Hirdetés
- Milyen videókártyát?
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Úgy állhat le a 16 GB-os GeForce RTX 5060 Ti gyártása, hogy közben nem áll le
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- CES 2026: árad a Panther Lake az Inteltől
- Azonnali informatikai kérdések órája
-
PROHARDVER!
A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
horvathd
aktív tag
válasz
Penndragon
#9396
üzenetére
A pénztári befizetés nem átutalás, azaz a befizetőnél nem lesz bankszámlaszám feltüntetve. Valószínűleg azért nem reklámozzák az így történő befizetést, mert egy esetleges hibás azonosító miatt nem tudnák a pénz visszajuttatni.
-
Arlekim
aktív tag
válasz
Penndragon
#9396
üzenetére
Frissen létrehozott fiókkal tetted mindezt?
Egyébként régen volt visa kártyám, akkoriban regeltem is az ebayra, ami még mindíg aktív.
-
Penndragon
tag
válasz
horvathd
#9390
üzenetére
Én többször is fizettem be a pénztári átutalással a paypal számlára már. Magyarországon az UniCredit bank áll velük kapcsolatban, ott a legolcsóbb és leggyorsabb az átutalás. (bár még akkor csináltam mikor 2-3 nap alatt ért át bankon belül is a pénz). Az egész úgy működik mint az "egyetemi gyűjtőszámlás befizetés". (ha ez mond valamit
). 
-
horvathd
aktív tag
válasz
Arlekim
#9393
üzenetére
@Arlekim: Igen, a közleménybe kell írni az egyedi azonosítót, de a bankszámlához tartozó névnek is azonosnak kell lennie a PayPal fiókhoz tartozó névvel.
@BaginZe: És válaszoltak azóta az emailre? Egyébként meg annyit tudsz tenni, hogy vár 20-ig, hogy megérkezzen. Ha nem jön meg addig, akkor claim-mé változtatod, ha megjön akkor lezárod a dispute-ot.
-
BaginZe
tag
-
horvathd
aktív tag
válasz
BaginZe
#9389
üzenetére
@BaginZe: Akkor minden "rendben", a dispute nyitása után 20 napod van, a claim-mé alakításra, vagy a dispute lezárására.
@Arlekim: A PayPal átutalással történő feltöltése hivatalosan csak saját bankszámláról történhet, a pénztári befizetés nem tudom, hogy mennyire működik. Ha van számlád, akkor nincs gond. Hamarosan kész a feltöltés menetéről szóló összefoglalóm.
-
Arlekim
aktív tag
Sziasztok!
Készítettem paypal reget, még nincs kész teljesen.
A lényeg hogy nekem nincs bankkártyám, és nem is tervezek szerezni mivel nem kapok bankon át fizut, így rohadt drága lenne ezért csináltatni egy visa /egyéb kártyát.
A paypal unicredites számlájára szívesen befizetém a feltöltést, de erről sehol nem találtam leírást.
UK rendeléshez kellene, és mivel több is volna ezért nem szeretnék ezzel megbízni segítséget. -
horvathd
aktív tag
válasz
BaginZe
#9384
üzenetére
@BaginZe: 45 nap elvileg a dispute nyitására vonatkozik. Viszont neked azt írták, hogy "You can escalate this dispute to a claim", azaz a dispute-ot claim-mé emelheted az adott időszakban. Ezek szerinte te már a dispute nyitáson túl vagy?
@Talib: Nem, úgy is tudsz fizetni, hogy megadod a bankkártyád adatait a PayPal-nak, és majd a fizetés során ők terhelik meg a kártyádat.
-
Talib
tag
PayPal-lal csak akkor tudok fizetni, ha előtte feltöltöm a PayPal egyenlegemet a megfelelő összegre?
-
BaginZe
tag
Sziasztok !
Ha május 16-án rendeltem, akkor hogyan járhat le a 45 nap június 20-án?
You can escalate this dispute to a claim any time between 5/16/2013 05:46 PDT and 6/20/2013 05:56 PDT.
Köszi.
-
default.
őstag
srácok, ha veszek valamit ebay-en, paypal-on keresztül, de nincs pénz a paypal számlámon, és a kártyámról veszi le az összeget, annak több a költsége, mintha lenne pénz a paypal számlámon, és onnan venné le ?
köszönöm előre is!
-
horvathd
aktív tag
válasz
Penndragon
#9377
üzenetére
Köszönöm! Ha valaki szeretne segíteni az írásban, akkor tudok adni neki szerkesztési jogot. Hozzászólni pedig bárki tud, bejelentkezés nélkül is.
-
jozsi252
veterán
Sziasztok
Most volt egy PayPal-os fizetésem, és 1 EUR-t 310ft-al számolt el nekem. Igaz most nem egy nagy összegről van szó, így nem számít annyira, de a jövő héten lesz egy nagyobb vásárlásom, és ott már számítana azért Eurónként 10ft.
Pénz nincs az accountomon, hanem kártyám van hozzárendelve az accomhoz. Arra van lehetőség hogy ne a PayPal váltsa át nekem az EUR-t hanem a bank pl? Mert a bankba 298 ft 1 EUR PayPal-on meg 310.
Köszönöm

-
birooo
tag
Sziasztok!
Van egy oldal ahonnan letiltottak, nem tudok vásárloni. Gondolom a paypalhoz tartozó virtuális számlaszámom blokkolták. OTP-s vagyok. Van esély arra, hogy ezt kicseréltessem?
-
Hintalow
senior tag
válasz
Aflamin
#9359
üzenetére
ahogyan a paypal is írta "This credit card has been denied by bank that issued your credit card"
tehát a bankodnál a megoldás, ők utasították vissza a tranzakciót.
Ezek szoktak a hibák lenni:
- ha új a kártya, lehet hogy még nincs aktiválva (nem tudom, hogy a virtuális kártyákat kell -e, ez teljesen bankfüggő)
- nincs pénz a számlán (a kártya hozzáadásakor a paypal csinálna egy 1 dolláros próbavásárlást, illetve a megerősítő kódot tartalmazó tranzakció pedig kereken 400 Ft ----> egy kártyaregisztrációhoz kell sacc 226+400Ft egyenleg a számlán)
- kártyalimit (webkártyáknál szoktak olyan megoldásokkal garázdálkodni a bankok, hogy a kártyalimit alapjáraton 0 Ft, és minden vásárlás elööt meg kell emelni az üygfélnek)Ha azóta nem oldódott meg a gondod, ezekben gondolkozz
Lassan tényleg össze kéne gyűjteni ezeket a rendszeres problémákat egy indító hsz-be
-
cocka
veterán
válasz
tomtrial
#9368
üzenetére
Hát le van írva, hogy mit kell csinálnod. Azon túl, hogy megváltoztattad a jelszót, át kell nézd valamennyi adatodat, hogy nem módosultak-e illetve meg kell nézd a tranzakciós listát, hogy nincs-e olyan tétel, amiről nem tudsz. Ha ilyet találsz, akkor resolution centerbe belépsz és dispute transaction.
Ha ezzel most újdonságot írtam, akkor valami nagyon nem gömbölyű a paypalos tevékenységed körül, nevezetesen az, hogy angol instrukciókat nem tudsz követni.
Pl. alap, hogy angolul a first name keresztnév, a last name (surname) meg a vezetéknév, ehhez képest Bogó Tamásnak van írva a megszólításban, ami arra enged következtetni, hogy pont fordítva kellett volna írni.
-
tomtrial
tag
Erre még mindig várom a megoldást, teljesen tanácstalan vagyok

help -
Sárpac
nagyúr
válasz
belavagyokbp
#9364
üzenetére
3-5nap én hétfőn indítottam és ma reggelre jött át!

-
Zsolty001
tag
válasz
belavagyokbp
#9364
üzenetére
Több nap mire megkapod.
-
belavagyokbp
aktív tag
Sziasztok!
Elég rég óta van már paypal-om, de most került először arra a sor, hogy Refund-ot kapjak. A paypallal eddig mindig simán tudtam fizetni, de most a refundot nem küldte ki a kártyámra valamiért.
A History fülön ott van, hogy megjött, át lett váltva, és tovább lett küldve a kártyámra, de valamiért nem kaptam meg.
Esetleg tud erre valaki valamilyen megoldást?
Köszönöm -
-
horvathd
aktív tag
válasz
Penndragon
#9360
üzenetére
Csak annyit tudok javasolni, hogy ha nem fogadják el, akkor a hivatalos fordítás helyett olcsóbban jönnél ki egy új bankkártyával.
-
Penndragon
tag
Sziasztok,
elég régóta (5 éve) használok paypal-t főleg ebay-re. Erre tegnap sikerült 3szor elrontanom a CV2 kódot így letiltották a kártyámat. Kaptam is az üzenetet hogy scenneljem be a bankszámlakivonatot és a kártyát és küldjem emailban. Azonban azt is írta hogy hitelesen fordíttassam angolra a számlakivonatot, na én ezt nem tettem meg, maradt minden magyar. Szerintetek így is elfogadják? Vagy keressek egy fordítót irodát? Ezenkívül még lesz más dolgom vagy csak várok 1-2 hetet mire feloldják a kártyám? Arról kapok majd levelet?
Segítségetek és válaszotokat előre is köszönöm!
-
Aflamin
tag
Üdv!
Kis segítség kellene:
1. Létre hoztam a Paypal accountot.
Az OTP-nél van egy "virtuális MasterCard" kártyám, ezt kellene hozzáadni, bár ezen nincs "CSC" kód csak
CVC2 kód. Alkalmas ez a kártya erre? Még sosem használtam,kell esetleg aktiválni? Hogyan?
2. A kártyát akartam hozzáadni az accounthoz, de azt irta,hogy "This credit card has been denied by bank that issued your credit card".Tehát mi a teendő?
-
chungee
addikt
Estét!
Ha utalnak nekem, akkor miért kell 4%-os FEE-t/jutalékot fizetnem

-
Sárpac
nagyúr
Értelem szerűen kitöltöd és kész!
Hungary
Saját neved:xyz
Bank neve: OTP BANK NYRT.
Bankszámlaszámod: 16 vagy 24 ugye a maradék 8 csupa 0 mind1 melyiket választod!
Jah és pont ma kérdeztem meg otpnél 3-5 nap mire rákerül a zseton paypaltól(onnantól számolva, hogy a paypal kiutalta azaz completed lesz a státusza).
-
Satis
tag
Sziasztok!
Új felhasználó vagyok PayPal-on és kérdésem az lenne, hogy hogyan tudok OTPs számlámra pénzt tenni a PP accountomról?
Egy barátom mondta, hogy ne kapkodjam el mert könnyen belebukhatok, ezért inkább hozzátok fordulok.Már ott tartok, hogy kérné a bankszámlám adatait a Withdraw menüben.
Előre is köszönöm az infót!
-
RudyD
tag
Üdv!
Hosszúak mostanában a napjaim, mire eljutok odáig hogy megfogalmazzam normálisan. Amúgy épp egy banki alkalmazott miatt torpantam meg a számlanyitásban. Remélem hogy csak félreértettem.
(Hiába, még ez volt a legnormálisabb ajánlat...)
A hirdetményben meg is említik hogy a szerencsejátékra tiltják az igénybevételt. Említenek még internetes fizetést de ezen a ponton elbizonytalanodtam. Ezért gondoltam hogy megpróbálom kideríteni, talán akad akinek van valós tapasztalata...Lehet hogy kukacoskodásnak tűnik de számomra fontos a bizonyosság. Nem áll szándékomban kukacoskodni. Úgy tűnik hogy ezen a téren olyan állapotba kerültem ahol már azt sem hiszem el amit kérdeznek... B-)
-
FuRiONight
addikt
Hali
Mostanában nem léptem be paypal, most beléptem és kaptam egy ilyet:
We are currently performing regular maintenance of our security measures. Your account has been randomly selected for this maintenance, and you will now be taken through a series of identity verification pages.
Protecting the security of your PayPal account is our primary concern, and we apologize for any inconvenience this may cause.
Bank Account Information:
Bank Account: ****************************************Full Account Number: Ide mit kéne beirnom?
Mert a bszsz. nem fogadja el

-
kimimiki
csendes tag
Pénzt szeretnék levenni paypal-ről, de ahogy olvasom a neten keresgélve elvileg fordítva kellett volna a nevem megadni. Azonban ezen hozzászólások 2009-esek! Ez továbbra is így van??? Akkor kérvényeznem kell tényleg a névcserét???
-
finest
addikt
válasz
tomtrial
#9341
üzenetére
A Despute akkor kell, ha van olyan tevékenység, amit nem Te kezdeményeztél. Telefonszámod, e-mailed, címed a sajátod?
A fiókodat zárolták, amíg nem rendeződik, h az adataid stimmelnek. Azért nem ment az átutalás. A Resolution Centerben kellene jelezned, ha miden ok. Nem volt még ilyen ügyem, a CaseID-t azzal kapcsolatban említik meg, ha vitatni akarsz egy átutalást, de lehet, h a zárolás kapcsán is ezzel tudsz segítséget szerezni. -
finest
addikt
válasz
tomtrial
#9339
üzenetére
72 órán belül küldenek egy újabb levelet, ha az első levélben szereplő feladatokat (adataid ellenőrzése, új jelszó, új titkos kérdés, a nem általad kezdeményezett tevékenység jelentése stb.) elvégezted. Szerintem vagy megpróbálták feltörni a fiókodat, vagy szokatlan volt ez a tevékenység az átutalással és ezért megállították. Igazából azt írják, h szokatlan tevékenységet észleltek, szóval szerintem nem arról van szó, h megpróbálták eltéríteni a fiókodat. A CaseID-val gondolom megkeresheted a Resolution Centerben az ügyfélszolgálatot.
Az átutalást bizonyára meg kell majd ismételned. -
tomtrial
tag
Sziasztok
Lenne egy kis gondom a paypal-ommal. A mai nap kaptam egy utalást 500dollárról, amit szerettem volna átutalni a magyar számlaszámomra, amit meg is tettem. De utána egy ilyesmi levél fogadott email-en:
Valami olyasmit ír, hogy valaki jogosulatlanúl használta a fiókomat ...
Ezután beléptem a paypal-ba és megváltoztattam a jelszavam. Erről kaptam email értesítőt is, hogy sikeresen megváltoztattam. Utána újra beléptem és ez fogadott:

Az alábbi képeket osztom még meg veletek, sajnos én ehhez már nem értek ...




MIT KELL MOST TENNEM??? Tanácstalan vagyok ... mit rontottam el? Ilyenkor mi a helyzet?
Előre is köszi szépen ...
-
cocka
veterán
válasz
hidroponi
#9336
üzenetére
Szerintem két dologról van itt szó.
Az egyik: a bank tiltja, hogy a kártyával interneten fizetni lehessen.
A másik: a bank tiltja, hogy a kártyával szerencsejáték oldalakra befizess, illetve azokról kifizetést kérj.
A kettő két különböző dolog. Attól még, hogy a K&H ezt tiltja, internetes vásárlásra alkalmasak a kártyáik.
A paypal meg nem szerencsejáték oldal ez az egyik, a másik pedig az, hogy a szerencsejáték oldalak legtöbbje ki sem fizet paypalra, max. paypalról fizethetsz oda be, de a paypalon keresztüli kártyahasználatra a banknak nincs rálátása.
-
-
RudyD
tag
Üdv!
Köszönöm a válaszokat cocka!

Akkor már csak abban vagyok bizonytalan hogy PP -nak elég-e a kártyatípus vagy ez is bankfüggő hogy melyik engedi a PP -t használni (?)Ha kártyafüggő és minden bank MC unembrossed -je kellene hogy menjen PP -al?
Esetleg múlhat a bankon is?
(A kártyához adott utasbiztosítással keveredtem korábban hasonló belső félreértésbe...) -
Sárpac
nagyúr
Payal tegnap indított Withdraw status complete, de még nem érkezett meg az otp számlára, mennyi idő kb.?
-
Dermesztő
aktív tag
válasz
DonThomasino
#9300
üzenetére
Üdv emberek !
Tesóm ugyan így járt.
Beküldtük szkennelve a személyi 2 oldali másolatát, és az utolsó havi banksz. kivonatot, amin egyforma a cím a regisztrációval.Ennek már 5 napja, és a kártyát még mindig nem oldották fel, nem lehet újra regisztrálni.
Elvileg 5-7 napon belül kell rá válaszolnia a paypalnak.

