Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varshi

    aktív tag

    válasz rothfb #28413 üzenetére

    Meg ne sértődjön senki, de alapvetően műszaki topikban vitatkozni olyasmiről, ami eléggé pénztárcafüggő, nekem nem kicsit különös. Hisztizni emiatt meg égő.

    Erről jutott ez eszembe: " egyesek itt úgy beszélnek fél évnyi nyugdíjról"

    Elnézést, szerintem nem kellene fél évnyi nyugdíjból venni OLED TV-t.
    Aki átszámolja x havi nyugdíjra, annak nem való 6 havi nyugdíjból való tévé - be kellene ezt látni, de persze betartani nem kötelező, mindenki szabadon dönthet.

    De gondoljunk már az autóvásárlásra! Teljesen ez megy TV-ben is.
    Van egy olyan mondás tőlünk nyugatabbra, hogy olyan autó való alád, amit 6 hónap alatt "ki tudsz termelni".
    TV-ben szerintem ez legyen max. 1 hónap.

    Minálunk ezt nem igen tartják be, fogalmazzunk így. :)

    És ahogy az autóra casco kell, úgy a TV-re is biztosítás - lakásbiztosítás pl. villámkárra - minél tovább. És ahogy az autón elszállhat a turbó, úgy a tévét is lehet javítani. Amelyiket nem lehet (vagy "totálkár" a panelcsere, mert az értékének 40%-a feletti), olyat nem szabad vennie annak, aki nem tudja "leírni" a veszteséget.

    Amúgy el vagyunk kényelmesedve a 3-5+ évig tartó TV-kkel. Modernebb mosógépetek meddig bírja? Anyut/asszonyt kérdeztétek már? Kérdezzetek meg egy szerelőt: a gari után minden év ajándék nekik.
    És nem pár pixelhibáról van szó, ami nem is zavarja azt, aki nem keresi, hanem konkrétan KO.
    És ott is lehet ám több100e Ft-os cuccot venni, ne anyun spóroljatok legközelebb, hé! :) Ha telik OLED-re, telik az Inverteres Direct Dive LG mosógépre is. ;) :))

Új hozzászólás Aktív témák