Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Rimuru #12900 üzenetére

    Nem a fórumos emberekre értem. Erre, hogy míg Windows-on letöltök egy exe-t, ami enter-el indul, itt kapok egy mappát, benne makefile-al, amire mindenféle parancsot kéne kiadnom parancssorból, de még bele is kéne szerkeszteni, csak nem tudom hogy...

    Igen, ott van. Csak egyrészt nem lehet letölteni. Kipróbáltam 6 linket és mind hibát dobott, hogy nincs ott a file. Arról nem is beszélve hogy itt is jelzik megannyi más csomag igényét, amit kézzel kéne végigzongorázni package manager nélkül.

    A synaptic nem ment fel. Bejött a Software Center és azt mondta nem lehet telepíteni, mert inkompatibilis (nem pont ezt, hanem olyasmit, hogy nem lehetséges egy függőség telepítése - nem hiányzik, hanem lehetetlen feltenni...).

    apt-get -> megnézem. Bár azt hittem ez az alapértelmezett csomagkezelőhöz tartozik.

    (#12901) Atapi

    IOPS számokat szeretnék, azok a furák (random adatra is jóval több az írás, mint az olvasás, pedig másoknál fordítva szokott lenni).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák