Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Varoz #779 üzenetére

    Ja, 18.-a szerintem sincs mesze ahhoz hogy megvárd az új kártyákat. Bár lehet hogy lesz abból hó vége mire hozzájutsz egy GTX-260hoz és akkor is drágább lesz valamivel mint a 9800GTX, de ezt kihozhatod ha csak Q9300-ast veszel és megéri majd az árát.
    Nem dobb az a cache annyit ameivel drágább a 9450-es, húzni meg azt se igen lehet tovább, sőtt a kissebb cache miatt léghűtéssel tovább is juthatsz a 9300-al és öszességében gyorsabb lesz...
    Nézted már a CoolerMaster Hyper 212 hűtőt?
    Én a magam részéről amúgy már félnék DX10.0-ás kártát venni, de 60% az esélye hogy jobb vétel lesz a GTX-260 mint a 4870, a 4870x2 meg majd csak nyár végén jön, addig meg nem érdemes várni ha már ma szeretnél vásárolgatni... Én 6 éve szakadatlan Geforceval tolom, még FX-ek alatt is 5800-am volt, most mégis 4870-est fogok venni. - És szerintem meg is fogom bánni, de a multkori rizokós korszakban az FX-re tettem, most a másik oldalával esett le az érme - Azt igérte az AMD jókat virít majd Full-HDben is az új kártya, nekem meg pont az új 1920x1200-as monitorom miatt lett kicsi a 320Mb-os GTS, és a mai tesztek alapján eddig is jobban tűrték a radeonok a felbontás növelését, sőtt sokszor utolérték a geforceokat 1920-ban vagy afölött, ha erre most direkt rákalapáltak...
    Ajánlom még hogy talán ne MSI lapot vegyél, ha az ASUS nem fér a keretbe vagy nem tetszik nézd meg a Gygabyte lapjait.
    És még ajánlom hogy vegyél inkább 2db kissebb winchestert (pl. 2x160-250Gb) és rakd őket RAID0-ba kis csíkszélességgel (ha már ottvan az alaplapon az intel RAID, nekem bevált...)

    Amúgy nem látok előcsillanni fémet a hátsó műanyagborító alól? Csak műanyag borda fogja hűteni a DDR3-as RAM-okat? :F

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák