- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Akciókamerák
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Vezetékes FEJhallgatók
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- 3DMark 11 eredmények
- OLED monitor topic
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
Hirdetés
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16939776
törölt tag
válasz
#25954560 #38936 üzenetére
Onnantól elégedett leszek, hogy megkétszerezem a valódi magok számát, és picivel többet hoz/mag, mint a 4,5-re húzott 3570K-m ugyan abból a max. fogyasztásból.
A pletykák szerint szerverben is Ctrl-C Ctrl-V szórják ezeket a magokat, annyira nem lehet buta az architektúra.
Másik oldalon a 10 éves nahelem hattyúdala folyik. Már annyira mindegy, hogy kijöttek HEDT-be is pasztázott CPU-val.Játékra kipróbálom, milyen különbségek vannak a két architektúra között. Ha azonos ipc mellett érezhetően gyorsabb és egyenletesebb a végrehajtás, akkor a munka gép is kap egy alacsonyabb órajeles ryzent. Ha nem jön be amit látok a játékaimon, akkor kibekkelem vele, vagy ha tényleg gyenge, akkor visszaépül a 3570K-Z77-es addig, amíg nem jön valami teljen új architektúra a kékektől.
Mindenféleképpen el akarom hagyni az asztali hardvereket, drivereket, ahol van rá lehetőség, mert egyre intenzívebb a spórolás a szoftverfejlesztésre fordított erőforrásokkal. Menekülőre fogom.
(#38939) Seep: Elég sokat kellett várni, mire mind elfogytak a projekt sikerességét biztosan szabotáló körülmények.
Új hozzászólás Aktív témák
- Allegro vélemények - tapasztalatok
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Minden a BlackBerry telefonokról és rendszerről
- Akciókamerák
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Battlefield 6
- Xbox tulajok OFF topicja
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Milyen okostelefont vegyek?
- További aktív témák...
- LG 55C4 - 48" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen7 CPU
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S24/Samsung Galaxy S24+/Samsung Galaxy S24 Ultra
- 8 GB GeForce RTX 3070 Ti - garanciával
- Akció! Apple MacBook Pro 16 M4 Pro - M4 Pro 24GB 512GB SSD garanciával hibátlan működéssel
- Akció! Sérült! Corsair Icue 5000X RGB Számítógépház! Olvass leírást!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest