Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joci9

    tag

    válasz Tomika86 #7684 üzenetére

    Szia!

    Na megnéztem:

    -Megörző (retentive) adatmemória - Az adatmemóriának olyan területei, melyeket a felhasználó kiválaszt arra, hogy változatlanok maradjanak a tápfeszültség kikapcsolása után is, addig, amíg a kondenzátor és az opcionális elem „cartridge” le nem merül. A V, M, időzítő pillanatnyi értékek és számláló pillanatnyi értékek azok a memóriák, melyeket megörző memóriára lehet konfigurálni.
    - Permanens memória - Nem felejtő memória, melyet a programblokk, adatblokk, rendszerblokk, kényszerített
    értékek, tápfeszültség kimaradás esetén elmentendőre konfigurált M memória és a felhasználói programvezérlés alatt beírt kiválasztott értékek.
    - Memória „cartridge” - Kivehető nem felejtő memória, melyet a programblokk, adatblokk, receptek, adatnaplók és kényszerített értékek tárolására használunk.

    Én a másodikra küldtem példát, kolléga szerintem az elsőt kérdezte.

    Tipp
    Az MB0-MB13 tartomány megörzőre való megváltoztatása lehetővé tesz egy speciális funkciót, mely
    automatikusan elmenti ezeket a memóriahelyeket a permanens memóriába a tápfeszültség kikapcsolásakor

    ü
    J

Új hozzászólás Aktív témák