Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Strezi
    őstag

    Jó hogy megvan hirdetve sok helyen, de gyakorlatilag Magyarországon nem lehet kapni ezt a tévét. Konkrétan én is bementem személyesen megkérdezni Euronicsba (amit linkeltél) és nincs ilyen tévéjük, hiába van fent neten.

    Strezi
    Ha új tévét veszel az idei szériákból, inkább ajánlom az EF950 sík modellt, vagy az EG920 hajlítottat. Ezek hdmi-n keresztül is támogatják majd a hdr jelforrást, az EG960 sajnos nem fogja.
    De inkább megvárnám a jövő évi modelleket, mint feljebb említve volt ezek közel kétszeres fényerővel bírnak majd, valamint lefedik a teljes DCI-P3 színteret (jelenlegi oled modellek 90%-ot fedik). Igazából ezeknek az uhd filmek terjedésénél lesz jelentősége. Ezeket a filmeket már P3-as színtérben masterelik, a mostani Rec.709 helyett.

    Köszi, én is ez irányban gondolkodom!

    Egyébként mintha meghallották volna LG-ék, ma a budaörsi MM-ben már van kint 930 és 910 is ;)
    Valamint egy magyar nyelvű cetli (kinálat 2.0), amin fel van tüntetve az össze ismert OLED modell, köztük ami nekem is volt.

    Remek, akkor csak leráztak telefonon három hete :(((

Új hozzászólás Aktív témák