzelni hogy a DX11.1 legnagyobb előnye az lesz, hogy eladhatóvá teszik az új grafikus kártyákat vele... Business Is Business
(#24) Abu85
Nekünk soha semmi nem kell ami nem lassítja hanem gyorsítja a gameket... csak nézz körül.
DX11 is lehetne gyorsabb mint a DX9es gamek, ha a képminőség hasonló szinten marad, de betesznek egy rakat olyan effektet ami megkönnyíti az életüket aztán kész, mehet is a DX11 plecsni mert csoda szép a dinamikus árnyék1 esetre emlékszek mind a mai napig (nem ez az egy van) az a csodás Assasins Creed, aminek tudjuk jó, mi lett a vége...
-
JetiRulez
őstag
Ez az újítás minden bizonnyal hasznos lesz, ha felesleges számításokat drasztikusan csökkenti. Az utolsó képnek viszont értelmét nem látom, ugyanis az égadta világon semmilyen minőségbeli különbséget nem lehet észrevenni a 2 figura között.
Életemben nem is játszottam még DX9-nél fejlettebb játékkal. Majd lesz rá alkalmam...majd.
-
Abu85
HÁZIGAZDA
Ez a lényeg. A szöveg leírja, hogy a quad-merging gyorsít miközben a minőségben nem igazán lehet változást észrevenni.
(#5) Angel1981: Az adoptáció sebességét tekintve a DX11 a leggyorsabban alkalmazott API a történelemben. A megjelenése óta 21 hónap telt el, és ez 22 játékot eredményezett. Semelyik API nem terjedt ilyen gyorsan.
-
RyanGiggs
őstag
Szerintem is teljesen tökéletes mind a két játék grafikája!!
Ehhez a DX11.1-hez csak annyit, hogy akkor jöhetnek a 11.1-es vga karik is!
Aztán meg persze a DX12-esek is....!!
Mondjuk én eleve azt hittem hogy a Win8-al már érkezik a DX12!
De nem, fussunk még egy kört, elöbb persze legyen DX11.1 na majd aztán 12! -
ndavid
tag
válasz
Typhoon47 #19 üzenetére
Éppen ez a lényeg, h nem látsz különbséget
a képminőség nem romlik észrevehetően, viszont kevesebb munkával jár az előállítása:
"[a lényeg] ... hogy a négyes pixelblokkokon dolgozó grafikus processzorok kevesebb felesleges ellenőrzést hajtsanak végre a háromszögek vizsgálatánál. [...] a grafikonon látható, hogy jelentős az előrelépés az összevonás nélküli megvalósításhoz képest, és a képminőségben sem vehető észre minőségromlás." -
Azt hittem, valami eget rengető hibára gondoltál, de hogy az a kis légypiszok... fel sem tűnik futó alkalmazásnál, nem hogy a VGA-t meggyanúsítsam azzal, hogy rossz.
Amúgy jó az a Dx9 még. Nem tudom, sokan mit néznek játék közben, de én a játékot játszani szoktam, márpedig a F.E.A.R. 3 is igen jó lett és a Crysis 2 is Dx9-ben.
-
aDamker
aktív tag
Ugy latom, itt paran nincsenek tisztaban a jatekok fejlesztesi idejevel. Csakis a nagy kiadok engedhetik meg maguknak, hogy egy tech teamet alakitva, csak a grafikus engine fejlesztesere dolgoztassanak programozokat. Akinek nincs ra penze, azoknak nagyon rizikos lehet az uj engine fejlesztese idoben, es nem mindenki vallalja be pont ezert. Ezenfelul plusz munka az, hogy a programnak minel nagyobb celkozonseget kell elernie,mert ha csak a windows 7 es dx11es kartyaval rendelkezoket fogjuk meg, akkor azon emberek joreszet akik nem rendelkeznek a celhardverekkel, vagy software-el, azokat kizarjuk a fizeto kozonsegbol. Ez uzletileg rossz strategia sztem.
