- Megemeli a GPU-k árát az NVIDIA?
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Milyen TV-t vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 4080 /4080S / 4090 (AD103 / 102)
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Hobby elektronika
- RAM topik
- Fellép a hamisított paszták ellen az Arctic
- Milyen videókártyát?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
-
PROHARDVER!
TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)
Új hozzászólás Aktív témák
-
korcsi
veterán
Az 55EC780 mitől több mint egy alap TV?
Edge ledes 60Hz-es VA 10 bites panel, fényerő ha jól látom nem annyira kiemelkedő, színtér az széles, talán qledes a panel? Szolgáltatásokkal mondjuk ki van tömve, hang is rendben, ezek miatt a magasabb ár?
Nem kötözködés, kérdezem, mert laikusként nem tűnik többnek mint egy 150 ezres Hisense, vagy egy két kilós samsung q60r?Válaszokat előre is köszi.
-
korcsi
veterán
válasz
Jorgi Kormi #43722 üzenetére
Köszi!
-
korcsi
veterán
Sziasztok!
Hisense 55U8QF-ről van esetleg vélemény, tapasztalat? Specifikáció alapján erősnek tűnik, van esetleg gyengéje a készüléknek?
Üdv.: Kornél
-
korcsi
veterán
Sziasztok!
55"-os méretben általános film és sorozat illetve netflix, hbo go nézős felhasználásra 220 ezer forintig milyen készüléket ajánlanátok?
Válaszokat előre is köszönöm!
-
korcsi
veterán
Monitoroknál az IPS panelesek általában alacsonyabb válaszidővel rendelkeznek mint a VA panelesek. A TV-knél ezek szerint az IPS paneleseknek jellemzően jobb a mozgókép felbontásuk?
-
korcsi
veterán
55"-os méretben keresek tv-t, körülbelül 4,2m a nézési távolságra, a kábeltv sd adóihoz a 60" (ue60j6240
) már sok lenne szerintem, bár az specifikációját tetintve megfelelne (direct led, va). Kissebb méretben van alternatívája? Csak a natúr képminőség számít, s905-ös box-ról hajtva (tv adás is onnan jön) nincs szükség smartra illetve a mozgás javítok (szappan opera effekt) sem jönnek be az itthoniaknak. Megéri ragaszkodni a va panelhez illetve a direct led-hez vagy lehet egy edge ledes ips is hasonlóan jó minőségű?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Bomba ár! HP ProBook 450 G7 - i5-10GEN I 16GB I 256SSD I HDMI I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gar
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 4070Ti Super GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! Dell Latitude 5320 - i5-1145G7 I 16GB I 256SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- AKCIÓ! Apple MacBook PRO 15" 2018 i9 32GB 500GB 560X 4GB notebook garanciával hibátlan működéssel
- Dell USB-C dokkolók: (K20A) WD19/ WD19S/ WD19DC + 130W, 180W, 240W töltők
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest