- Milyen billentyűzetet vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Mini-ITX
- Melyik tápegységet vegyem?
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- OLED TV topic
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Milyen alaplapot vegyek?
-
PROHARDVER!
Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel
Új hozzászólás Aktív témák
-
Szerintem totálisan egyértelmű, ez a "legegyszerűbb dolgokra is telepítsünk fel valami programot" tiszta windows-os szemlélet.
Bocsi, de aki desktop Linuxot használ, hadd ne utánozza már a gurukat és hadd tegye kényelmessé az amúgy is olyanra kitalált disztróját! Ti csak használjatok még böngörnyéből is csak karaktereset!

Kicsit értelmetlen összehasonlítani a két csoport felhasználói igényeit ebben a formában, nem is értem miért rugózol ezen, hogy valaki felrak egy egyszerű segédprogramot, ha amúgy az számára értelmezhetővé teszi a kinyert információkat. Halkan szólok, hogy ebben a topikban kezdőknek adunk tanácsokat, nem titkos gurujelekkel értekezünk, mint az Off-ban.

Egyébként megnéztem a legelső letöltött iso-mat, a Manjaro volt és abba benne van inxi az 2.3.8-1, nem sok értelme van tovább nézni, az, hogy az Ubuntuban mi van alapból fenn, már megint más tészta. Lényegében aki nem ismeri az adott programot, az úgysem tudja, hogy ott van a gépén, de majd én jól elmondom neki és használni fogja. Ha nincs fenn , akkor telepíti.
Remélem te nem szoktál semmit telepíteni, csak úgy használod a disztródat, ahogy felrakod, mert ugye mindent meglehet oldani azzal, ami fenn van, nincsenek kedvenc programjaid sem.....naná, teljesen hihető!
Igazából mindegy, lényeg, hogy kikekeckedted magad!

Frawly & Flowtation
Persze, nincs benne minden disztróban, de én az utóbbi egy hónapban telepítettek jó részében benne találtam, két-három éve még egyikben sem volt benne. Szerencsére kezd kialakulni a desktop-disztró szemlélet a desktop disztrókban, bár ennél tovább már nem kéne menni.
Egyébként nekem már jó ideje eszembe sem jut elemezni, hogy amit csinálok Linuxon, az wines szemléletű-e! Úgy látom, minden haladó gurunak kicsit üldözési mániája van, üldözi őket az ablakok árnya!

Új hozzászólás Aktív témák
A topik célja: Segítségnyújtás a Linux disztribúciókkal még csak ismerkedők számára. A szerveres kérdések nem ebbe a topicba tartoznak.
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját!
Haladó Linuxos kérdések topikja.
Linux felhasználók OFF topikja
Milyen program ami... [link]
Shell script kérdésekkel látogassatok el a topikjába
- Teszt Már csak két hónap van hátra a Windows 10 nyugdíjazásáig, ideje előrelépni
- Teszt [Linux] Vanilla OS, egy Debian alapú immutable operációs rendszer
- Teszt [Linux] Aeon Desktop, egy immutable operációs rendszer az OpenSUSE-tól
- Teszt [Linux] A Flatpak
- Bejegyzés MS Office365 Linuxon
- Bejegyzés [Linux] Futtassunk bármely disztrót a terminálunkban
- Bejegyzés Alpine Linux telepítés mindenféle low-end dologra
- Hír Zöld utat adott a nyílt forráskódú Linux meghajtóknak az NVIDIA
- Battlefield 6 teszt
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- droidic: Windows 11 önállóság nélküli világ: a kontroll új korszaka
- Mozilla Firefox
- Nem tudom a dal címét, előadóját
- Mobvoi TicWatch Pro 3 - Wearzióproblémák
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- PlayStation 5
- Azonnali informatikai kérdések órája
- További aktív témák...
- Game Pass Ultimate előfizetés azonnal, problémamentesen, méghozzá OLCSÓN! Immáron 8 éve!
- ÚJ ASUS ROG Hyperion GR701 E-ATX RGB Gépház
- 4db x Seagate Ironwolf Pro 10 Tb SATA3 merevlemez
- Surface Laptop 5 Touch 13.5 Retina i7-1265U 10mag 4.8Ghz 16GB 512GB Intel Iris XE Win11 Pro Garancia
- Dell Precision 7560 - Intel Core i9-11950H RTX A5000 64GB 1TB SSD FHD
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő




CPT.Pirk