-
#41635072
törölt tag
válasz
Hintalow
#9327
üzenetére
Semmi sem látszik paypalon az ügyből.
Csak a gamefly oldalon van kiszámlázva 16GBP, illetve hozzá van csatolva a paypal accountom.
Amikor megvettem a játékot, akkor be kellett jelentkeznem paypalra, és elfogadni ezt-azt, de hogy mit, azt nem tudom, ennyire nem olvastam el, nem gondoltam volna h probléma lesz egy ekkora céggel...hidroponi: Igen, de arra a netkártyára csak 1GBP-t utaltam át, ami a beregisztrálásához szükséges. Szóval az mögött nincs fedezet, ahhoz egy külön számlaszám tartozik.
Már rég megvenném, igaz drágábban a jó öreg Steamen a francos játékot, csak attól félek, hogy valahogy a Gamefly be tudja hajtani rajtam az összeget.
-
RudyD
tag
Üdv!
Azért lett volna jó tudni mert a GránitBank ehhez a számlához csak MasterCard -ot ad.
Tegnap telefonon beszélgettem az ügyintézővel és rákérdeztem.
Elbizonytalanított, hogy PP -hoz nem fogom tudni használni.Inkább megkérdezem itt is - akinek van tapasztalata - hogy használ-e valaki ilyen MC -ot PP -hoz.
Illetve - elég suta vagyok ezekben a dolgokban - hogy ez bank és\vagy kártya (/kártyatípus) függő dolog-e?(Ha elég a MasterCard unembrossed és ez bankfüggetlen és lehet PP -hez használni akkor már nem is töprengenék ezen a dolgon tovább...)
Kérem aki jártasabb vagy tapasztaltabb ezekben a dolgokban legyen szíves felvilágosítani!

Előre is Köszönöm!
-
#41635072
törölt tag
válasz
Hintalow
#9323
üzenetére
Köszönöm a választ!
Részletesebben az ügyem:
GameFly.com-on napokkal ezelőtt megvettem egy játékot, de azóta se híre se hamva...
Ügyfélszolgálatuk egyszerűen nem válaszol, vagy csak automata küld egy semmitérő választ.
Support linkjeik fele nem is él, egyszerűen nem lehet velük kommunikálni.
Ebből elegem lett.Egyébként a policy-jük azt mondja, hogy megvásárolt játékot nem lehet visszavonni, de engem már nem érdekel.
Mikor megvásároltam, paypal fizetést választottam, de nem vonták le azóta sem az adott összeget.
(A játékok bekerültek a listámba de (purchase under review címszó) és letölteni még nem tudom.
Beregisztráltam náluk az internetkártyám (mert csak így tudtam megadni a telefonszámom, hátha felhívnak), amin persze csak párszáz forint van.
A vicc az, hogy amit egyszer beregisztrálsz a gamefly-on azt nem tudod utána törölni, sebaj.
Jó, akkor ezek után, mivel mint feljebb említettem, az eladó hozzáfér a paypalomhoz, terhelheti azt, ezért a paypal.com-on kitöröltem a kártyám.Namármost elvileg ő elhelyezhet terhelést a paypal számlámon nemde?
Max nem tudják levonni és idővel kitiltanak paypalról, ami nem lenne túl jó. Vagy esetleg valamely hivatalos szervvel be is hajthatják rajtam?Külföldi fórumokon legalábbis azt olvastam hogy hiába törlöd ki a kártyadataid, a paypalos egyenlegedre felkerül a mínuszban az összeg és ha később visszaregeled a kártyád akkor levonják. Ha nem, akkor meg telefonon zaklatnak hogy fizesd be.
-
Hintalow
senior tag
válasz
#41635072
#9322
üzenetére
ha a paypal fiókodhoz nincs kártya kötve, értelemszerüen csak a paypal egyenlegeden lévő pénz (ha van) elérhető, ha ott sincs pénz, akkor senki nem fér semmihez.
Amúgy kicsit részletesebben mit jelent, hogy csalóba futottál? miért kelett törölni a kártyaadatokat?
ha csak nem szerezte meg a paypal-os felhasználónevedet/jelszvadat, akkor nem fér hozzá a pénzedhez, mert a fizetést nem tudja az eladó kezdeményezni. (na jó, esetleg ha valami szolgáltatásra regisztráltál, akkor lehet olyan díjvonás, amit nem te indítassz) -
#41635072
törölt tag
Üdv!
Egy csalóba futottam sajnos.
Gyorsan töröltem a bankkártya adataim a paypalon.
Az lenen a kérdésem, hogy így is le tudja terhelni a paypal accountom az eladó?
Azaz ha nincs ott a kártyám(számlám), akkor az összeg felíródik a "paypal balance"-ra?
-
cocka
veterán
mire érdemes figyelni pp regisztrációnál?
Leginkább arra, hogy megfelelő angoltudás birtokában értelmezni és követni tudd a paypal instrukcióit. Kb. ennyi a titok. Egyébként ily módon az is elkerülhető, hogy különösebben olvasgatni kelljen a regisztrációs leírásokat.
gránitos MC kártyával
Miért számít a bank neve?
-
RudyD
tag
Üdv!
Kicsit megakadtam bankszámla nyitás közben.
A Gránitban tervezek Bajnok számlát nyitni, adnak hozzá MC kártyát.
(unembrossed - olcsóbb, standard - dupla annyi mint az előző.)
Azt szeretném kérdezni hogy esetleg valaki használ-e paypal -t vagy hasonló netes bankot gránitos MC kártyával?(Az ügyfeles kicsit elbizonytalanított.)
Illetve hogy valakinek akad-e tapasztalata\tippje hogy mire érdemes figyelni pp regisztrációnál?
(Ha jól olvastam időszerű lenne egy friss leírás róla...
) -
Víz Elek
senior tag
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni ehhez az egész paypalos dologhoz, mégpedig azt, hogy hogyan is kell elkezdeni a folyamatot.
Illetőleg addig eljutottam már, hogy beregisztráltam a bankkártyát, de nem érkezett meg sms formájában az a bizonyos 4 karakterű kód.
Ilyenkor mit kell tenni ?
-
Hintalow
senior tag
Kezelési költség pénzkivételnél (withdraw) nincsen.
Limitre csak annyit ír a paypal helpje, hogy a számládra belépve, az account overview képernyőn lesz egy view limits rész, ott tudod megnézni, hogy mennyi a limited, illetve, hogy mit kell tenned a megemléséhez.
Nekem is sima fiókom van, viszont verified (tehát hozzá van adva kártya is) és én egyáltalán nem találok ilyen view limits részt.
Ergó ha verified vagy, nem nagyon lesz problémád a kivétellel szerintem. -
cocka
veterán
-
po1son
addikt
Paypalonál van pénzkiviteli limit bankszámlára (sima user)? Ha jól emlékszem régebben 21000 Ft volt, de nem tudom, hogy azóta változott-e a dolog

