- Vezetékes FEJhallgatók
- Nagyon nem szokványos módon ment tönkre egy ASML gép Kínában…
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Számítógépház-választás 2025: airflow, kompatibilitás és hibák
- Philips LCD és LED TV-k
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Házimozi belépő szinten
- RAM topik
- OLED monitor topic
- Platina minősítésű Toughpower tápokkal bővült a Thermaltake portfóliója
Új hozzászólás Aktív témák
-
€uro
őstag
Megvettem az uClan USTYM 4K Pro Combo beltéri egységet. A hét elején érkezett. Végül Magyarországról lett rendelve. A szlovák bolt ajánlata a kis hazánkban alkalmazott 27%-os ÁFA és egy 8 €uros szállítási költség miatt ugyanis már csak ezerötszáz forinttal lett volna kedvezőbb. Pedig most még viszonylag erős is a Forint.
Első benyomásaim pozitívak. Úgy látom, tényleg nagyon sok minden testreszabható lesz. Külön tetszik például, hogy konfigurálható a box kijelzőjének és Power gombjának a világítása - színe, fényereje a különböző állapotokban.
Örülök, hogy már sikerült beállítani, hogy a csatornák felvételeit a helyi hálózaton lévő NAS-ra rögzítse. A TimeShift funkció is ezt a mount-olt hálózati könyvtárat használja tárhelyként.Egyelőre csak DVB-T csatornalistám van. Még nem jöttem rá, hogy egy-egy adót hogy tudok a kedvencek közé tenni. Van arra lehetőség, hogy magát a csatornalistát és a kedvenc csatornák listáját file-okon keresztül kezeljem, szerkesszem? Kell ehhez valamilyen extra plugint telepíteni vagy valamelyik már jelenleg is meglévő file-on keresztül megoldható?
Telepítettem a készülékre egy YouTube plugint. Ezzel egyelőre nem vagyok elégedett. Nem olyan teljes értékű programot kaptam, mint amire vágyok. De ha jól tudom, ezt majd a Kodi megoldja. Mert ezt is raktam rá - még csak egy alap installációval, kiegészítők nélkül. Így a videókat még nem játssza le, a képernyő fekete. Gondolom, codec-eket kell majd hozzá telepíteni. Kodi-ban is kezdő vagyok, úgyhogy még csak ismerkedem vele.
Egyetlen nem túl marginális, de azért engem mégis kicsit zavaró dolgot vettem észre. A készülék fogyasztását alapvetően jónak tartom: 5,0-5,5 watt körül van működés közben, ha például egy FHD-s DVB-T csatornát nézek. Deep Standby módban 0,1 watt - ami szintén rendben van. Viszont sima Standby módban is 5 wattot fogyaszt gyakorlatilag ugyanannyit, mint amikor normál módban működik. Ezt kicsit furcsállom, mert így nem tudom, mi értelme van ennek a Standby módnak.
Új hozzászólás Aktív témák
- Poco F7 – bajnokesélyes
- Elektromos autók - motorok
- Felforgatná Kína a technológiai világrendet
- RETRO beárazás (mobil, PC, konzol)
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- EAFC 26
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Vezetékes FEJhallgatók
- Netfone
- További aktív témák...
- Fujifilm 33/1.4 R LM WR
- Crucial P310 1TB M.2 2230 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új, bontatlan - 7100-6000 MBs - Eladó!
- Használt NVME M2 SSD-k - 1000 GB tól 2048GB-ig Samsung Hynix Intel Kioxia WD Micron Toshiba
- WD Black SN770M 2TB M.2 2230 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új - 5150-4850 MBs - Eladó!
- Gamer PC 2025, Komplett gép, Garanciális alkatrészek, BESZÁMÍTÁS
- HP EliteOne 800 G5 All-in-One i5-9500 16GB 512GB 23.8" Érintőkijelző!! 1 év garancia
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- GeForce RTX 2060 (OEM HP) Garanciával
- Geforce GTX 1050, 1050 Ti, 1060, 1650, 1660 - GT 1030 - Low profile is (LP)
- Bowers & Wilkins Px7 S2 fejhallgatók (több darab akár, rendelésre)
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő

wassermann