-
eziskamu
addikt
válasz
Angel1981 #14 üzenetére
Hát ha át akarnak lépni Raytrace eljárásra, akkor biztosan
Az lenne a jó ha a dx11 utódai inkább a (pl a cikkben említett) hibajavításokra koncentrálnának, de ugye ezügyben a Microsofton kívűl valamennyire a gyártó is illetékes, de azért az Unified Shader korában nem tudom mennyire kell az említett problémához is hardveres támogatás (kivéve ha a sebeségre erősen negatívan hatna a szoftveres módosítás), és mennyire hajlandóak egyáltalán szoftveresen javítani a gyártók ezen dolgokat, vagy a piaci érdekek miatt új dx11.1-es kártyákkal jönnek elő (mint ahogy eddig is történt)
Mondjuk mondom ezt tök laikusként, és tudom egy GPU nem csak shaderekből áll és azok képességei is nagyban eltérhetnek. -
flugi
tag
csak én nem látok különbséget a két kép között a quadmergeriq.jpg képen?
-
Angel1981
veterán
Most viccen kívül; lesz egyáltalán DX 12?
Illetve lenne értelme?ftc: +1
Azért remélem, hogy kb. 2 év, és itt lesz az X360 és PS3 utódja...
Egyébként akkor sem biztos, nagy örömünk lesz nekünk, PC-seknek, ha a játékok nagy része továbbra is ilyen hanyag konzolport lesz... -
ftc
nagyúr
válasz
cskamacska #12 üzenetére
Még 1 darabig lesz DX9 sajnos....A következő szint ugrás akkro lesz mikor a konzolokban is erősebb GPU lesz
-
cskamacska
addikt
No igen, kifejezetten O.o képet vágtam a mondat olvastán, Abu technokrata elragadtatása ezért meglátszik.
(de addig jó nekünk míg szereti a munkáját
)
A szomorú valóság ezzel szemben az, hogy a Wikipédia DX10/10.1/11 listája szerint az elmúlt 4 évben a játékok csak elenyésző része lépett túl a DX9-es megkötéseken, és általában akkor sem mutattak fel semmi többet pár csoffadt fény-árnyék effektnél.
Nekem leginkább az Assassins Creed esete tetszett, ahol az első rész kapott még DX10.1 javítást is, ehhez képest a folytatások már simán DX9-ben lettek portolva PC-re. -
smkb
őstag
"Azóta már 22 darab játékprogram használja a rendszer előnyeit, vagyis az adoptáció nagyon gyorsnak mondható"
Ezen berittyentettem én is...
Hány játék is jelenik meg átlagosan naponta (AAA, Indie, Pop Cap, kis stúdiók stb...)? Nem 1... vagyis akkor ez 1% alatt van..valóban kedvelt és sikeres, de legfőképp látványosan és észrevehetően adoptált a játékokban
-
brian1987
tag
Én DX 12-ig nem váltok karit.
Am meg szerintem elég most a DX 11 is. -
Kissjeno
tag
Na jól járnak a videókártya gyártók, jó pénzé kihozzák a 11.1-es kártyákat.
-
Angel1981
veterán
"A DirectX 11 a Windows 7-ben került bevetésre még 2009 októberében. Azóta már 22 darab játékprogram használja a rendszer előnyeit, vagyis az adoptáció nagyon gyorsnak mondható"
Azért ezen mosolyogtam kicsit.
-
X Factor
addikt
Imádom Abu ilyen jellegű cikkeit, mert az átlag laikus is rálátást nyerhet, ezeknek folyamatos olvasgatásával.
-
-
megint én
őstag
LOL, én meg amikor láttam ilyen szemcséket, azt hittem a VGA-m a szar...
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- A HMD visszalép az USA piacáról
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Synology NAS
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Kedvenc zene a mai napra
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Futás, futópályák
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! SAPPHIRE NITRO+ RX 7900 XTX 24GB GDDR6 videokártya garanciával hibátlan működéssel
- ROG Astral GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC Edition - 32 HÓNAP IPON GARANCIA
- Csere-Beszámítás! MSI Suprim X RTX 3080 10GB Videokártya!
- PNY EPIC-X RGB RTX 5060Ti 16GB / Gigabyte EAGLE OC RTX 5070 12GB videokárty 3 év garancia 27% áfa
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte AORUS MASTER RX 6800 XT 16GB GDDR6 videokártya garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RX 7600XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- HP OMEN MAX 16T-AH000 - Ultra 9 275HX, 32GB, 1TB SSD, NVIDIA RTX 5090
- Csere-Beszámítás! Lenovo Legion 5 White ! R5 5600H / RTX 3050Ti / 16GB / 500GB SSD
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest