-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Lacielvtárs
nagyúr
-
.LnB
titán
én ezt a boss-t akkor rosszul értelmezem?
Igen. Rosszul.
-
Lacielvtárs
nagyúr
Na meglett 40-es szint, egy kari elég volt nekem, meglett mindegyik boss, kivéve a Hard, oda már rendes kommunikáció meg build építés kell. (aki a fagyasztós dóm támadást kitalálta, az elmehet az anyjába
)#46 Lacielvtárs
A poisonos boss-hoz? Dehogy, elektromos sebzés, írja is a weak listában.
én ezt a boss-t akkor rosszul értelmezem?
-
oriic
HÁZIGAZDA
Na meglett 40-es szint, egy kari elég volt nekem, meglett mindegyik boss, kivéve a Hard, oda már rendes kommunikáció meg build építés kell. (aki a fagyasztós dóm támadást kitalálta, az elmehet az anyjába
)#46 Lacielvtárs
A poisonos boss-hoz? Dehogy, elektromos sebzés, írja is a weak listában.
-
Lacielvtárs
nagyúr
az nekem sem megy, de nagyon úgy látom szinte senkinek sem megy, már akit betölt velem együtt

oda toxic sebzés kell minden erővel, no meg returalnal szintű ügyesség
már ami engem illet 
-
.LnB
titán
Ez az egész csak egy hosszú tutorial igazából, és a végén önmagában egy 40-es karakter még nem is jó semmire, ha nincsenek jó modjai, és jól moddolt fegyverei.
A fegyvereknél szerencsére nem az adott darabra számolja, hanem az 1 néven lévőt szintezed akármelyiket használod.
Csak az első karakterrel lesz időigényes, aztán már modokkal meg ha tudod hova menj, 1-2 óra alatt is meg lehet a 0-40.
Amíg a storyt vittem kb 12 óra volt, beleszámolva sok server bajokat is, meg fagyogatott, nemtom mennyi a valós játékidő, ott most olyan 30-as szintig vitt el, de még le van zárva a térkép fele kb. ez majd hosszabb lesz idővel.
Aztán megnéztem a területek kipucolása végén megnyíló defense módot, az még eszetlenebb,15 percen át özönlenek az ellenfelek mire levegőt tudsz venni

Nem tudom hogy csak a beta miatt, de ott dől az XP. Az első 2 zónában lévő level 5 és 20-as küldetésen is, ahol minden 1 golyótól meghal, fél óra volt a 31.-40. szint.
Egyetértek az unalomba fulladással, mert bármit csinálsz mindig ugyanaz van, hogy ott vagy és rádspawnol x ellenfél aztán nyomod a gombot, nincs semmi üresjárat, felfedezés, stb. azon kívül hogy néha 1 szobával arrébb kell menni. Túl hasonló minden feladat.
Ha nem vagy küldetésen csak egy üres Unreal techdemoban sétálsz, élettelen.
Ami a játék sava-borsa lesz, az intercept boss harcok, egész jól ki van dolgozva és van tanulnivaló rajtuk. Az első után már épkézláb csapat kell, mert elég komoly DPS check van a 10 perces idő limittel ezeken. Randomokkal kifejeztten nehéz vagy lehetetlennek tűnő elsőre, gyúrni kell a modokon.
De az jó, hogy van egy kis egyedi kihívás benne, mert amúgy csak egy gagyi ázsiai Warframe klón lenne.
A kérdés hogy a Nexon grind/pay2win arány hogy lesz majd belőve.
A harmadik intercept boss az kemény. Már csak azt nem tudtam megcsinálni a beta-ban. Végül a sztori is meglett. De az a boss az nem.
-
Komplikato
veterán
Azért remélem betesznek a játékba olyat, hogy elmentse karakterenként az upgrade chipeket, meg a fegyvereket, mert vissza akartam váltani másik karakterre, hogy felhúzzam azt is LVL40-re ... erre látom, hogy megint pakolgatni kellene ezeket. Miért?
Az viszont furcsa, hogy a Mastery level az közös. -
.LnB
titán
Azta! Ebben a def játéknódban aztán lehet szintezni a karit. Most délelőtt 1-ről 36-ra huztam Valby-t.
Meg meglett a második colossus is. Könnyű volt, jó volt a csapat.
