Hirdetés

Aktív témák

  • whitezo88

    nagyúr

    elmesélek egy kis történetet, a fiú lány barátságról, végén tanácsot kérek.
    volt egy lány általános alsóban. neki én mint gyerek csaptam a szelet, persze semmi se lett belőle, szerintem észre se vette :D az a lényeg hogy ő volt a gyermekkori szerelmem. 4. után elköltöztek, és elég hamar elfelejtődött, de utána évekig néha eszembejutott. aztán eljött egy bizonyos este másfél éve, ahova Ő is eljött. órákig beszélgettünk, semmi se volt, de így is fantasztikusan éreztem magam, és megfogott benne valami. Nagyon közvetlen és jól érzem magam a társaságában. Gondoltam itt a lehetőség, utána kicsit elkezdtem több felé terelni a dolgokat, de hamar levágta mi a helyzet és elmesélte hogy ő nem képes komolyabb kapcsolatra, nemrég szakított barátjával (az este folyamán is többször feljött ez, mivel 2-3 hete majdnem megkéselték a cigányok a barátját, és ő is ott volt), és neki ez gyors lenne, sajnálja stb. Nem vagyok harcias ezügyben, tudomásul vettem. Utána nem is beszéltünk sokat és szépen elfelejtettük egymást és túltettem a kosaron. kb 3 hónapra rá iwiwen látom hogy összejött egy sráccal, ez kicsit feltépte a sebeket, de semmo komolyab trauma nem ért :) utána megint semmi. Viszont most másfél év után összefutottunk ismét. Történetesen oda jár aerobozni ahova én gyúrni a vasat. Nagyon kellemes találkozás volt, kicsit zavarba is hozott mert rögtön mondta hogy húúú, mennyire megemberesedtem, meg hogy jó izmos vagyok stb stb :) . rövid hazaút alatt sajnos nem tudtunk beszélgetni sokat.

    Most az a gondom, hogy mivel úgy érzem, nem tekint többnek mint jó barát, hogyan tudnék most továbbjutni a dolgokban? Most ismét szingli, olyan 2 hónapja. Soha sem fogott meg úgy lány mint ő, valami van benne amitől teljesen kész vagyok. Arra gondoltam elhívom egy sétára, mert olyan rég beszéltünk stb stb, szerintem bele is menne.

Aktív témák