Hirdetés
-
PROHARDVER!
A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
niggaz.
újonc
Egyik ismerősöm utalni akart a számlámra, de lehagyta a Transfer ID-t. Olvastam, hogy valahogyan meglehet ezt oldani. Valaki segítene nekem ebben?
Bár felmerült olyan lehetőség, hogy esetleg függőben lévő tranzakció és el kéne fogadnom. Amennyiben van ilyen lehetőség hol tudom elfogadni? És ha nincs akkor mi a teendő?

-
Kinnikinnick
újonc
Sziasztok!
Sajnos eljött az az idő amikor paypal-lel kell fizetnem és teljesen összezavarodtam... a segítségetek kellene.
Tehát:
már ott gondok adódnak, hogy first name, last name. First az a keresztnév, last az a vezetéknév nem?
De a probléma, hogy youtube-on egy csávó aki csinált egy "hogy csinálj paypalt", azt mondja ott, hogy direkt fordítva kell, mert ha nem akkor a kártyám (számlám) és a paypal között gubanc lesz... Mi legyen most?Következő: Címre mit adjak meg azt, amit a bankomnak is adtam vagy lehet egy másikat is? (ez azért lehet fontos, mert akkor az adatok nem egyezhetnek, vagy az címet nem nézik?)
Irányítószámot hogy adjam meg: 1111 vagy H-1111 ?Egy fontos dolgot nem értek, ha lehet úgy is fizetni paypalon, hogy nincs regisztrációm akkor az nem jobb? Tehát regisztráció nélkül csal beütöm a kártyám adatait és kész küldi a pénzt. Így nem egyszerűbb?
Meg ha van regisztrációm akkor nekem nem kell a paypal-ra külön utalgatni ugye, hanem elég ha csak a bankszámlámról továbbítom rajta a pénzt az ő segítségükkel úgy, hogy rajtuk csak keresztülmegy a lóvé a személynek akitől vásárolok?
Állítólag valami 4 jegyű kódot kell majd beütni valahova, ezt pontosan hogyan kell és hol van(banki papírokon nem találok semmi ilyesmit).
És a másik kérdésem e-mailembe jött egy levél, mivel most szombat van bankba nem tudok menni és pénzt rakni a számlámra de ha megnyomom a Click to activate your account akkor rögtön levon valamennyi pénzt a kártyámról ugye? Amit majd visszautal?Bocsánat a sok kérdésért, ez nekem nagyon új. Köszönöm a segítséget
-
imicip
csendes tag
válasz
z123456789
#11974
üzenetére
Szasztok,
újonc létemre sokat olvasgatom, de ritkán szólok hozzá a témákhoz, mert mindig vannak felkészültebb fórumozók közöttünk.
A dual simes topikban ottobacsi nagyon jól leírta a lépéseket a banki váltás beállításához itt.
Ez alapján lőttem be én is, a napokban vásároltam először, de még nem néztem vissza, hogy jó-e. De ma még leellenőrzöm.A gurukhoz lenne kérdésem: ha egy eladótól már vásároltam a honlapján keresztül, és szeretnék még utalni neki az előzmények (paypal utalás) alapján, azt hogy tudnám megtenni?
Köszönöm
-
Kernel
nagyúr
válasz
z123456789
#11974
üzenetére
Ha jól emlékszem, többször is le volt írva a topikban, a PayPal fiókban kell beállítani, csak nem jegyeztem meg, mert én utalással szoktam feltölteni.
(#11993) z123456789
Nem a csatoláson van a hangsúly, hanem a verified státuszon, amit kártya csatolása nélkül is el lehet érni.
-
amdathlonxp
aktív tag
válasz
z123456789
#11993
üzenetére
Szia
Igen ha nincs ellenőrizve addig csak annyit tudsz küldeni a kártyádra.....ha ellenőrződ(hitelesíted) akkor több száz ezeret.withdraw-
Annyit tudsz letölteni a paypal-ról a bank kártyádra.(21e) /hó tehát én így értelmeztem a kérdést.
-
z123456789
addikt
válasz
amdathlonxp
#11992
üzenetére
Tehát ha hozzá van csatolva, akkor "without limit" van ugye?
Mert ez a havi 21 000, nekem nem jó.
-
amdathlonxp
aktív tag
válasz
Atomgeszi
#11991
üzenetére
Sziasztok withdraw menüben
withdraw founds..... kék feliratra kattintva..... ha tényleg hozzá van adva a számlád akkor csak az összeget kell beírni folytatás gomb és ennyiha nincs csatolva bankszámla be kell írnod a banki adataidat is ,ha nincs megerősitve akkor 30 naponként csak 21e ft tudsz leszedni,Ez a limit
-
Atomgeszi
nagyúr
válasz
z123456789
#11974
üzenetére
Engem is érdekelne ez..

-
Norbee87
tag
Sziasztok tudnátok segíteni hogyan tudok utalni playpalról a számlámra "tegyük fel kapok pénzt playpalra"azt szeretném kiutalni a számlámra. Össze van kötve a playpal számlám a bankszámlámmal .
Segítsetek köszi. -
maathe
senior tag
válasz
amdathlonxp
#11983
üzenetére
Merre? Én nekem csak ennyi van: [link]
-
maathe
senior tag
OTP netbankon hol találom azt a 4 jegyű azonosítót amivel a kártyát igazolom vissza? A zárolt összegeknél ott van a 400 Ft, viszont ezen kívül csak azonosító és csekkszám van.
-
fasirTTT
őstag
sziasztok
lenne pár kérdésem ezzel a paypal-al kapcsolatban, mert nem ismerem (mármint nem használtam még)ebay-en vásárolni szoktam néha-néha és akkor a fizetés a MasterCard opcióval szoktam. a paypal mibe más, ill mibe több,ha több? nincs utalási díj, vagy valami? melyikkel éri meg vásárolni ?
OTP Junior a kártyám -
amdathlonxp
aktív tag
válasz
Anonymusxx
#11975
üzenetére
Esetleg nekem van még egy utolsó tippem nézd meg hogy a paypal-fiókodban jól írtad-e be a neved firstname,lastname ha forditva írtad be akkor kérni kell a név módosítást bár úgy tudom ez csak a megerősítésnél okoz gondot..azért egy próbát megér.
-
Nus
tag
Miért van az, hogy a Paypal egyszer azt írja a címemre, hogy confirmed másik rendelésnél pl. már unconfirmed? Én anno elküldtem nekik képet az útlevelemről a lakcím azonosítómról és minden rendben volt az accountom verified.
Üdv...
-
Kernel
nagyúr
válasz
Anonymusxx
#11966
üzenetére
Ha csinálok egy otp-és folyószámlát, azt hozzá tudom adni a paypalhoz, de hogyan tudok a folyószámlámról a paypalra fizetni?
Még csak hozzá sem kell adni, utalni kell rá, a netbankos felületről. Számlatulajdonos neve legyen azonos, a PayPal automatikusan rögzíti a feladó számlaszámot. Kétszeri utalás után elvileg ellenőrzött leszel (nálam legalábbis így ment).
Egyébként tegnap is láttam az érthetetlen hozzászólásodat, de látom, mára apránként elszórtad azokat az információ morzsákat, ami fórumozók által nem kitalálható. Vagyis Unicredit személyes befizetés volt, ezért nem lett verified, minden jel szerint. Jó esetben csak ezért fagyasztották be, mert a vásárlások viszont valamiért gyanút keltettek.
Akkor viszont nem fontos bankkártyát igényelni, elég egy számla, netbankos hozzáféréssel.
Bár a topikban írt már olyan, aki általában csak személyes Unicredit befizetéssel vásárolt, de nem említette, hogy ilyen akadályba ütközött volna (fagyasztás).
-
amdathlonxp
aktív tag
válasz
Anonymusxx
#11975
üzenetére
Szia
Ebay regisztrációhoz kell a megerősített paypal?Mert azon kívül csak a Withdraw funkció változik semmi más.
Ha ebay-hez kell akkor nem veszted el az ellenőrzött státuszt az biztos. paypal esetében sem szerintem.Bár ezt nem próbáltam még.Nekem van egy nem megerősített fiókom ami pont úgy üzemel mint a megerősített és csak a withdraw miatt csináltam egy ellenőrzőtett lehet más lesz ott a gond.Csinálj egy másikat az a leg egyszerűbb ha nincs rajta sok pénz.Próbáld ki hogy az ebayen tudsz e vásárolni vele vegyél egy 200-ft os valamit .
Vagy csinálj egy másik fiókot és request money funkcióval próbáld meg átküldeni a pénzt az új fiókra. -
Anonymusxx
senior tag
válasz
Stanley-B.
#11973
üzenetére
számla nélkül is fel lehet tölteni a paypal egyenlegem, az unitcredit bankba lehet rá küldeni.
Az a tervem hogy csinálok egy alap folyószámlát, és azzal próbálom, ha nem jó akkor utána csináltatok egy olyan bankártyát amit biztosan elfogad.
Utána meg kiderítem hogyha megszüntetném őket, akkor elszáll-e az ellenőrzött accom.
-
z123456789
addikt
Korábban már próbáltam témázni erröl, és most olvastam egy totalcar cikket amiben utalnak arra hogy ha a bank vált, akkor nincs 10 Ft minden egyes valután.
Ezt hol tudom beállítani?" A tranzakciók beállításainál célszerű a bankunkat felhatalmazni a pénzváltásra, és nem a PayPalra hagyni. Így dolláronként akár tíz forintot is spórolhatunk."
-
Stanley-B.
őstag
válasz
Anonymusxx
#11972
üzenetére
nyitsz számlát és kérsz bankkártyát. Ezt el fogják fogadni.
Ja és derítsd ki, hogy mi miatt korlátozott az accountod.ha nincs számlád, hogyan akarod feltölteni a PayPal egyenleged?
-
Anonymusxx
senior tag
szia
köszi, de nem sokat érek el vele, ha a paypal ezt nem fogadja el. Nekem meg csak paypal kell, hiszen az szinte mindenhova jó.
Az otp számlámat meg úgyis csak arra használnám hogy hitelesítsem a paypalomat.
Csak azt kéne tudnom hogy a hitelesítést nézik-e később is, mert ha nem akkor egyből le is mondanám a számlámat..
-
Stanley-B.
őstag
válasz
Anonymusxx
#11969
üzenetére
rengeteg olyan számla van ami nincs jövedelemhez kötve, max kedvezményt adnak a havidíjból, ha megy rá rendszeres jövedelem.
a havidíjon felül még felmerülhet a bankon belüli és bankon kívüli utalások díja, sms értesítések díjai (ha kérsz), kp felvétel díja ha havonta több, mint 2x vennél fel (mostmár az első kettő ingyenes).
-
amdathlonxp
aktív tag
válasz
Anonymusxx
#11969
üzenetére
Szia
Próbáld meg úgy elküldeni hogy kérsz request nekem is volt egy ilyen számlám csak a ebayen tudtam fizetni és csak request tudtam elfogadniNekem kb heti rendszerességel vonna le 6-800 ft a magyar bankok ilyen olyan címen amég a payoneer amit a világon bárhol használhatsz 5 usd t von le ha utalást kapsz és semmi más költséged nincs
Az utalást úgy értem ha vasárnap este valaki USA-BÓL utal az 3 perc alatt a számládon van (nem úgy mint pl az otp) Csak az a gond ezt a számlát nem fogadja el a paypal valamiért.
Lehet hogy a havi díj 450 forint de minden tranzakció pénzbe kerül utalás,kp felvét,stb -
Anonymusxx
senior tag
válasz
Stanley-B.
#11967
üzenetére
Nem tudom miért fagyasztották be. Nem tudok sem fogadni, és sem küldeni. Lehet mert nem vagyok ellenőrzött, és a napokban volt egy jópár tranzakcióm..
"csak én érzek itt ellentmondást? "
Jó, már egy kicsit elfáradtam az órákig való keresésben, és az idegeskedésben... Na meg azért van különbség hogy befizetsz egy számlára, vagy pedig nyitsz egyet, azért az utóbbival még le is bírnak húzni..
Nézegettem az otp oldalán hogy mennyibe kerül, és az alap számla vajon tényleg csak havi kb 450 ft? Ezen felül vajon van még valami kötelezően fizetni való?
Próbáltam rákeresni hogy mi kell a visa kártyához, ha jól értem akkor ahhoz legalább kell rendszeres havi jövedelem, ami legalább 60.000 ft, szóval szerintem a bankkártyák kilőve..
-
Stanley-B.
őstag
válasz
Anonymusxx
#11964
üzenetére
miért van "lefagyasztva"?
"kivéve ha csak egy sima bankszámlát adok hozzá, de mi van ha az nem elég?"
szívás van akkor."hogyan tudok a folyószámlámról a paypalra fizetni?"
PayPal oldalára belépsz és követed a top-up menüpont utasításait. Egy unicredites számlára kell majd utalnod, megfelelő megjegyzéssel.
"Még soha nem volt semmiféle számlám, ezért nem nagyon tudom hogy működnek ezek a dolgok.." vs "amúgy is most utaltam rá nyolcezret, erre meg lefagyasztják"
csak én érzek itt ellentmondást?
-
Anonymusxx
senior tag
Bocs a sok kérdésért, de megint van egy:
Ha csinálok egy otp-és folyószámlát, azt hozzá tudom adni a paypalhoz, de hogyan tudok a folyószámlámról a paypalra fizetni? Még soha nem volt semmiféle számlám, ezért nem nagyon tudom hogy működnek ezek a dolgok..
-
Anonymusxx
senior tag
kivéve ha csak egy sima bankszámlát adok hozzá, de mi van ha az nem elég?
-
Anonymusxx
senior tag
válasz
Kernel
#11954
üzenetére
Nekem le van fagyasztva a számlám, pedig elég nagy szükségem lett volna most rá, szóval én hiába utalgatok rá (amúgy is most utaltam rá nyolcezret, erre meg lefagyasztják), nem hiszem hogy engedélyeznék..
Marad az a lehetőség hogy csinálok bankkártyát, melyik lenne a legolcsóbb, és menyi idő alatt készül el a kártya?
-
maathe
senior tag
Tegnap hozzáadtam a profilomhoz az új MasterCard-omat, de azóta nem vonta le azt az x Ft-ot, így visszaigazolni sem tudom. Mi lehet a gond?
Ha jól emlékszem ez pár percen belül megszokott történni.
-
válasz
Assimilator
#11956
üzenetére
Ha van kártya hozzá rendelve, választhatod azt, hogy a kártya számát írod be!
Ha nincs, akkor marad az email és a telefon. -
Assimilator
őstag
Akkor mi a teendő ha elfelejtettem a jelszavam? S az emlékeztető kérdésekből is csak az egyikre tudom a választ a paypal szerint? Ami elég fura, pedig tudom a választ mindkettőre.
-
Kernel
nagyúr
válasz
Anonymusxx
#11953
üzenetére
Nyithatsz olyan számlát is, amihez nem kérsz kártyát, én is egy ilyen Erste közüzemi számla Netbankos felületéről szoktam utalni a PayPalre.
Először küldtem rá 5000, majd 20 ezret, közben volt egy vásárlás 7,5 $ értékben, mindezek után azt vettem észre, hogy verified lett a fiók. De elvileg nem szükséges ennyit sem utalni, talán csak az aktivitás a lényeg, ezt így utólag már nem tudom.
-
Anonymusxx
senior tag
Szeretném ellenőrzötté tenni a számlám, viszont nincs bankkártyám, ezért a neten keresgéltem, és találtam egy ilyet:
http://instantvcc.eu/index.php?route=product/product&product_id=51
Szerintetek ezzel meg lehetne oldani?
Ha nem , akkor mennyibe kerülne egy olyan számlát fenntartani, amit a paypal elfogad?
-
Myers
senior tag
Az mitől van, hogy akárhányszor dollárban feltüntetett árakon vásárolok, a számlaegyenlegen mindig eurót ír a levont összegnél.
Remélem nem azt csinálja, hogy dollárból euróba, majd abból forintba konvertál.
-
amdathlonxp
aktív tag
válasz
dvtkfan
#11946
üzenetére
Szia
Azonnal egyedül a státusza kérdéses attól függ hogy a paypal számládon van e elég pénz és onnan vonja e le
vagy a hozzárendelt bank kártyádról mert akkor pár napig pending lesz a státusza és az egyenlegén nem fogja látni csak a tranzakciók között....illetve esetenként el is kel fogadni azt szintén a tranzakciók közt találod.
De összességében igen azonnal..Nem volt kérdés de ki íróm érdemes a státuszra nagyon oda figyelni mert ha pendingen van akkor bármikor vissza lehet vonni így ha eladsz valamit a vevő kifizeti paypal-on csak akkor küld el a terméket ha a fizetés státusza completed és látod a pénzt az egyenlegeden.
sokan így csalnak mos.. -
semetka
őstag
válasz
Stanley-B.
#11948
üzenetére
Remélem, hogy így van. Most marad a várakozás.

-
dvtkfan
senior tag
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy ha utaltam a paypal-on belül email címre (másik paypal-os) bankkártya segítségével, akkor azt mikor kell látni a másik félnek?

-
semetka
őstag
válasz
Stanley-B.
#11944
üzenetére
Az kemény. Pénteken akkor nyilván bemék az OTP-hez. Remélem nem veszett el a lóvé az éterben. :S
-
semetka
őstag
Sziasztok.
Kellene egy kis segítség. Ma először akartam vásárolni az amerikai PSN Store-ból Paypal-lal, de a pénzt levette és nem kaptam meg a feltöltött összeget. Beléptem Paypalba ott azt írja cancelled. Pénzt még nem kaptam vissza. Hol tudok reklamálni?
Előre is köszi. -
Kernel
nagyúr
válasz
Hellas
#11936
üzenetére
Az a gyanúm, a hiba az Edigital rendszerében van, nem csak azért, mert ott írja ki a hibát, hanem a PayPalnél ilyen hiba nem jellemző, ugyanakkor az Edigitalra mintha már más is panaszkodott volna. Talán őket kellene felhívni, megkeresni.
Esetleg olyan szokott előfordulni, hogy a PayPal szerverei átmenetileg túlterhelődnek, de olyankor egy PayPal ablak jelenik meg.
-
Hellas
senior tag
válasz
Hellas
#11934
üzenetére
Elkiabáltam, mégsem sikerül fizetni, hiába van a pénz már forintban. A fizetendő összeg egy része a PayPal egyenlegemen van, a maradék össze pedig a hozzárendelt bankkártyáról menne. Ez így is jelenik meg a PayPal fizetési űrlapján. Ennek ellenére mégis azt írja az Edigital, hogy hiba lépett fel a fizetés közben. Lehetséges, hogy ez okozza, hogy "2 helyről" fizetne a Paypal?
-
emzeperix
tag
Sziasztok!
Hol lehet megtalálni azt a fránya 4 jegyű kódot. Levonás megvan, nézem a tranzakció adatait, de nem találom. A megjegyzésben csak a nevem és utána, hogy 80CODE.
-
Hellas
senior tag
Köszönöm, a Currency Converterrel sikerült átváltanom forintra.

-
Hellas
senior tag
Sziasztok!
PayPal-val szeretnék fizetni, de a következő gondom akadt:
A PayPal egyenlegemen nem HUF-ban, hanem USD-ben van pénz, és gondolom emiatt egy magyar webáruház (edigital) nem tudja levonni az összeget. Hogyan tudnám átrakni a PayPal egyenlegemen lévő összeget forintra?
-
axioma
veterán
válasz
alratar
#11921
üzenetére
A kartya hozzakotesevel szinte barmely bankkal nezve olcsobb lesz par %-kal a cucc, mintha a paypal valt. A pp fiokodat pont ugyanannyira kell vedeni akkor, ha parkoltatsz bent penzt, mintha egy kartyahoz kotod (jo, azert azt nem feltetelezem, hogy egy ilyen kartya mogott milliok parkolnanak a szamlan). Mondjuk nekem a hozzakotott kartyakon eleve van ingyen sms ertesites...
-
erik88
aktív tag
válasz
tupacamaru
#11924
üzenetére
hát most nem nyugtattál meg

-
erik88
aktív tag
Sziasztok ! regisztráltam a pay palra is meg a kártyám is aktiválva van de nem engedi hozzárendelni a pay pal fiókomhoz a bankszámlám ? azért lehet mert még nincs rajta pénz és nem tudja megcsinálni a próba tranzakciót ?
-
Kernel
nagyúr
válasz
alratar
#11921
üzenetére
Ez egyéni szempontok kérdése, aki gyakran ad-vesz, praktikusabb lehet neki a csatolás.
Nekem meg simán megfelel, hogy utalok rá, így lehúzni sem tudnák a bankszámlámat, ami megnyugtatóbb érzés.
Vagy van olyan is, akit idegesít, hogy venni akar valamit és pont nincs egyenlege. Engem ez sem érdekel, azért annyira sürgős nem lehet egy eBay-vásárlás, hogy 4-8 órát ne tudnék várni, míg odaér az utalt pénz.
-
Szerintetek, hogyan járok jobban.?
Ha utalok PP-re pénzt
vagy
hozzákötöm a kártyámat! -
vazul73
csendes tag
Oké, akkor megpróbálom holnap, köszi a válaszokat.
-
hidroponi
tag
irtam, hogy hazautalas elott mindenkepp a PP fogja valtani.
ha hagyod valutaban, akkor
1. onnan tudsz vasarolni (erteket jobban orzi)
2. varhatsz egy olyan alkalomra amikor ugy meggyengul a Ft, hogy jobban jarsz ha akkor valtod at Ft-ra.
3. viszont az is elofordulhat, hogy erosodik a forint es akkor roszabbul jarsz a valtassal. -
Egy PP accounthoz hozzá lehet rendelni egy másik accounthoz tartozó email címet?
-
TaaT
nagyúr
válasz
hidroponi
#11907
üzenetére
Nem közvetlenül akarom a kártyára rakni. Az a kérdés hogy fogadjam el a pénzt.