Kezelési költség az mennyi szokott lenni? Nézelődtem a magyar cikkek között, de túl régiek... Esetleg nem gondolkozott vki már egy összefoglalón az első hszbe?
-
z67
őstag
válasz
pepe091
#9312
üzenetére
Mert barom voltam, és elsőre a PayPal jelöltem be, a rugalmasság meg nulla, hogy átállítsák. Azért szoktam PayPalt választani, mert lusta vagyok a kártyás adatokat bepötyögni.
És közben meglett a megoldás is: a PayPal és a K&H nem képes együttműködni a 3D-s azonosításban, vagyis a limit felettieket rendre visszadobják. Vicc az egész. Ja, meg az is, hogy a limitállítás éppen most nem működik véletlenül.
-
z67
őstag
válasz
Hintalow
#9308
üzenetére
Én is kommunikációs vagy egyéb, de mindenképpen extreme felőli hibát véltem. Főleg mert tegnap is vásároltam Paypal-on keresztül, igaz csak pár száz forintért. Magyarán akkor vásárlási limit nincsen?
A Paypalnál semmilyen kezdeményezés nem látszik, ugyanígy a banknál sem történt előzetes foglalás sem.
Nagyon köszönöm a segítségedet!
-
Hintalow
senior tag
-
z67
őstag
válasz
Hintalow
#9306
üzenetére
Simán visszadobott az Extreme Digital oldalra, hogy a tranzakciót megszakítottuk, biztonsági okokból legközelebb 15 perc múlva lehet újra próbálkozni. Ja, az FF, Chrome, IE 10 egyaránt ugyanezt dobta, tehát nem böngészőhiba.
Újra próbáltam, kb. ennyi:
A tranzakciót megszakítottuk. Felhívjuk szíves figyelmét, hogy megrendelését legfeljebb 3 napig tartjuk, ez idő alatt lehetősége van webshopunkban a terméket online felületen kifizetni.Amennyiben a megrendelését személyesen szeretné kifizetni szaküzleteinkben, vagy futárunknál, kérjük egyeztessen kollégáinkkal a következő telefonszámon: 452 0090.
Majd ezt:
Egy korábban indított Paypal fizetési tranzakció még folyamatban van. Amennyiben a tranzakció megszakadt, biztonsági okokból 15 perc elteltével indíthatja újra.
-
z67
őstag
Sziasztok!
Tegnap az extreme digitalnál szerettem volna fizetni és számtalanszor visszadobta az 50 ezer forintos tételt, végül feladtam. Az lenne a kérdésem, hogy létezik valamilyen vásárlási limit és ha igen, akkor hogy lehet ezt növelni? Personal accountom van és sehol nem találtam hivatalos utalást, vagy lehetőséget a módosításra.
Köszönöm:
zoltán
-
zsoleszkai
tag
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy OTP-s kártyáról lehet e pay-palra felutalni összeget, maj átváltani ott euróba.
Hogyha ez lehetséges mire kell figyelni utaláskor?Köszönöm!
-
cocka
veterán
válasz
DonThomasino
#9300
üzenetére
card statement
Magyarul számlakivonat.
-
ouzohuto
senior tag
Sziasztok!Árú rendben megjött, nekem még kell valamit tenni a paypalnál?vagy az csak akkor ha valami problem lett volna?
-
albinolynx
senior tag
válasz
albinolynx
#9297
üzenetére
hotmail.com, vagy yahoo.com - hátha másnak is szüksége van rá.
Új hozzászólás Aktív témák
● Tekintsd át a téma Összefoglalót!
● Használd a gyorskeresőt (Jobb felső sarokban van) a kérdés feltevése előtt, előfordulhat, hogy van már rá válasz.
● Ha mégsem találtad meg a választ, kérdezz!
● A topikban hirdetni nem engedélyezett.
Vám- vagy adócsalással, a PayPal szabályainak kijátszásával kapcsolatban tilos tanácsot adni vagy kérni a fórumon!
- Samsung kuponkunyeráló
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- Hardcore café
- Milyen videókártyát?
- Ingatlanos topic!
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Robotporszívók
- One mobilszolgáltatások
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Peugeot, Citroën topik
- További aktív témák...
- Bomba ár! HP Probook 440 G10 - i3-1315U I 16GB I 256SSD I 14" FHD I W11 I Cam I Garancia!
- Hario MINI MILL SLIM PLUS tekerőt keresek, mert elveszett
- Telefon felváráslás!! Xiaomi 13T, Xiaomi 13T Pro, Xiaomi 14T, Xiaomi 14T Pro
- HP Dell, Fujitsu, üzleti kategóriás notebook kiárusítás - frissítve: 01.03
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB RAM RX 9060 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Régi szép diák évek... 
). 


Na lehet csak ez a pár sor kellet, hogy vissza aljon az egyensúly az erőben, most néztem a paypal accountom és már működik is, kevesebb mint 24 óra alatt újra aktiválták a kártyámat!

)
V/

