Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz kalapacsolok #163440 üzenetére

    Én magam mentem ki Graz mellé. Nem beszélek németül, ott volt a telefonon a gúgli translate és egy ember eseti telefonon segítsége (angol és német között elég jól fordít). Németben van 100 €körüli állapotfelmérés ADAC telepeken amiből majd mindenhol van. Szerintem megéri kivenni 2 nap szabit. Oszkárral gyk bárminek a 20-40km-s körzetébe el lehet jutni emberi áron.
    Persze megértem az álláspontodat, de nem fogsz olyan neppert találni aki csak a te két kocsid miatt menne, vagy ha igen akkor meg sokkal drágább lesz mint amit rászánsz. Én már megfutottam ezt a kört 2 alkalommal is és maradtam a személyes behozatalnál. Első alkalommal a becs nepper nem méltatott visszahívni semmi szín alatt amikor az allroadot nézegettem, majd egy másik nepper közölte bárhol is nézek kocsit ő csaj München-ből hoz mert ott vannak neki kontaktjai - ennek eredményeként rám akart melegíteni mindenáron olyan autót aminek a felszereltsége nem hogy közelében nem volt az általam elvártnak, de szégyen volt az audira nézve h eladtak olyat (kurblis ülés manuális klíma, navi nélkül, xenon nélkül stb-stb). Mindezt drágábban mint az általam kinézett autók.

    https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák