Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qqzs

    őstag

    Hat en komoylan nem ertem. Olvasom a avforumosokat is olyanikat irnak hogy csak ugy sasolom a filmeket tartalmakat, de en nem latok semmit. Nezek netflixet 4kban, meg sorozatbaratokat sdben , 3d hd-t meg mindent de nekem semmi nem jon elo.
    Van a near black issue. Hogy a fuggoleges savokat latjak sokan sotet jeleneteknel. meg valami blockines ami szerintem csak a videotomorites letojja azt hog yaz oled meg tudja jeleniteni a nagyon sotet tonusok kozti kulonbseget. nem tudom mi van meg de tobb ezer hozzaszolason keresztul ragodnak rajta. Nekem meg olyan mintha egy ablak lenne a falon olyan elethu meg minden szinte csak expert modban van ateve warm 1esen. Neha photo mode. Neztem a mulesiklast atkapcsoltam sport modba. haaat az nagyon gaz volt.

    De ez a legujabb. Komolyan kivancsi vagyok mit kell neznem es miylen beallitasokkal ahhoz hogy elsotetuljon a kepernyo.

    Azt se irtad meg allein hogy a philipset milyen kepmodba nezted regebben. csak mert az adna valami elkepzelest hogy mi a szokatlan neked a vilag legelethubb tevejebe. (csak kivancsisag, attol meg neked lehet rossz )

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: GTS450

Új hozzászólás Aktív témák