Új hozzászólás Aktív témák

  • pingwin92

    aktív tag

    Üdv!

    Kinéztem magamnak az alábbi néhány ventit, segítséget kérnék az ezek közti választásban.
    - Alpenföhn Wing Boost 2 140mm piros
    - Alpenföhn Wing Boost 2 Plus 12cm Narancs
    - Be Quiet! Pure Wings 2 120mm
    A legfontosabb szempont, hogy melyik a halkabb.

    Egyébként egy nagy, rendes méretű házba lenne, és videokari még nincs benne, de max egy RX 460 v. 1050Ti menne bele, úgyhogy nem lesz semmi, ami nagyon be tudna fűteni. (A proci is egy i5-3470, nem is gyári hűtéssel, az sem fűt nagyon.)

    Ja, igen, és ugye mindkettőt be lehet szerelni mindkét irányban? Csak mert előre raknám a házba úgy, hogy befelé fújja a levegőt.

    Illetve, ha már itt vagyok, hátulra is ajánlhatnátok valami ventit.
    Ezzel két baj is van. Az egyik, hogy ide nem fér be egy 120mm-es, csak egy 80mm-es. (Heh, ennyit a nagy és rendes méretű házról. :)) )
    A másik, hogy az alaplapon csak 1 db 4 pines csatlakozó van.
    Szóval vagy úgy kéne, hogy ugyanolyan paraméterekkel rendelkező, mint ami előre lesz, és akkor egy Y-kábellel bekötni, vagy még jön egy 4 pines kábel a tápból, arra lehetne rákötni; viszont itt gondolom nem lehetne szabályozni a sebességét.

    Ami annyira talán nem nagy gond, mert egyrészt messze van a fejemtől - vagy legalábbis messzebb, mint a ház eleje - másrészt úgyis lenne még közünk egy Deepcool Gammaxx 300 procihűtő, ami nem rossz, de nem a leghalkabb.

    De van egyébként a Pure Wings 2-ből 80mm-es is; ez nem lenne jó, egy ugyan ilyen 120mm-essel, egy Y-elosztóval?

    Előre is köszönöm a segítséget! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák