Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz vtomi2 #52047 üzenetére

    "Ha passzívan is megy, akkor oké, de így otthagysz 10-20%-ot a padló miatt + porszívó effektus is erősebb. Én is a befele fújó ventiket preferálom." Na várjá, most összezavartál... :DDD Először azt mondod, hogy ne befelé/átfújó fújó venti legyen, után meg hozzáteszed, hogy de te is azokat preferálod. Vagy akkor a fentről-lefelé átszellőztetős megoldásra célzol ezzel, mint "helyes útra"? Mert én eddig azt láttam, hogy a tetőbe rakott és kifelé fújó ventire voksolsz, mint legjobb megoldás.

    "Régen én is passzív gépet akartam, de az a 300 rpm nagyon sokat tesz, és nem kell óriási borda." Ez tiszta sor én sem vagyok elborult passzív párti, viszont azt is élvezem, amikor éjszaka netezés közben nem hogy kevés, de semmi hangja sincs a gépnek és ilyenkor 25-35 W-al kell "megküzdenie" a hűtésnek. Az előző gépem is hasonló "passzív hűtésre is alkalmas" alkatrészekből állt, de mind a procin, mind a videókártyán volt egy-egy alacsony fordulatú venti (ebben a gépben automatikus alaplapi fel-le kapcsolással (60 fokos hőmérsékleteknél)). Így meg volt a néma üzem is és játék alatt a hűvös, de még mindig elég csendes működés is. :K

Új hozzászólás Aktív témák