Ma tetszett a játék nagyon. Igazából a questek uncsik, és mivel ma egyet se csináltam, már is élvezetes volt. De még csak Mastery 8 vagyok, én nem játszok sokat. -
Daelion
őstag
Én Atlantica online-oztam sokat, és úgy tudom a Nexonnak köze van hozzá és nagyon jó játék.
Pénz oldalról közelítve: f2p játékosként mindent megtudtam venni aranyért. Viszont aki költött rá az meg mindent megtudott venni dollárért. Tehát egyrészt elégedett voltam, mert nem maradtam ki semmiből. Másrészt viszont amiért hetekig farmoltam azt más 2 kattintással beszerezhette.
Úgy voltam vele, hogy jobb, mint amikor olyan a játék, hogy a pénzért kinált tartalmak máshogy elérhetetlenek és még hátrányosan is érintenek.Szinte ugyan ez volt nekem is a tapasztalat 7+ év Vindictus alatt bár a vége fele már kezdtek bedurvulni a pénzes dolgokkal. 'még most is megy a játék de én már nem követem szal passz, hogy jelenleg mi a helyzet'
Én asszem kb 30 ezret költhettem a játékra az éveim alatt de kizárólag kozmetikai dolgokat vettem amikor pl jött új kari és kellett rá valami extra és pont nem volt elég goldom.1-2 karit fent lehetett tartani end game szintre teljesen ingyen is gold-al de ahhoz azért elég aktívan kellett játszani. 'napi raidek, aktív klán sem ártott mert azért voltak nehezebb raidek ami szenvedés volt randomokkal'
De úgy összességében én nem éreztem, hogy na rohadjanak meg pénz nélkül el vagyok lehetetlenítve mert nem voltam csak hát ja sok időmet fektettem bele.
'ki is égtem a végére, ez volt az utolsó MMO amit bírtam aktívan játszani,klánozni,stb'Ja igen meg van a Blue Archive mobilos gacha játék ami Nexonos és arról is egész jól vélekednek az embere gacha játékhoz képest.
-
.LnB
titán
Nekem az a legnagyobb bajom most vele, hogy egyedül uncsi. De ha szerencsém van, és csapódik hozzám valaki, akkor jó.
Az viszont tetszik, hogy solo-ban néha megizzaszt. Pedig fejlesztek, figyelek a karakteremre, a fegyveremre. Legalább nem csak az van, hogy nyomni kell a gombot, mint süket a csengőt.
Ma meg szerettem volna csinálni a második colossus-t. De vagy nem dobott be partyba sose. Vagy amikor egyszer bedobott, a harc előtt leestem, meghaltam a társaimmal együtt. Valami bug lehetett. -
savior
őstag
Pont találgattunk ismerőssel, hogy vajon miért kérhetnek majd pénzt. Az biztos, hogy a Calibert majd lehet venni valódi zsozsóért is, ez ugye többek között a fejlesztések idejét lehet kiváltani. Ha csak ennyi lesz benne, meg nyilván skinek, akkor nekem ez bőven elfogadható, meglátjuk, hogy későbbiekben mennyire mennek pay-to-win irányba.
Ha valaki esetleg játszik másik f2p Nexon játékkal, az meg tudná mondani hogy azokban a programokban mennyire kötelező pénzt költeni?
Én Atlantica online-oztam sokat, és úgy tudom a Nexonnak köze van hozzá és nagyon jó játék.
Pénz oldalról közelítve: f2p játékosként mindent megtudtam venni aranyért. Viszont aki költött rá az meg mindent megtudott venni dollárért. Tehát egyrészt elégedett voltam, mert nem maradtam ki semmiből. Másrészt viszont amiért hetekig farmoltam azt más 2 kattintással beszerezhette.
Úgy voltam vele, hogy jobb, mint amikor olyan a játék, hogy a pénzért kinált tartalmak máshogy elérhetetlenek és még hátrányosan is érintenek. -
oriic
HÁZIGAZDA
Nekem a demó alapján bejött a Descendant. Szerintem kategóriájában renben van. Mondjuk az tény, hogy partyban sokkal élvezetesebb, mint soloban. A szavatossága csak megjelenés után fog kiderülni. Remélem, hogy elég változatos endgame tartalmakat kapunk és nem fognak vérszemet kapni az online store kínálatával és árazásával!
Pont találgattunk ismerőssel, hogy vajon miért kérhetnek majd pénzt. Az biztos, hogy a Calibert majd lehet venni valódi zsozsóért is, ez ugye többek között a fejlesztések idejét lehet kiváltani. Ha csak ennyi lesz benne, meg nyilván skinek, akkor nekem ez bőven elfogadható, meglátjuk, hogy későbbiekben mennyire mennek pay-to-win irányba.
Ha valaki esetleg játszik másik f2p Nexon játékkal, az meg tudná mondani hogy azokban a programokban mennyire kötelező pénzt költeni?
-
duvi
nagyúr
Nekem a demó alapján bejött a Descendant. Szerintem kategóriájában renben van. Mondjuk az tény, hogy partyban sokkal élvezetesebb, mint soloban. A szavatossága csak megjelenés után fog kiderülni. Remélem, hogy elég változatos endgame tartalmakat kapunk és nem fognak vérszemet kapni az online store kínálatával és árazásával!
-
basaharc502
aktív tag
Kipróbáltam, de egyelőre egy warframe klónnak tűnik pofás unreal engine alatt.
Az egész még olyan techdemo szerű inkább, ahol rádspawnolnak a mobok és lövöd őket halomra, persze egy idő után téged ölnek már inkább.
Nem tudom a megjelenés mikor lesz, de volna mit csiszolni azért rajta. -
wjbhbdux
veterán
Igen, butaságot írtam. Simán megvettem a shopban a részeket. Már készül, majd holnap ki tudom próbálni. Ja de most látom, hogy írtad is a #33-as kommentben.
Nekem tegnap kezdett kicsit kifulladni a játék úgy éreztem. lvl21 es Viessa-val. Szóval hozzátok képest jó korán. De ez nem feltétlenül a játék hibája. Mert egyáltalán nem találom rossz játéknak. Kicsi uncsi egyedül.
Tényleg, Descenand-ot lehet gyorsan szintezni itemmel, mint a fegyvereket? Vagy mindet lehet elölről szintezni?Ez az egész csak egy hosszú tutorial igazából, és a végén önmagában egy 40-es karakter még nem is jó semmire, ha nincsenek jó modjai, és jól moddolt fegyverei.
A fegyvereknél szerencsére nem az adott darabra számolja, hanem az 1 néven lévőt szintezed akármelyiket használod.
Csak az első karakterrel lesz időigényes, aztán már modokkal meg ha tudod hova menj, 1-2 óra alatt is meg lehet a 0-40.
Amíg a storyt vittem kb 12 óra volt, beleszámolva sok server bajokat is, meg fagyogatott, nemtom mennyi a valós játékidő, ott most olyan 30-as szintig vitt el, de még le van zárva a térkép fele kb. ez majd hosszabb lesz idővel.
Aztán megnéztem a területek kipucolása végén megnyíló defense módot, az még eszetlenebb,15 percen át özönlenek az ellenfelek mire levegőt tudsz venni

Nem tudom hogy csak a beta miatt, de ott dől az XP. Az első 2 zónában lévő level 5 és 20-as küldetésen is, ahol minden 1 golyótól meghal, fél óra volt a 31.-40. szint.
Egyetértek az unalomba fulladással, mert bármit csinálsz mindig ugyanaz van, hogy ott vagy és rádspawnol x ellenfél aztán nyomod a gombot, nincs semmi üresjárat, felfedezés, stb. azon kívül hogy néha 1 szobával arrébb kell menni. Túl hasonló minden feladat.
Ha nem vagy küldetésen csak egy üres Unreal techdemoban sétálsz, élettelen.
Ami a játék sava-borsa lesz, az intercept boss harcok, egész jól ki van dolgozva és van tanulnivaló rajtuk. Az első után már épkézláb csapat kell, mert elég komoly DPS check van a 10 perces idő limittel ezeken. Randomokkal kifejeztten nehéz vagy lehetetlennek tűnő elsőre, gyúrni kell a modokon.
De az jó, hogy van egy kis egyedi kihívás benne, mert amúgy csak egy gagyi ázsiai Warframe klón lenne.
A kérdés hogy a Nexon grind/pay2win arány hogy lesz majd belőve.
-
.LnB
titán
Igen, butaságot írtam. Simán megvettem a shopban a részeket. Már készül, majd holnap ki tudom próbálni. Ja de most látom, hogy írtad is a #33-as kommentben.
Nekem tegnap kezdett kicsit kifulladni a játék úgy éreztem. lvl21 es Viessa-val. Szóval hozzátok képest jó korán. De ez nem feltétlenül a játék hibája. Mert egyáltalán nem találom rossz játéknak. Kicsi uncsi egyedül.
Tényleg, Descenand-ot lehet gyorsan szintezni itemmel, mint a fegyvereket? Vagy mindet lehet elölről szintezni? -
wjbhbdux
veterán
Meg a story végén, ad annyi creditet hogy az Anais/event shopban meg tudod venni, ott a kezdőn kívül még 8 karakter van és 4re elég az ingyenpénz. Ez persze nem lesz így a véglegesben, ez lesz a fizetős pénznem.
-
wjbhbdux
veterán
Szerintem Valby is elérhető, listázza egyes részeit a 2. intercept bossnál meg a 3. területen az endless pályákon, a többit még nem látom biztos nehezebb részeken van, hát ez már farmolósabb téma.
Bunny könnyű megszerzése az nagyon beetetés. -
Pedro78
senior tag
Na, nalam kapufa ugy tunik. Betolti a varost, de portolaskor azonnal jon a run out of memory...naggyonfasza...
-
.LnB
titán
Szerintem ezen nincs korlát, annyit farmolhatsz amennyit akarsz, el van engedve a gyeplő mert lesznek majd belépős játékmódok amit nem lehet majd így korlátlan farmolni mint a void intercept. Story végén is ad pénzt még vagy 4 karakterre, hogy próbálgasd, ez sem fog így maradni.
de a crossplay open beta után törölnek mindent, úgyhogy kár most kiégni benne.Okés. Azt hittem csak egy választott + Bunny a játszható. Arra gondoltam, hogy Bunny is csak oktató jelleggel, hogy rávezesse a játékosokat, hogy hogyan kell megszerezni más Descendant-okat.
Valby elvileg még nem játszható, azt próbáltam volna ki. Jó a vizuális dizájnja. -
wjbhbdux
veterán
Szerintem ezen nincs korlát, annyit farmolhatsz amennyit akarsz, el van engedve a gyeplő mert lesznek majd belépős játékmódok amit nem lehet majd így korlátlan farmolni mint a void intercept. Story végén is ad pénzt még vagy 4 karakterre, hogy próbálgasd, ez sem fog így maradni.
de a crossplay open beta után törölnek mindent, úgyhogy kár most kiégni benne. -
.LnB
titán
Egyébként mennyi karaktert lehet megszerezni a beta alatt?
Nekem Bunny megvan, de Viessa-t szintezem a lvl20 miatt. Utána majd kipróbálom azt is. -
Lacielvtárs
nagyúr
-
duvi
nagyúr
ha esetleg volna itt segítő kedvű kolléga erre a mission-ra holnap esetleg azt megköszönném, ha csatlakozna hozzám, sajnos mást nem tudok felajánlani,
de ezt én mára ráhagyom, eddig bírtam idegekkel 
Dobj egy privit, hogy holnap neked mikor lenne jó és jövök segíteni.
-
Lacielvtárs
nagyúr
igen pontosan ezekre megyek rá, és megy is a sebzés, mert szerintem nem azzal van a bajom, hanem hogy egyedül vagyok és mindegyik engem támad, és vannak vagy 20-an 30-an

fegyókat igaz lehet ilyenre is állítani ezt kisilabizáltam már, bár ahogy mondod nem egyértelmű csak az a bajom hogy itt jön mindenféle, kivéve azok a nagy fehérkalapos és rakéta vetős társaik, de annyian vannak mint az oroszok
meg hát honnan tudjam melyik mire érzékeny?
ha esetleg volna itt segítő kedvű kolléga erre a mission-ra holnap esetleg azt megköszönném, ha csatlakozna hozzám, sajnos mást nem tudok felajánlani,
de ezt én mára ráhagyom, eddig bírtam idegekkel 
-
Lacielvtárs
nagyúr
A fegyverbe rakott modulok szintjét ha növeled a városban (ezzel nő a fogyasztott kapacitásuk is) az megdobja a sebzésed, illetve a legtöbb ellenfél érzékeny valamelyik fajta sebzés ellen, így ha teszel rá fire/electric stb az is segít,
bár egyelőre nem jöttem rá hogy ezt mi mutatja, talán vmelyik kis ikon amikor a tab scannerrel nézed őket.igen pontosan ezekre megyek rá, és megy is a sebzés, mert szerintem nem azzal van a bajom, hanem hogy egyedül vagyok és mindegyik engem támad, és vannak vagy 20-an 30-an

fegyókat igaz lehet ilyenre is állítani ezt kisilabizáltam már, bár ahogy mondod nem egyértelmű csak az a bajom hogy itt jön mindenféle, kivéve azok a nagy fehérkalapos és rakéta vetős társaik, de annyian vannak mint az oroszok
meg hát honnan tudjam melyik mire érzékeny?
