Hirdetés
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- DUNE médialejátszók topicja
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Hisense LCD és LED TV-k
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- PLC programozás
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Intel Core i3 / i5 / i7 8xxx "Coffee Lake" és i5 / i7 / i9 9xxx “Coffee Lake Refresh” (LGA1151)
- Asztrofotózás
- Milyen billentyűzetet vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Gordiann
őstag
válasz
jorden06
#2599
üzenetére
Huhh.... na akkor:
Van az itunes program. Létrehoz egy itunes library-t. Ez a library egy általa felépített könyvtárrendszerből áll. Vagy ide "gyűjteted" vele az mp3-akat, vagy a meglévő helyükön hagyod a zenéket, és "megmutatod" neki, hogy ott vannak.
Minden, amit az itunes-ban átírsz, az az mp3 fileban lévő adatokat (ID3, metadata, ez az mp3 file része) írja át. (egyetlen kivétel az itunes store-ból letöltött borítók, de ezt sokan nem használják.) Tehát ha kijelölöd az album összes számát és infoban beállítasz egy általad (pl. google képekből) leszedett borítót, akkor az beleíródik minden egyes mp3 file-ba.Ha rendszert telepítesz újra, az itunes library-t is kimásolod egy külső winyóra pl. Ha nem az itunes library-ban tartod a zene file-okat, akkor az itunes library csak az elérési utat tartalmazza. Tehát ha eddig a D/zenék/XY könyvtárban voltak a zenék, akkor ott fogja keresni őket. Ha közben máshova kerülnek a zenék, akkor nem fogja találni őket. Én a library-n belül tartom a zenéimet, és az ITunes rendezi őket. A Library-nak a helyét meg lehet adni, tehát ha külső winyóról zenélsz, az sem probléma.
De az egész dolognak a lényege, hogy az eddigi zenéken át kell rágni magad, és albumonként behúzni az itunes-ba, azért hogy ne legyen káosz Így a "resently added" playlist-nél megtalálod mindig őket, és átírhatod az adatokat.
Egy eddig nem taggelt zenetár csak úgy működhet itunes -ban, ha albumonként rendezed. És nem szabad elfelejteni először beállítani az itunes minden részletét, hogy amikor elkezded telepakolni, akkor ne csináljon semmi hülyeséget.
szerk: AZ itunes program és az itunes library -nak semmi köze egymáshoz. Az itunes-t újra lehet tenni 50x, másik gépről indítani. A library az egy fix dolog, amit ha létrehozol, az úgy marad.
Új hozzászólás Aktív témák
- EAFC 26
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Fortnite - Battle Royale & Save the World (PC, XO, PS4, Switch, Mobil)
- Pécs és környéke adok-veszek-beszélgetek
- E-roller topik
- EarFun Air Pro 4+ – érdemi plusz
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- DUNE médialejátszók topicja
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest


