Hirdetés
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Unigine Superposition Benchmark
- Milyen TV-t vegyek?
- Egérpad topik
- Milyen videókártyát?
- Rendkívül ütőképesnek tűnik az újragondolt Apple tv
- MWC 2025: A ThinkPad notebookokról sem feledkezett meg Lenovo
- Milyen egeret válasszak?
- SONY LCD és LED TV-k
- Megkapja az FSR 4-et a PlayStation 5 Pro
-
PROHARDVER!
Philips LCD és LED TV-k téma összefoglalója
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tigerclaw
nagyúr
válasz
Szatura #13707 üzenetére
Szia,
Ez alapján Miracast kompatibilis:
http://cdn.cnetcontent.com/8c/53/8c536629-c117-4a59-a0d2-1515f6d14212.pdf
A típus amit beírtam, az amit én néztem ki, de elvileg ugyanaz mint a tiéd. Ez kisebb 43 inches,
és másabb a tunerje, de a smart dolgokban szerintem egyformák.Amúgy a miracastnál és a többi wifis megoldásnál fontos, hogy mind a tévé, mint a telefon/tablet/akármi jó jelet kapjon. Ez a veszi/nem veszi inkább utal arra, hogy gyenge a jel, vagy van valami zavarás. Pl. sok wlan hálózat van a környéken, és hasonló frekvencián, sávon üzemelnek.
Úgy olvasom, hogy kétsávos a wifije, így lehet hogy támogatja az 5GHz-et is. Érdemes megnézni a wifi router beállításokat. Sőt támogatja a wifi direct-et is.
Amiért hajlok erre a modellre, mert ez a legolcsóbb passzív 3D képes 4k tévé és ugye a passzív 3D talán egyetlen negatívuma az volt, hogy felezte FHD-nál a sorokat. Ami tesztet olvastam, abból az jött le, hogy a 4k felbontás miatt ez teljesen helyreállt, hiszen egy 3D-s FHD film esetén mindkét szemnek 1080 sor jut, az meg nem zavaró, hogy a vertikális felbontás meg duplája annak, ami kellene. Állítólag ég és föld a különbség minőségben.
Ahogy látom az utolsó firmware update nem túl régi ezekhez és javítgatnak mindenfélét:
https://www.download.p4c.philips.com/files/4/43pus7100_12/43pus7100_12_fhi_hun.pdf
Nálad egyébként a legfrissebb firmware van a tévén? (ezeket automatikusan érzékeli és szedi le, vagy manuálisan kell frissíteni?)
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest