Hirdetés
- Lenovo Thinkbook, Yoga széria
- Projektor topic
- Milyen monitort vegyek?
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Lenovo Legion Go: a legsokoldalúbb kézikonzol
- Leleplezte az új Xbox generáció érkezését az AMD vezére
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- TCL LCD és LED TV-k
- VR topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
alec.cs
tag
válasz
Siriusb
#2143
üzenetére
Oké, köszi!
Köszönöm mindenki válaszát.
Amire kell arra jó a fájl-os megoldás. Már megvan az elképzelés miként fog működni...
A következő kérdésem az lenne, hogy az adott fájlt, hogy tudom titkosítani, hogy ne lehessen a tartalmát látni az illetékteleneknek?
Olyan megoldás kellene ami viszonylag gyorsan működne (elkódolás, visszakódolás), 2.7-es verzióval működne kiegészítő állományok nélkül. Nem kell túl bonyolultnak lennie, mert csak arra kell, hogy az információ ne látszódjon egyből. De azért olyan könnyen más ne tudja kivenni belőle.
Lenne a fájl a szerveren (titkosítva), s a user gépeken lévő .py fájl ami visszafejtené a titkosított adatot.
Az lenne jó, hogy aki megkapná ezt a .py fájlt a user gépére az ne tudná, hogy honnan, milyen adat kezelése valósulna meg.
Most nem mennék bele az egyéb védelmi részekbe (saját, elzárt szerver, ...), de egy gyors, könnyen kezelhető, biztonságos megoldást keresnék.
Milyen megoldást javasolnátok?
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple iPhone 11 / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 100%
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i5 11400F 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600XT 8GB Zalman T4 Plus Cooler Master 650W
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB DDR5 RTX 5060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4248,100% Akksi
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs


