Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SATA_boy

    csendes tag

    válasz #98452736 #37027 üzenetére

    Nem tudom végül miért a Debian mellett tetted le a voksod. Tudom, hogy van pár fórumtárs aki szereti, de továbbra is úgy gondolom hogy a Debian nem teljesen kezdőknek való rendszer. Én akárhányszor próbáltam, mindig volt vele valami gondom, aminek a megoldásához egy csomó időt és energiát kellett volna befektetnem. Talán nem vagyok eléggé kitartó, de igazság szerint jobban szeretem a 'kulcsrakész' rendszereket, amiken csak minimális módosításokat kell végeznem.

    Szóval lehet, hogy lesz egy elméletileg stabil rendszered, de jó régi alkalmazásokkal lesz teletűzdelve. Egy csomó mindent hegesztened kell majd rajta, hogy úgy tudd használni mint a Windows-od. Persze mivel csak virtuális gépként rakod fel, legalább jó okulás lesz, a saját bőrödön fogod megtapasztalni a dolgokat (elvégre a tapasztalat a legjobb tanár). Emellett megismerkedsz a virtuális gépek működésével, ami szintén előnyös lehet a továbbiakban. Szóval bátor dolog a Debian stabil ágával kezdeni, majd figyelem hogy boldogulsz (ha szereted a kihívásokat, hajrá).

Új hozzászólás Aktív témák