Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landsmann

    addikt

    A minap megkerestem a Yettelt néhány kérdéssel. Ma jött válasz. Inkább nem mondok semmit a válaszra. A kérdéseim arra vonatkoztak, hogy mikor frissül az 5G lefedettségi térkép,mert még a szeptemberi állást mutatja. Továbbá azt is kérdeztem, nem lehetne-e az 5G-s lefedettséget mutató térképet a már jól megszokott és átlátható 2-3-4G-s térképre applikálni, ahol külön kapcsolható kül és beltéri lefedettség generációnként is. Illetve megemlítettem, hogy rengeteg település nem ott van jelölve, ahol azok valójában vannak. Körülbelül 2 percnyi keresés után 8-10 darabot találtam, de nyilván van több is, ezek mind a keleti országrészben. De ne csak kis településekre gondoljatok. Nyíregyháza is a listán van.
    Nade, mi volt a válasz? Mindössze annyi, hogy a lefedettségi térképet folyamatosan bővítik az aktuális fejleszteseknek megfelelően, ha az indokolt. Ennyi. Szó sem esik a normális, áttekinthető térképről, meg arról sem, a hibásan feltüntetett településnevek oda kerülnek-e ahol tényleg vannak. Ez így igen érdekes. Nem tudom ki alkotta meg az alap térképet és rakosgatta fel a település neveket, de jutalmat biztos nem érdemel ezért a munkáért.

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák