- Fórumok
- Notebookok
- Dell notebook topic
- (kiemelt téma)
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Melyik tápegységet vegyem?
- OLED TV topic
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Fujifilm X
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Computex 2026: nehéz volt visszahozni a Ryzen 7 5800X3D-t
- Milyen nyomtatót vegyek?
-
50 - 1
77177 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
csoki2
csendes tag
Egy fix minden tesco par darabot kapott csak a 110L-ek-bol. Nem csoda ha elkapkodtak ilyen aron ez nem penz erte, foleg hogy 60k lejon sulinet miatt. notebook.hu-n 238k (brutto) az ara es mashol sem nagyon lattam olcsobban. Vegulis nekem atepitessel Dothan proci, ram, dvd firkalo igy is 250- alatt van es megis csak Dell ami onmagaban garancia a minosegre.
[Szerkesztve]
[Szerkesztve] -
matuu
tag
Köszöntelek a klubban.

A notit melyik Tescoban vetted?
Én a budaörsiben és éppen az utolsó előtti darabot vittem el múlthét előtt kedden.Kaposváron volt még egy. Azt mondták, hogy nem is kaptak csak egyet..... még jó, hogy éppen a közelben voltam

Arról már nem is beszélek, hogy még egy kis plisz RAM is került már a gépbe.... 512.... -
Törzsfőnök
tag
nagyon fincsi.

nekem 3d mark 2001-gyel 3000 körül, míg SE változattal 3600 pötty. -
erdoke
titán
Én két hete egy Latitude D410-et nyúzok (2 GHz /2MB /533 MHz, 1 GB RAM, 60 GB 5400 rpm Hitachi HDD, stb.), előtte egy D610 volt (1,6 GHz /1 MB /400 MHz, 512 MB RAM, 40 GB 4200 rpm Toshiba). Az előtt meg egy Latitude D510 volt (talán ilyen típus), P-III M 1 GHz, 256 RAM, azelőtt meg egy P-II 400 MHz Latitude, de annak már 4-5 éve.

-
faja
csendes tag
gratula hozzá, ez a gép egy mini atomerőmű.

Gondolom melegszik rendesen a kicsike. Van benne CPU hőfok mérő szenzor?
Videókarit lehet benne cserélni?nemtom van-e szenzor, de 3d játéknál hamar bekapcsol a venti, amugy alapbol kb fél óránként megy kb 1percig. A vga-t szerintem lehet cserélni, de még nem szedtem szét, ugyhogy ez nem tuti. Egyébként most teszteltem 3dmak2001 11264pont. Akksiról

-
Törzsfőnök
tag
Hali!
Ha lehet, csatlakoznék a klubhoz.
Már egy hete eg Dell Inspiron XPS boldog tulajdonosa vagyok
Szerintem tök jó gép, soha nem volt még notebookom, de minden elképzelésemet felülmúlja a teljesítménye. Ati 9800 256mb 256bit vga van benne. 3,4ghz/1mb/800 proci, 1 gb ram, 60 gb hdd.
Szerintem mindent visz
Ha bármi kérdés lenne, minden nap kb este fél 7-től 10-ig neten vagyok, és olykor benézek ide is
gratula hozzá, ez a gép egy mini atomerőmű.

Gondolom melegszik rendesen a kicsike. Van benne CPU hőfok mérő szenzor?
Videókarit lehet benne cserélni? -
faja
csendes tag
Hali!
Ha lehet, csatlakoznék a klubhoz.
Már egy hete eg Dell Inspiron XPS boldog tulajdonosa vagyok
Szerintem tök jó gép, soha nem volt még notebookom, de minden elképzelésemet felülmúlja a teljesítménye. Ati 9800 256mb 256bit vga van benne. 3,4ghz/1mb/800 proci, 1 gb ram, 60 gb hdd.
Szerintem mindent visz
Ha bármi kérdés lenne, minden nap kb este fél 7-től 10-ig neten vagyok, és olykor benézek ide is
-
csoki2
csendes tag
Na most rákukkantottam a BIOS-ra és tényleg igazad van, hülyeségeket írtam

De valahogy rémlett, mintha lehetett volna állítani.

Ok semmi gond, ahogy nezem automatikussan allitja sajat maganak epp amennyire szuksege van. Koszi.
-
Törzsfőnök
tag
Na most rákukkantottam a BIOS-ra és tényleg igazad van, hülyeségeket írtam

De valahogy rémlett, mintha lehetett volna állítani.

-
csoki2
csendes tag
Latitude 110L tulajok: Próbálkoztatok már frissíteni a videóchip driverét XP alatt?
Én múltkor leszedtem az intel oldaláról egy 9 MB-os driver csomagot ehhez, de nem engedi a rendszer, hogy felrakjam. Kiír valami hibaüzit, hogy nem megfelelő a driver.
Valakinek van 5lete, hogyan rakhatnám fel mégis?
ezt szedtem le: Bővebben: linkNem probaltam mivel nem hasznalok wint de ha gondolod letesztelem. Mas: biosban hogy a csudaba allitottad a vga ram meretet? Nalam csak infokat ir de allitasi lehetoseget nem talaltam
Thx. -
Törzsfőnök
tag
Latitude 110L tulajok: Próbálkoztatok már frissíteni a videóchip driverét XP alatt?
Én múltkor leszedtem az intel oldaláról egy 9 MB-os driver csomagot ehhez, de nem engedi a rendszer, hogy felrakjam. Kiír valami hibaüzit, hogy nem megfelelő a driver.
Valakinek van 5lete, hogyan rakhatnám fel mégis?
ezt szedtem le: Bővebben: link -
csoki2
csendes tag
-
Törzsfőnök
tag
-
matuu
tag
Nagyon szépen köszi az infókat, most már nálam is egy ilyen noti megy nagyon is csendesen.........

-
csoki2
csendes tag
-
csoki2
csendes tag
Fel perc egy ram bovites 6-os torx csavarhuzo es ahol a win matrica pontosabban eredetiseget igazolo matrica van legalabb is nalam lekapod ram beilleszt visszatesz bootolsz felismeri hasznalod. Ennyi.
-
OddMan
őstag
Hmm, hat oszinten sokminden. Elsosorban Dell-hez hasonnlitva, gyenge minoseg a kivitelezes, recseg ropog, hangos szinte folyamatossan megy a venti, dell jo ha fel orankent elindul 1 percre. Lehet hogy rosszul latom de mintha a kijelzo is gyengebb lenne. Ok amilonal elony Tv-out,DVD-iro. Igaz ezt alig 30 ezerbol orvosoltuk, plusz kapott 1 giga ramot pluszban igy mar kivallo, egyenlore ugy nez ki hoszabb kariert futhat be nalam. Ebben az arkategoriaban kivallo vetel. Szerintem
Jah es nem utolsosorban Debian gond nelkul fut minden hardvert szinte percek alatt be lehet loni. Meg ezt a szerencsetlen broadcom chipes wlan karit is. Csak ne ronditottak volna el ezzel az M$ matricaval
Jo jo magan velemeny mielott windows funok megkoveznek
A TV-Out kimenetet hogyan orvosoltad, vagy csak a DVD íróra gondoltál?

-
Törzsfőnök
tag
Általában procit, ramot, optikai meghajtót, és aksit lehet cserélni a notebookoknál.
A ramot nem nagy kunszt bővíteni, de garanciális időszakban inkább szervízben bővítessed. Kingston csinál olyan memóriát notebookba, amivel gond nélkül bővíthető a gép. A Latitude 110L model alapból 256 MB ramot tartalmaz integrálva, melyből lecsíp a videóvezérlő magának 8 - 64 MB között, de ezt bios szinten lehet állítani. A gyár alapból 8 MB-ra állította ezt be.
A bővítésre plussz 1 memória slot áll rendelkezésedre. -
Törzsfőnök
tag
Simán, bár nem próbáltam azt a játékot ezen a gépen.
Viszont a Microsoft Rise of nations játékot kipróbáltam és tökéletesen megy, mellesleg ez újabb játék, mint a warcraft3. Pár kép, ha nem lenne ismerős a játék:Bővebben: link
Nyugodtan megveheted, mert nagyon jó gép. -
matuu
tag
Még annyit kellene megtudnom, ha lennétek olyan nagyon kedvesek elárulni, hogy mennyire bonyolult egy ilyen notesz (Laitude 110L) fejlesztése, leginkább arra lennék kíváncsi, hogy a Ram-ot mennyi bonyolult 512-re felnyomni???
Köszi -
matuu
tag
Saját tapasztalataitok alapján egy Laitude 110L-n még elfut egy Warcraft3? Más nem is érdekel