You will receive £384.20 GBP
a) Accept this payment and convert it to 134,680 HUF.
b) Accept this payment in British Pounds and create a balance in this currency.
Elég rosszul vált a paypal a), az lenne a kérdés hogy b) utána withdraw?

-
TayRol
nagyúr
Sziasztok,
Tanácsot kérnék:
vettem egy fényképezőgépet, egy objektívvel együtt, csomagban. kifizettem paypalon keresztül, majd később írták, hogy sorry, de az obi elfogyott, visszaadják a különbözetet, ami 50 font.
A paypalban azt láttam, hogy én X összeget fizettem, de ők csak 50 fonttal kevesebbet "vontak" le.
Ilyenkor visszautalják a számlámra, vagy a paypalra, vagy hogy szokott történni? Tőlem ugye levonták a teljes összeget fizetéskor.
Köszi!
-
RexpecT
addikt
Angliából rendelnék cuccot, és PayPalon keresztül fizettem. Most kaptam a bolttól emailt, hogy fizetési probléma van. Megnéztem a PayPalos accountomat, és a bolttól rendelt tételre a 'payment status" oszlopra pendinget ír.
Mi lehet a baj? Van elég pénz a számlámon(a bankkártyához kapcsolódó bankszámlán), és elvileg a limitösszegtől kisebbet vonna le a rendszer. -
Kernel
nagyúr
válasz
Davos73
#11901
üzenetére
Ez valami régi típusú Maestro lenne? Itt írnak róla.
Visszautalásra van a Withdraw menüpont, méghozzá a saját bankszámlára ingyen, de minimum 10 $-nak megfelelő összeget lehet csak, ha jól tudom.
Meg persze feltöltésre van a Top Up, ha valaki idegenkedik a kártya internetes használatától, valamint ritkán vásárol.
-
TaaT
nagyúr
Ha kapok pénzt paypal-ra, akkor vagy idegen valutában (GBP) hagyom, vagy paypal-al átváltom és forintban kerül rá a paypal-ra.
Ha idegen valutában hagyom és úgy vezetem át a kártyámra akkor az olyan mintha a bankom váltaná?
-
Davos73
csendes tag
válasz
Hintalow
#11895
üzenetére
Köszi a választ. De a kártyám sima Maestro bankkártya és nem dombornyomott valamint Paypal logo sincs rajta.Ami zavar, hogy mindenféle jóváhagyás nélkül lehet pénzt lehívni egy kártyaszám alapján a számlámról és ha nem én indítottam majd utólag reklamálhatok?! Ez nekem nagyon nem tetszik.
Meg is szüntettem a kártyával való "összekapcsolást", de még azelőtt,hogy visszakértem volna a "próbaterhelést" a 4 jegyű kóddal!
Ilyenkor visszalehet valahogy kérni a ~ 400 Ft. ??Köszi: Laci
Új hozzászólás Aktív témák
● Tekintsd át a téma Összefoglalót!
● Használd a gyorskeresőt (Jobb felső sarokban van) a kérdés feltevése előtt, előfordulhat, hogy van már rá válasz.
● Ha mégsem találtad meg a választ, kérdezz!
● A topikban hirdetni nem engedélyezett.
Vám- vagy adócsalással, a PayPal szabályainak kijátszásával kapcsolatban tilos tanácsot adni vagy kérni a fórumon!
- G.SKILL Ripjaws V 2x4GB 3000MHz DDR4 kit
- APC Smart-UPS 1500VA LCD RM 2U (SMT1500RMI2UC) - űj ára 450.000Ft
- Digitus Network Cabinet 19'' 42U DN-43000 white - Rack Szekrény
- BROCADE Ruckus ICX7150-24port - Switch - több db - 130Gbps
- 3D nyomtató - SAURER MarkingSolutions Signum Eco Lasersysteme - laser marking system
- Lenovo ThinkPad X1 Yoga G6 (6th Gen) - i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, 4K multitouch + TOLL (ELKELT)
- LicencAruhaz.hu OLCSÓ, LEGÁLIS SZOFTVEREK AZONNAL - Windows - Office - Win Server - ÖRÖK GARANCIÁVAL
- LG 32GS94UX - 32" OLED / UHD 4K / 240Hz - 480Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- Konzol felvásárlás!! Xbox Series S, Xbox Serries X
- HIBÁTLAN iPhone 13 128GB Midnight-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4219,100% Akksi
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest







V/

