Hirdetés
- Miért tűntek el ezek a PC-alkatrészek?
- Androidos tablet topic
- 3D nyomtatás
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- TCL LCD és LED TV-k
- Serviio
- Pletykák szerint 30 GB memóriával szerelik a PS6-ot
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- LG LCD és LED TV-k
-
PROHARDVER!

Új hozzászólás Aktív témák
-
dimre70
tag
válasz
KisBundi
#231
üzenetére
A GPS panelt a "Bal Ctrl + num 0" nyitod/zárod
Bővített menü "Bal Ctrl + num ," (a num 0 mellett) ha ezt megnyitod és nyomva tartod a "Bal Ctrl" tudsz az egérrel a kezelőfelületen kijelölni funkciókat. Minden funkcióhoz van billentyű kombó is (most nem megy fejből).
Bal felső sarok: Mentés, betöltés, törlés funkciók, ill. a slotok "+ -" (érdemes egy eszköz paramétereit elmenteni, később nem kell újra beállítani)
Jobb felső sarok: Munkaszélesség, "+ -", ill. automata (megnyitáskor mindig 6 m, ha automatára nyomsz az adott eszköz munkaszélességére áll be, én lejjebb szoktam venni 0.1-0.3 tizeddel, mert túl vannak méretezve)
Bal közép: Útvonal beállítások, bal-jobb irányban eltolás, kilencven fokos elforgatás, bal-jobb irányú szabadkézi forgatás 0-360°
Jobb közép: Eltolás, a vontató és a munkaeszköz helyzetét tudod változtatni, pl. nagyobb ekéknél amikor bal-jobb irányban dolgoznak a vontató mögött, "+ -" tudod a vontató nyomvonalát változtatni (kék szaggatott vonal), a "téglalap" ikonra nyomva visszaáll a zöld folyamatos vonalra a vontató. Automata beállítás, értelemszerűen a program állítja be.
Bal alsó sarok: Alapbeállítások, a "piros szaggatott, és zöld" vonalak emelése pl. aratásnál, kikapcsolása, megjelenítése. Az előző munkaeszköz beállításának betöltése.
A parabola antenna - A GPS AKTIVÁLÁSA - DEAKTIVÁLÁSA (rögzíti ill. feloldja a járművet a beállított útvonalra, hangjelzést is ad - egy pittyegés rögzítés, két pittyegés oldás) billentyűvel "Bal Ctrl + W"
New - Új útvonal, ilyenkor az addigi beállításod nullázódik alaphelyzetre ugrik éppen amerre állsz irányban.
GPS kormánymű aktív - passzív (játékvezérlők).
Jobb alsó sarok: Automata funkciók
"+ -" pl. multiban, két gép egymás mellett halad, munkasáv eltolás, a földterület végén, kanyarodáskor egy sort kihagy a másik gép számára, nem akadnak össze.
Alatta van egy áthúzott ikon, ilyenkor a föld végénél nincs parancs megadva megy tovább..... (manuálisan kell parancsot adni vagy irányítani), rákattintva nyíl merőleges vonallal, a föld végénél megáll, még egy kattintás bal - jobb irányban történő kanyarodás a terület végénél. Mellette két bal - jobb kanyarodó nyíllal lehet változtatni a kanyarodási irányt.
A két nyíl felett "+ - vonalkák) a kanyarodás távolságát lehet szabályozni a terület vége előtt (csak a föld fizikai határáig képes számolni, mindig a vontató első kereke a mérvadó, ha az első kerekek elérik a földhatárt kanyarodni fog ).Nagy vonalakban ennyi funkciót tud, elnézést, ha komplikáltan fogalmaztam, a legjobb ha leülsz és végigpróbálod. Pár perc és tudni fogod használni, a billentyű kombinációkat megtalálod a program leírásánál.
Van egy skin is, ha nem tetszik az eredeti
Új hozzászólás Aktív témák
- Miért tűntek el ezek a PC-alkatrészek?
- Az Apple állítólag tovább halasztja a Gemini segítette Siri bevezetését
- Mobil flották
- Horgász topik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Androidos tablet topic
- Mikrotik routerek
- 3D nyomtatás
- iPhone topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- További aktív témák...
- MSI Crosshair 16 i7-14700HX 14. gen 16gb ddr5 + RTX 4060 (140W) + 240Hz QHD+
- darkFlash GR12 Darkstorm Blue/Green
- Lenovo ThinkPad T14 Gen1 Ryzen5 4650U Refurbished - Garancia
- Apple iPhone 14 Plus 128GB sárga használt, karcmentes 97% akku 6 hónap garancia
- LG 45GS95QX - 45" Ívelt OLED / 2K WQHD / 240Hz 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync Premium / HDMI 2.1
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



