Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prison85

    senior tag

    válasz Jim-Y #6651 üzenetére

    Én Vespula-t használok. Imperatorral az a tapasztalatom, hogy csak a kőkemény padokat szereti. Próbáltam gagyi Saturn-os padon és még az asztalon sem egyszerű vele eltalálni az ikonokat. Szövet padon már kisebb a szórása, de még ott sem az igazi. Játékban lehetetlen vele fejest adni. Ez nem a padok hibája (még mielőtt féreértenél), hanem az optikáé. Olyasmi érzésem van, mintha rákényszerítenék az embert arra, hogy vegyék meg a Razer padokat ami lássuk be egyáltalán nem olcsó. Nem vagyok benne biztos, de talán a Razer Mamba-ban is ilyen -vagy hasonló- optika van (5600DPI Razer Precision™ 3.5G Laser sensor). Kíváncsi lennék, hogy ha van itt valakinek Mamba-ja, akkor ő is találkozott-e ezzel a jelenséggel. Imperatornál egyébként is sokan panaszkodtak a z-axys problémára is, ami persze nálam is megvan. Szerencsémre én nem emelgetem az egeret - soha, így ez nem zavar.

    slicck: nem merek padot ajánlani, mert nem tudom, hogy melyikkel lenne a legjobb, legpontosabb. Erről olyanokat kellene megkérdezned, akik már használtak/használnak RAT-ot. Ám lehet, hogy a Saitek nem is kényes annyira az alátétre. Loginál sincsenek ilyen problémák, ahogy én tapasztaltam. Razer kényes, Logitech nem, Saitek... nem tudom. :U Így viszont, hogy nem tudod kipróbálni, nem találsz róla véleményt vagy egy részletes tesztet elég merész húzás megvenni. Persze, ha nem tetszik el tudod adni, de csak az új ár alatt. Van itt egy jó kis összehasonlítás, hátha változik a véleményed, de nem lebeszélni akarlak: Játékos egerek megatesztje I. rész és II. rész

    [ Szerkesztve ]

    BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

Új hozzászólás Aktív témák