- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen egeret válasszak?
- Végleg lemondott a régi gépekről a Steam
- LG LCD és LED TV-k
- Akciókamerák
- Kompakt vízhűtés
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Napokon belül mindenki megkapja a GeForce Now időlimitjét
- Steam Deck
Aktív témák
-
simonzé
addikt
válasz
JJános
#41852
üzenetére
Ez a "Fejeknek kell hullani" dolog a Toyotára is érvényes, meg a Hondának is át kellett volna gondolnia. Ez az a két csapat, amelyek 400'000'000 USD körüli elismert költségvetés ellenére egy kupac szart tettek le, és elnevezték F1 versenyautónak.
Éveken keresztül csak a magyarázkodás ment. Ha becsúszott valami véletlen eredmény (értsd: nem gyászos leszereplés) akkor furán érezték magukat, mert ők sem értették. Ha valamelyik versenyzőjük a top10-ben maradt az edzések végére akkor azt agyig tankolták, hogy ne legyen egy hangyányi esélye sem. A Toyota mai napig ezt csinálja, és csodálkoznak nagyon, hogy képtelenek nyerni. Mintha a csodaló egyik lábát mindig a nyakába kötnék, aztán úgy küldik a futamra.
És bakker senkit sem rúgtak ki. SENKIT!!!! Még a pilótaváltás sem jutott eszükbe csak amikor Ralfie már nagyon kínosan szar volt. A Honda egyetlen jó húzása RB megvásárlása volt, és itt az eredmény. Sajnos a Honda F1 ezt már nem érhette meg.
Csak most látom: a két épkézláb autó idén RB csapatáé és a RBR csapaté. Véletlen?
Aktív témák
- Ubuntu Linux
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Okos Otthon / Smart Home
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen egeret válasszak?
- Víz- gáz- és fűtésszerelés
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Végleg lemondott a régi gépekről a Steam
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- Xiaomi 15 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Újszerű Apple MacBook Air M1 13.3 - 8GB/256GB - Asztroszürke - 150 Ciklus - 92% akku - 1 év gari -
- Apple iPhone 13 128GB,Átlagos,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



