Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hlevente

    csendes tag

    Sziasztok.Másfél éves a notebook-om(Fujitsu Siemens Amilo Xa3530) és elég régóta van vele két probléma.Az egyik hogy indításkor és játékok betöltésekor sokszor nem adja be a képernyőt hanem fehér villódzás jelenik meg és egy kis idő és a monitor mozgatása után eltűnik.Arra gondoltam hogy kábeleivel lenne a baj de várom a véleményeket.A másik problémám a vészesebb, mégpedig szerintem a videokártyával van baj (ATI Radeon Mobility HD 3650). Ez az erősebbik videokártya ami a gépben van és sok játéknál (pl.: FIFA12) 2 perc teljesen szaggatás és hibamentes futás után egy fél percig úgy szaggat mintha commodore-on játszanék, és ez folyamatosan szakaszosan ismétlődik. Mivel ha erre a videokártyára nyomok akkor nagyon gyorsan felmelegszik a gép a hűtésre gyanakodok de sehol sem tudom beállítani vagy konfigurálni ezt(BIOS-ban nincsen ilyen menüpont). Ha valaki tudna nekem segíteni nagyon megköszönném mert elküldtem régebben szervizbe aztán hazaküldték a gépet hogy minden rendben de azóta is csinálja ezt.Előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák