Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Markgx10

    őstag

    válasz #22502 üzenetére

    Igazad legyen :R , én is reménykedem erőteljesen, csak egy gondom van ezzel. Hamiltonnak hívják. Ez a Kovalainen gyerek, ahol gyengébb a Mclaren, ott úgy "beleszürkül" a mezőnybe, hogy észre sem lehet venni (meg egyébként mindenhol), de sajnos be kell látnom, hogy Hamilton bármikor képes egy brutál teljesítményre és ha azt vesszük, hogy Brazíliában, Japánban meg Spában is elég esélyes az esős verseny, akkor már rögtön nem annyira biztató a helyzet, de még egyszer mondom, Neked legyen igazad.

    attisx: Te valami nagyon jó lelkű, érzékeny gyerek lehetsz, ha neked ennyire komoly probléma egy "majom" szó. Gondolom még soha nem jártál focimeccsen ;]

  • ronaldo

    őstag

    válasz #22502 üzenetére

    Ehhez tegyük hozzá, hogy eddig már jópár olyan helyen járt az F1 ahol hasonlóan melegnek kellett volna lenni, mégis zuhogott az eső.

    Azt meg lábjegyzetként idebiggyesztem, hogy most az új teória az, hogy szar a Ferrari motor mert egyszer elfüstölt. Arról már nincs szó, hogy egyes futam előtti találgatások a fórumban kissé tetézték a hangulatot a mindenhol és minden körülmények közt is klasszisokkal gyorsabb luizzal, meg hogy ha hátramenetben közlekedik akkor is szarrá veri a mezőnyt, Ferraristól, Toyotástól. Ehhez képest ha jól figyeltem, nem nagyon futott olyan kört, hogy gyorsabb lett volna Massánál. Ritka volt, mint szűzhártya az örömlányon...

Aktív témák