Hirdetés
- OLED monitor topic
- Az eddigi legolcsóbb, 3D V-Cache-t használó CPU-ját hozta forgalomba az AMD
- Apple MacBook
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- SSD kibeszélő
- Házimozi belépő szinten
- VR topik
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Megérkezett az új, M4-es iPad Air
-
PROHARDVER!
A Microsoft Excel topic célja segítséget kérni és nyújtani Excellel kapcsolatos problémákra.
Kérdés felvetése előtt olvasd el, ha még nem tetted.
Új hozzászólás Aktív témák
-
attiati
veterán
Hogy lehetne az alábbi munkalapok közötti másolást megoldani legegyszerűbben?
Az 1. munkalapra kb. 30 gyümölcs árát, nevét, azonosítóját... másolom ki minden nap egy táblázatba. Egy sor = egy gyümölcs. A többi 30 munkalap pedig egy-egy gyümölcs, és azok árat tartalmazza 2002 óta. Egy sor = egy nap. Ezeket most kézzel kell beírni sheetenként.
A cél az lenne, hogy az 1. munkalapról pl. az alma mai adataiból az ár, és mennyiség rákerüljön az alma munkalapjára a többi napi adat alá egy új sorba a dátummal együtt. Tehát meg kéne hagyni az alma korábbi napi árainak sorait is. (nem jó, ha egyenlővé teszek két cellát)
A legjobb az lenne, ha az 1. munkalap napi adatait nem kéne tárolnom, hanem csak rámásolni az aznapi adatokat, és az szépen kimásolná a gyümölcsök sheetjeire új sorba az aznapi árakat.
Új hozzászólás Aktív témák
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4370
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 9000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- LG 77C4 - 77" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - 1000 Nits
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Fferi50