-
wjbhbdux
veterán
fogadjunk srácok hogy ebben a játékban van olyan küldi amit egyedül képtelenség megcsinálni?
fél órája kínlódom eggyel ahol elözönlenek az enemik és mindenem kifogy, és mint egy zombi horda "sweep the manufacture zone" utolsó küldi, az istennek nem bírok velük
, egyszerűen nem tudok velük mit kezdeni
van rá valakinek tippje egész véletlenül, rohangálok minden felé, de vagy kimegyek az aréna területről vagy ha túl élem akkor meg lejár az idő
A fegyverbe rakott modulok szintjét ha növeled a városban (ezzel nő a fogyasztott kapacitásuk is) az megdobja a sebzésed, illetve a legtöbb ellenfél érzékeny valamelyik fajta sebzés ellen, így ha teszel rá fire/electric stb az is segít,
bár egyelőre nem jöttem rá hogy ezt mi mutatja, talán vmelyik kis ikon amikor a tab scannerrel nézed őket. -
Lacielvtárs
nagyúr
fogadjunk srácok hogy ebben a játékban van olyan küldi amit egyedül képtelenség megcsinálni?
fél órája kínlódom eggyel ahol elözönlenek az enemik és mindenem kifogy, és mint egy zombi horda "sweep the manufacture zone" utolsó küldi, az istennek nem bírok velük
, egyszerűen nem tudok velük mit kezdeni
van rá valakinek tippje egész véletlenül, rohangálok minden felé, de vagy kimegyek az aréna területről vagy ha túl élem akkor meg lejár az idő
-
duvi
nagyúr
-
Pedro78
senior tag
tutio hogy ez van vagy a net szolgáltatással van a gond.
pedig imádtam eddig játszani
mindenki, esetleg volna valaki olyan szíves leírni ezt az lv l 40 utáni dolgot hogy tudom nullázni és feljebb lépni szintet a nyuszival?
mert nekem most így nem megy másik karakter, mivel nem tudok küldizni és a két karakter már lvl 40
előre is köszönöm
feljebb szvsz sehogy nem tudsz, max nullazod es ujrahuzod. probald ki a tobbi karaktert is
es anno kihuztam mindet maxosra. -
duvi
nagyúr
Persze. Ezekkel lehet megnövelni a modulkapacitásokat, ezáltal erősebb lesz a karid és a fegyvereid. Csak a sima lvl szintedet nulázza, amit pillanatok alatt vissza lehet tornázni. A másik marad az eddigi szinteden.
-
savior
őstag
Elvileg most rakják majd rendbe a teleportot.
-
Lacielvtárs
nagyúr
Lvl 40-nél kellett kapjál küldit a fejlesztéshez. Ez elvezet Anaishez:
Nála lehet kifejleszteni a küldiben is szereplő két Descendant modult:
Ezek timeresek, szóval nem azonnal készülnek el. Ha lejárt a kutatási idő, visszamész és megkapod a két modult. Ezután itt - jobb felső sarokban - tudod majd aktiválni őket:
Ha ez megvolt, akkor nullázódik a karakter lvl és újra felszintezheted 40-ig.ejha nagyon nagyon szépen köszönöm meg is nézem, igen kaptam valamit két "izét" kellett csinálni akkor az időre kell várni és utána tudom aktiválni, nagyon szépen köszönöm a képes segítséget

és tényleg működik, isten vagy,. köszönöm
-
savior
őstag
Lvl 40-nél kellett kapjál küldit a fejlesztéshez. Ez elvezet Anaishez:
Nála lehet kifejleszteni a küldiben is szereplő két Descendant modult:
Ezek timeresek, szóval nem azonnal készülnek el. Ha lejárt a kutatási idő, visszamész és megkapod a két modult. Ezután itt - jobb felső sarokban - tudod majd aktiválni őket:
Ha ez megvolt, akkor nullázódik a karakter lvl és újra felszintezheted 40-ig.Van ennek valami előnye? Nem hangzik túl jól, hogy nullázza a szintet.
Volt egy patch és utána jöttek a bugok.
-
duvi
nagyúr
tutio hogy ez van vagy a net szolgáltatással van a gond.
pedig imádtam eddig játszani
mindenki, esetleg volna valaki olyan szíves leírni ezt az lv l 40 utáni dolgot hogy tudom nullázni és feljebb lépni szintet a nyuszival?
mert nekem most így nem megy másik karakter, mivel nem tudok küldizni és a két karakter már lvl 40
előre is köszönöm
Lvl 40-nél kellett kapjál küldit a fejlesztéshez. Ez elvezet Anaishez:
Nála lehet kifejleszteni a küldiben is szereplő két Descendant modult:
Ezek timeresek, szóval nem azonnal készülnek el. Ha lejárt a kutatási idő, visszamész és megkapod a két modult. Ezután itt - jobb felső sarokban - tudod majd aktiválni őket:
Ha ez megvolt, akkor nullázódik a karakter lvl és újra felszintezheted 40-ig. -
Lacielvtárs
nagyúr
tutio hogy ez van vagy a net szolgáltatással van a gond.
pedig imádtam eddig játszani
mindenki, esetleg volna valaki olyan szíves leírni ezt az lv l 40 utáni dolgot hogy tudom nullázni és feljebb lépni szintet a nyuszival?
mert nekem most így nem megy másik karakter, mivel nem tudok küldizni és a két karakter már lvl 40
előre is köszönöm
-
duvi
nagyúr
Fura, hogy tegnap és tegnapelőtt minden flottul működött. Gyorsan átrakott portolásnál, simán és lagentesen futott a játék. Lehetséges, hogy ma érte el a játékoslétszám a terhelési határt?
-
Pedro78
senior tag
-
Lacielvtárs
nagyúr
-
savior
őstag
-
oriic
HÁZIGAZDA
-
Pedro78
senior tag
-
Pedro78
senior tag
remelem az uj javitas utan mar nem fog chrashelni 5 percenkent.
-
Lacielvtárs
nagyúr
köszi a topikot visszatalálós up és tudom menthetem is de inkább írok, nyert a jó öreg szokás

-
duvi
nagyúr
-
#29263560
törölt tag
Ja, Looter. Akkor ránézek.
'The First Descendant' is a next-gen, cross-platform, third-person looter shooter powered by Unreal Engine 5. Players take on the role of a Descendant and fight against invaders for the survival of humanity. Each Descendant has a unique concept and combat style, and you can take on a variety of missions both solo and in co-op. In co-op play with up to 4 players you can experience raids against giant bosses, and intense team play with various gimmicks and Part Destruction for each boss. BE THE FIRST DESCENDANT!
-
savior
őstag
-
#29263560
törölt tag
-
oriic
HÁZIGAZDA
A nyílt béta szeptember 25-ig tart. (magyar idő szerint 08:59-ig)

-
oriic
HÁZIGAZDA
The First Descendant
Fejlesztők: Nexon Games
Célplatformok: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S
Grafikus motor: Unreal Engine 5
Megjelenési dátum: Még nem ismert (2023. vége, vagy 2024. eleje)
Ár: Ingyenes/F2PA megjelenéshez közeledve és ahogy egyre több részletet kapunk, úgy lesz összefoglalónk is, addig türelmet kérünk mindenkitől.
A topik a PC-s részlegen lett létrehozva, de mivel teljes crossplay támogatást kap a program, emiatt a konzolosok is ugyanúgy beszélgethetnek a játékról. Kulturált viselkedést kérünk mindenkitől!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Házimozi haladó szinten
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Gitáros topic
- Végzett a Samsung a One UI 8.5 frissítéssel
- Melyik tápegységet vegyem?
- Linux kezdőknek
- Milyen okostelefont vegyek?
- Path of Exile 2
- PlayStation 5
- További aktív témák...
- Apple iPad Pro 2025 13" M5 256GB & 512GB & 1TB Wi-fi / Wi-fi +5G Bontatlan Összes szín / 27% áfás ár
- Bomba áron eladó Asus Vivobook S433EA /i7-1165G7/16GB/512 GB SSD/FHD/IPS
- Azonnali készpénzes Microsoft XBOX Series S és Series X felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- 263 - Lenovo ThinkBook 16p (G6 IAX) - Intel Core U9 275HX, RTX 5060 (ELKELT)
- Apple iPhone 11 Pro 64GB Arany megkímélt 100% akku
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
)


de ezt én mára ráhagyom, eddig bírtam idegekkel 
Vagy a sima karakter lvl-re gondolsz?




