Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akeke

    csendes tag

    Üdv, már több hónapja próbálkozok, időről időre feltenni a magyar pályákat, de mindig történik valami galiba és most biztos hogy jól raktam fel mindent és a progik amiket fel kell rakni azok is fenn vannak. Következő a probléma: mikor elindul a játék hibaüzenet: error: Trains/trainset/acthu_szemely/acthu_h-start_bpic.wag nem nyitható meg és még két hibaüzenet: ugyanaz mint az előző csak a vége apic.wag és wric.wag. ez okézés után még többször megjelenik. Az új Alföld 5 pályát raktam fel, rögtön az első activity sok idő után elindul, de közben hibaüzenet megint:
    SMS error: In reading all streams-too many streams File:C:/program files/Microsoft Games/Trains Sim/Trains/Tset/acthu_dizel/sound/zrf-m41_eng.sms leokézom és a következő: Failed to load SMS file:zrf-m41_eng.sms.
    Ezek ellenére elindul a játék, igaz a nagyobb állomásokon, mint pl Szolnok csak úgy kilépett és ha sokáig olvasom az F11es menüt, akkor is. A legnagyobb probléma hogy a kecskeméti állomásról még sosem tudtam elindulni, mert miután betölti az activity mentését, kilép azonnal, csak 1 másodpercre látom a szerelvény. Még az is probléma hogy a többi activity el sem indul. A megoldást előre is köszönöm!!!

Új hozzászólás Aktív témák