Amúgy Sulinetben annyira olcsó hogy nem is tudom otthagyni, ha megy rajta bármilyen játék ha nem....
-
Atlantis
veterán
Mit tudom én, hogy festett-e. Miből lehet megállapítani?
Nekem nagyon úgy fest, hogy festett a burkolata. Ettől még lehet, hogy nem az.
100% megállapítani sokféleképpen lehet:
1.: kaparjuk meg a burkolatot, ha lekopik akkor festett
, de ezt nem ajánlom az esztétikai romlás miatt.
2.: szedjük szét és nézzünk be a burkolat belsejébe. Ez mondjuk teljesen járható út, ha nincs már a notira garancia.?
A sajátom anyagában fekete műanyag, szóval ennél tuti nincs ill. nem lesz gond.
Melyik szervízbe cipelted a gépet?Ezek a megoldások nem lesznek nálam kipróbálva.

Mivel csak 4 hónapos lesz a gép, használatból eredő kopás még nem látszik rajta sehol sem. Ha majd kopni kezd, megírom.
Szervíz: én a boltba vittem vissza, ahol vettem, de asszem valahol a 11.kerületben van a szervíz. Én velük csak telefonon beszéltem, mert azonnal kellett a gép, lévén nem vagyok pesti és nem akartam még egyszer felutazni érte. Azonnal bevizsgálták és szóltak a boltnak, hogy hozhatnak a nagykerből egy másik gépet, tényleg egyértelműen garanciális a probléma. Mindez pénteki napon is volt...szóval szerintem rendesek, de inkább ne legyen újra dolgom velük. -
Törzsfőnök
tag
Mit tudom én, hogy festett-e. Miből lehet megállapítani?
Az enyém Intel intergált VGA-s, Celeron-M-es, de tényleg van belőle X300-as is.
3D Mark-ot ebből kifolyólag nem futtattam.
Nagyjából 3,5 órát bír az aksi, ha keveset van nyúzva közben. Némi másolás, BT be van kapcsolva és MP3 szólt közben, így mértem ezt az időt.
Akksit nem tudom, hogy milyen technológiájú, majd megnézem.
Dell szervízzel van tapasztalat, rendesek voltak, az első gép, amit átvettem, pixelhibás volt, de kicserélték egy másikra.Mit tudom én, hogy festett-e. Miből lehet megállapítani?
Nekem nagyon úgy fest, hogy festett a burkolata. Ettől még lehet, hogy nem az.
100% megállapítani sokféleképpen lehet:
1.: kaparjuk meg a burkolatot, ha lekopik akkor festett
, de ezt nem ajánlom az esztétikai romlás miatt.
2.: szedjük szét és nézzünk be a burkolat belsejébe. Ez mondjuk teljesen járható út, ha nincs már a notira garancia.?
A sajátom anyagában fekete műanyag, szóval ennél tuti nincs ill. nem lesz gond.
Melyik szervízbe cipelted a gépet? -
Atlantis
veterán
helló
lenne pár kérdésem:
A laptop burkolata festett?
Olvastam, hogy lehet ATI X300-zal kérni intel videochip helyett.
Milyen videóchip működik benne?
3D mark 2001 SE alatt milyen pontszámot dob a rendszered?
Mennyit, hány órát bír az aksija idle-ben?
Li-ion aksija van?
Van tapasztalatod a dell szervízével?Mit tudom én, hogy festett-e. Miből lehet megállapítani?
Az enyém Intel intergált VGA-s, Celeron-M-es, de tényleg van belőle X300-as is.
3D Mark-ot ebből kifolyólag nem futtattam.
Nagyjából 3,5 órát bír az aksi, ha keveset van nyúzva közben. Némi másolás, BT be van kapcsolva és MP3 szólt közben, így mértem ezt az időt.
Akksit nem tudom, hogy milyen technológiájú, majd megnézem.
Dell szervízzel van tapasztalat, rendesek voltak, az első gép, amit átvettem, pixelhibás volt, de kicserélték egy másikra. -
lapa
veterán
akkor ezennel üdvözlöm magam a klubban. dell latitude c840. nagyon kellemes, jó nagy darab. 1600x1200 istenkirály kijelző, nekem (otthoni géphez képest) néha kicsit hangosan zúgó ventik vannak benne. aksija 1 óra felett bírja valamivel, már két éves. céges cucc, a Humáns**t-nál vettük. nemrég szó nélkül cseréltek egy cd-írót és egy elhullott billentyűzetet, mondom 2 évesen. és ha valaki normális sebességet szeretne és dtr-ként használja (nem ráncigálja menet közben), akkor csak javasolni tudom egy 7200-es vinyó beszerzését (noteb**k.hu ~43e br). igazi csoda. a ram meg a proci upgrade semmit nem ér ehhez képest. ja 3d eredmények az e célra létrehozott totyikban vannak.
-
Törzsfőnök
tag
helló
lenne pár kérdésem:
A laptop burkolata festett?
Olvastam, hogy lehet ATI X300-zal kérni intel videochip helyett.
Milyen videóchip működik benne?
3D mark 2001 SE alatt milyen pontszámot dob a rendszered?
Mennyit, hány órát bír az aksija idle-ben?
Li-ion aksija van?
Van tapasztalatod a dell szervízével? -
Atlantis
veterán
Átneveztem, mától ez legyen a Dell noteszek topicja.
Magam is a klub tagja vagyok, egy Inspiron 6000 van a tulajdonomban.
Nagyon szeretem ezt a gépet. Ha valakit érdekel valami a géppel kapcsolatban, szívesen válaszolok. -
csoki2
csendes tag
-
AMD Power
titán
-
csoki2
csendes tag
Azert annyira nem rosz gep csak picit silany minoseg, muszakilag kifogastalan, a folyamatos ventillator zugast leszamitva

-
AMD Power
titán
Hmm, hat oszinten sokminden. Elsosorban Dell-hez hasonnlitva, gyenge minoseg a kivitelezes, recseg ropog, hangos szinte folyamatossan megy a venti, dell jo ha fel orankent elindul 1 percre. Lehet hogy rosszul latom de mintha a kijelzo is gyengebb lenne. Ok amilonal elony Tv-out,DVD-iro. Igaz ezt alig 30 ezerbol orvosoltuk, plusz kapott 1 giga ramot pluszban igy mar kivallo, egyenlore ugy nez ki hoszabb kariert futhat be nalam. Ebben az arkategoriaban kivallo vetel. Szerintem
Jah es nem utolsosorban Debian gond nelkul fut minden hardvert szinte percek alatt be lehet loni. Meg ezt a szerencsetlen broadcom chipes wlan karit is. Csak ne ronditottak volna el ezzel az M$ matricaval
Jo jo magan velemeny mielott windows funok megkoveznek
Jó mert én az elmúlt fél évbe az FS-ról sok jót nem hallottam. Annyi rossz dolgot hallottam róluk, hogy a büdös életbe nem vennék vagy ajánlanám senkinek!

-
csoki2
csendes tag
Jah meg annyi a geprol tamogatja az M725-os Dothan procit 1.7-est 30-ert lehet hozatni bele, brutto. Ha osszeszamolom plusz ram 1 giga, dvd+-rw, dothan proci es a gep ara meg igy is boven 250-alatt van ez viszont kivallo ar teljesitmeny arany.
-
csoki2
csendes tag
Hmm, hat oszinten sokminden. Elsosorban Dell-hez hasonnlitva, gyenge minoseg a kivitelezes, recseg ropog, hangos szinte folyamatossan megy a venti, dell jo ha fel orankent elindul 1 percre. Lehet hogy rosszul latom de mintha a kijelzo is gyengebb lenne. Ok amilonal elony Tv-out,DVD-iro. Igaz ezt alig 30 ezerbol orvosoltuk, plusz kapott 1 giga ramot pluszban igy mar kivallo, egyenlore ugy nez ki hoszabb kariert futhat be nalam. Ebben az arkategoriaban kivallo vetel. Szerintem
Jah es nem utolsosorban Debian gond nelkul fut minden hardvert szinte percek alatt be lehet loni. Meg ezt a szerencsetlen broadcom chipes wlan karit is. Csak ne ronditottak volna el ezzel az M$ matricaval
Jo jo magan velemeny mielott windows funok megkoveznek
-
xedos
addikt
802.11b és 802.11g szabványt tudja.
Szerintem jobb is, hogy így külön adták, mert más gépbe is betehető.
A beépítettek ''erősebbek'' - saját tapasztalat...
Ahol a PCMCIA-os nem látott hálózatot, ott a beépített még talált 2-őt hármat...
Nagyobb az antennájuk. -
Törzsfőnök
tag
-
xedos
addikt
Az alábbi Wlan PC kártya mennyit ér szerintetek?
Ex-hasra 5-6K max
Hiába új, ha garit nem tudsz adni rá...
Egyébként milyen A B G szabványú???
Érdekes, hogy nem beépítettet adtak hozzá... -
Törzsfőnök
tag
Most utánnanéztem ennek a notinak a videóchipje directx9-es, és szerintem notiba ez bőven elég, hogy 1-2 éves játékokat is futasson az ember.
Bővebben: link
Aki vett ilyen masinát ne habozzon megírni a véleményét, de mások is hozzászólhatnak, ha van valami észrevételük stb, ne csak nézzétek, írjatok is ide. -
Törzsfőnök
tag
Az alábbi Wlan PC kártya mennyit ér szerintetek?
-
Törzsfőnök
tag
köszi, reméljük sokáig fog szolgálni.
Ez az első laptop a családban. Ez a model mindenkinek nagyon teccet itthon, tudásban és árban egyaránt. Egyébként meg az Intel nagyot alkotott a videóvezérlőjével is, annyi bizonyos, hogy ez minimum directx 8.0-ás. A 3Dmark 2001 minden tesztje lefutott.
Azért ezt nem gondoltam volna.
Éljen az alapító: Michael Dell
-
Cs@@bi
tag
Ma tettem szert végül egy ilyen laptopra.

Ha valakit érdekel, készítek róla fényképet is magáról a gépről és hogy miket kaptam hozzá.Nagyon tetszik. Gratulálok hozzá
A dell amúgy egy nagyon nagyon jó márka még olcsóbb kategoriában is, és ez azért sokat számít! -
AMD Power
titán
Ugyan ezt a masinat vettem en is tegnap, mult hetem meg egy Amilo 7300L-t azota az amilot lepasszoltam nejemnek. Eg es fold szo szerint a ket gep persze hogy a Dell javara

A Dell szepen csendben vegzi a dolgat, amilorol ugyan ez nem mondhato el pedig az is zsir uj. Ez a harmadik Dell masinam hatarozottan elegedett vagyok vele, ami remellem igy is marad.Mi nem tetszett az Amiloba? ( Nem te vagy az első hidd ell! )
-
csoki2
csendes tag
Ugyan ezt a masinat vettem en is tegnap, mult hetem meg egy Amilo 7300L-t azota az amilot lepasszoltam nejemnek. Eg es fold szo szerint a ket gep persze hogy a Dell javara

