Új hozzászólás Aktív témák
-
04ahgy
nagyúr
Úgy látom, mindketten kifejtettük a véleményünket. Ez alapján, ismét visszaolvasva a legelső hsz-em, láthatod, hogy a jézusom az a GX2 tápellátását körülvevő hype/mítoszvilágra vonatkozott. Egy rövidzár a +2 pinre. Egy ágból PCIe 6pin csati az itt fennmaradó 6 lukba, egy másik ágból a normál hatos csati a megfelelő helyre. A vonatkozó logout cikk kissé ennél misztikusabban írja le, pedig nem így van. Te is írod: egy átalakító, amit két perc alatt összedobok. A GX2 csak a rövidzár meglétét nézi, ezután ha áramot eleget kap, édesmindegy neki, hogy a testek függőek, avagy függetlenek-e.
Pontosan ezt mondtam, logikailag ez következik: csak tápspecifikusan igaz, azaz némely tápnál. Ahol gyors beavatkozású, kicentizett a védelem, ott nem. Egy hirtelen poweroff (védelem beavatkozásra értve) biztonságát te hol kérdőjelezed meg? Fizikailag / elektromosan semmi nem biztonságos nincs benne. Logikailag, ergo adatvédelmet figyelembe véve természetesen már jóval árnyaltabb a kép. De megfelelően beállított OS, fájlrendszer, naplózás, autosave esetén ez gyakorlatilag nulla, attól a kellemetlenségtől eltekintve, hogy bizony lekapcsolt a gép.
A specifikáció szerinti +/- 5%-on belüli 12V-os ingadozásra egy merevlemez nem érzékeny. A kontakthiba okozta erősebb ingásokra, a határértéket meghaladó impulzusra viszont nagyon, ez tény. A 3D terhelés max. 100mV feszültségingadozást okozhat egy táp kategóriába eső tápegységnél. Ipari hulladék kategória most nem játszik természetesen.

Remélem, az álláspontunk rohamosan közeledik.
HGyu
Új hozzászólás Aktív témák
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3338
- Akciós Windows 10 pro + Office 2019 professional plus csomag AZONNALI SZÁLLÍTÁS
- HP ZBook Power 15 G8 Mobile Workstation i7-11850H 32GB 1000GB Nvidia RTX A2000
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Mini 128GB Black-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3635,95% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest




