Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djadji

    senior tag

    Hello!
    Segítsetek pls. Felettem a transmission-t, de a weben keresztül nem férek hozzá. Folytn azt írja ki, hoyg forbidden.
    A .json file-t szerkesztettem. az rpc-whitelistben az van hogy 127.0.0.1, 192.168.*.*
    a whitelist true, url /transmission.
    Az a gyanus, hogy valahol azt olvastam, hogy az rpc password-höz beírhatom, hogy "kiskutya", majd mikor használni kezdi a transmission, akkor titkosítja a jelszót. Na ez nem történik meg, ott van továbbra is a "kiskutya" jelszó helyén. (bár ha csak ennyi lenne a hiba, ettől még a hozzáférés meglenne, a jelszót szerintem kellene kérnie, max nem fogadná el a jelszót)
    Ha a böngészbe írom, hogy ipcím/transmission, akkor azt mondja forbidden, és hogy nézzem meg az rpc-whitelist, és a rpc-whitelist-enabled mezőket, de azok a fent leírtakat tartalmazzák, sztem azoknak jónak kellene lenniük.
    Próbáltam terminálból hozzáadni egy torrent filet, hogy lássam működik e, azt írja success, de nem látom hogy letöltene bátrmit is, és a ncore.on se látom, hogy elkezdené tölteni, vagy seedelni, vagy bármi.
    Status-ra ugy tűnik fut, aktív, meg minden.
    Van valami ötletetek mi lehet a gond?

    UI: Találtam olyat a transmissionhoz, hogy wach-dir, ami sztem az ami nekem kellene, de kipróbálni azt se tudtam. (beledobom a torrent filet egy mappába és onnan beemeli és kezdi tölteni..)

    http://djadji.fw.hu

Új hozzászólás Aktív témák