Hirdetés
- OLED monitor topic
- Új kezdeményezéssel pofoznák ki a Linuxot a játékosoknak
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- Projektor topic
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Milyen egeret válasszak?
- Gaming notebook topik
- TCL LCD és LED TV-k
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Konflikt
#7191
üzenetére
Akkor ez esetben a Phantom-ot tudom ajánlani. Ha tudsz akkor még spórolj hozzá és legyen Phantom4 (abból is a Pro lenne jó a sok érzákelő miatt) ez kb. a duplája a rászánt pénznek. Ez egy nagyon stabil drón, klasszikus dobócsillag dizájnnal, tehát nem okoz neki problémát mint a négy irányban ugyanolyan sebességgel haladni. Mivel a siklőernyőzés jobbára szeles időben működik ezért a kisebb drónok felejtősek: Mavic Mini, Mavic Air, Mavic Air2, Spark! Tudom, most biztosan felhördülnek a tulajok, hogy ők már 9-es szélben is reptettek betostabilan, ami biztosan úgy is volt, de dinamikus mozgás esetén azért 1 kg alatt nagyon megérzik a szeled a villanymadarak.
Ahogy Timer írta kell ahhoz nem kevés "skill" hogy az ember lekövessen egy levegőben mozgó tárgyat történjen az akármilyen orientációban. Lehet, hogy szerencsésebb (és főleg olcsóbb!) lenne összehaverkodnod egy FPV-s
versenydrónossal és lelejmolni hogy csináljon felvételeket neked. Azok a madarak tudnak 100-120 km/h sebességgel repülni és elképesztóen jó felvételeket tudnak. Viszont a reptetésük teljes embert kíván nem lehet közben még gyalogolni sem, nemhogy a beülőben lógni a semmi közepén, az FPV és az orientáció elvesztése miatt!
Képzeld el, hogy a fenti felvételt az csinálná aki valamelyik kocsit vezeti!
A DJI (és más gyártók) szelfidrónjai amiknek a gazdái ebben a topicban előfordulnak nem igazán lesznek alkalmasak arra a feladatra amire te szeretnéd használni. Ez alól talán a nagy sikerű Phantom a kivétel. A fenti videót is azzal csinálták. Mert amúgy az activetrack kb ennyire képes:
Új hozzászólás Aktív témák
Egyéb, hasonló témájú topikok:
● Quadkopterek, felső tagozat
● Fimi drónok
● Drón topik
- Honor Magic 4 Pro 512GB,Újszerű,Dobobzaval,12 hónap garanciával
- Acer Predator Helios 18 AI I9 ULTRA 9275HX, 192GB RAM, 2TB SSD, RTX 5080
- Lenovo ThinkPad T14S Gen1 Ryzen5 4650U/8GB RAM Refurbished - Garancia - Akció!
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro 256GB Graphite - 1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3283
- BESZÁMÍTÁS! HP ZR2440w 24 60Hz IPS FHD 6ms monitor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


