Hirdetés

Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    Na ujra itt.real idojarasjelentes:hideg van, kinn korcsolyaznaka norvegok, a nap sut, lattunk egy franko siugro palyat.
    ¨
    Jaj csak az a franya angol...Rajottem, nagyon soakt felejtettem, es a kedvenc angol konyvemet is otthon hagytam (merthogy az nyelvtan es a parom szerint arra nincs szukseg...Pedig de...)

    DJuiceban 30 sms itt ingyen van, az eztra packkal pedig 150 koronat meg le lehet beszelni a 100on felul.

    Hetfon kapunk student id cardot.
    Ma voltunk a rendorsegen, egyelore naluk van az utleveleunk (fogalmam sincs mit csinalnak vele...)

    otthon milyen az ido?
    Tortent valami erdekes az elmult ket napban?

    Remelem fogok kapni pcmcia kartyat es akkor a kolibol mar gyakran fenn tudok lenni.
    :)
    Hetfon koltozunk be a koliba.Kozben kiderult , hogy jon meg egy magyar diak ide...hmm..

    Ma vegre lattam egy normalisan kinezo norveg Pasit:)
    Bår tulzottan nem nezegettem oket:)

    Most epp egy gepteremben csucsukelek, a monitor tok szar, homalyos, de azert latom mit irok:)

    Mindenkepp veszek majd fenykepezogepet.:)
    Kivancsi leszek milyen kajakat fogunk enni , ha mar nem suzannenal leszunk.

    A hus nagyon draga itt, azt tuti nem fogok enni.
    Max halat.
    A rak kb. olyan fagyasztoban talalhato itt omlesztve, mint otthona jegkremes tarolok:)

    Na be is fejezem a szofosast, majd meg jovok:)


    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák