Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Tristis

    őstag

    Sziasztok! Nagyjából nézegettem tápot, nekem is egy kb. három éves CHIEFTEC talán gps 450-es tápom van, és borzalom a hangja. Hifizek, szóval kiemelten fontos a hang. A fogyasztás az ezzel párosul, ahogy olvasgattam.

    Konfig:
    AMD 4200+ Mhz, Gigabyte alaplap, 2*1Gb Kingmax 866 Mhz, 1024Gb Samsung ,SAPPHIRE HD4670 ULTIMATE (passzív), tehát semmi extra.

    Nem tervezek drasztikus növekedést, talán lehetne kicsit tervezni a jövőre, bár abban biztos vagyok, hogy csak passzív hűtésű vga-m lesz, illetve a monitorom is pva 19 col, szóval ezen a felbontáson nagyon sokáig elmegy majd minden...
    Kinéztem három konkrét típust, mindegyiket hasonló áron tudnám beszerezni a kedvenc boltomban (nem váltanék üzletet, mert olcsók és jófejek is, meg számla nélkül kb. ipon árakat is el lehet érni).

    Választék:
    - FSP 400W FSP400-60GHN Active PFC 12cm
    - CORSAIR CX PSU-400CX
    - ENERMAX CYCLOPS 405W

    Igazából előítéleteim nincsenek, a hírnév annyira nem hoz lázba, garit gondolom mindegyikre hasonlót kapok kb., így kikérném ebben a kevésbé fontos dologban a véleményeteket. Bökjetek egyet légyszi! :R

    Esetleg árban mehetünk picit feljebb, de gondolom nem igazán fontos ár/hangerő arányban.

    Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

Aktív témák