A Dell szepen csendben vegzi a dolgat, amilorol ugyan ez nem mondhato el pedig az is zsir uj. Ez a harmadik Dell masinam hatarozottan elegedett vagyok vele, ami remellem igy is marad. -
Törzsfőnök
tag
Működés közben is csináltam képet:
Bővebben: link
-
Törzsfőnök
tag
Így néz ki:
Bővebben: link
Ezeket kaptam hozzá: winxp home sp2, + 4 CD, 2 kézikönyv, Dell WLAN pc card,Apacer 128MB flash, tápegység+kábelek
Csináltam két 3Dmark tesztet:
3Dmark 2000: 46xx pont
3Dmark 2001: 3096 pont
A laptop szerintem csúcs, nagyon halk és jó a teljesítménye, egyedül a képernyőről mondható az, hogy nem kifejezetten játékra való, mivel nagyobb grafikai mozgatásoknál látni lehetett a reccenést. Valszeg 25 miliseces TFT-je van. Mondjuk ez engem nem zavar.
A laptopon egyébként van VGA kimenet is.
[Szerkesztve] -
AMD Power
titán
Ma tettem szert végül egy ilyen laptopra.

Ha valakit érdekel, készítek róla fényképet is magáról a gépről és hogy miket kaptam hozzá.Engem érdekelne!
Egy pár teszt eredményt is szívesen látnék!
-
Törzsfőnök
tag
Ma tettem szert végül egy ilyen laptopra.

Ha valakit érdekel, készítek róla fényképet is magáról a gépről és hogy miket kaptam hozzá. -
cyberjohn_
tag
Hi!
Konkrátan ezt a típust még nem láttam élőben, csak a neten olvastam róla.
A cimborámnak viszont Dell Latitude 610-es van.
Én is olyat akartam venni korábban, mert a köztudatban a Dellről jó dolgokat hallani.
A cimbora nem dícsérte agyon. Volt egy minimális ütődés a jobb sarkán és be is szart neki az egész pár hetes korában.
A leírás szerint annak a típusnak magnézium, meg aluminium ötvözet a váza és nagyon masszív. Na ez nem igazán javított a haversrác gépén.
Viszont garanciában javították neki.
Egyébbként nem ismerem a Dell-eket. -
Törzsfőnök
tag
itt van némi leírás:
Bővebben: link
Sulinetben is megvehető.
Akkor lássuk azokat a véleményeket. -
AMD Power
titán
Mivel ez a tipus itt a fórumon még nem lett kivesézve, így
erről a laptopról vélemények akkor ide jöhetnek.
Szerintem érdemesebb lenne csinálni egy nagy Dell-s topicot! Így külön külön tipusonként topicolva kicsit átláthatattlan lenne a Fórum.
-
Törzsfőnök
tag
Mivel ez a tipus itt a fórumon még nem lett kivesézve, így
erről a laptopról vélemények akkor ide jöhetnek.
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
77177 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Notebookok
- Dell notebook topic
- (kiemelt téma)
- fullbox! magyar MSI THIN 16R8 - 15.6"iPS 144Hz, RTX 2050, i5, 16G / 500SSD erős akku +SZLA +GARANCIA
- Dell latitude 5440 i5
- OHH! Dell Precision 7560 Tervező Vágó Laptop -70% 15,6" i7-11850H 32/512 NVIDIA T1200 4GB FHD
- Lenovo ThinkPad X13 G2 13.3" -75% AMD Ryzen 5 Pro 5650U Hexa-core 16GB 512GB SSD FHD
- Dell Latitude E5470, 14" HD, I5-6300U CPU, 8GB DDR4, 256GB SSD, W11, Számla, 1 év garancia ( olvasd
- Bomba ár! Dell Latitude E6420 - i5-2GEN I 8GB I 250GB I DVDRW I HDMI I 14" HD I Cam I W10 I Gari!
- Csak Kibontott MEGA ajánlat! 1000Ft/Hz 5G BlackView MEGA 12 12+36BGB 256GB 12" 120Hz Víz-és porálló
- IKEA MITZON íróasztal
- 276 - Lenovo Yoga Pro 9 (16IAH10) - Intel Core U9 285H, RTX 5070 (ELKELT)
- AKCIÓ! 64GB G.Skill Ripjaws M5 RGB 6000Mhz DDR5 XMP memória garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest









Thx.

, de ezt nem ajánlom az esztétikai romlás miatt.


