Hirdetés
- Lassan állítjuk a fát, és a hardverek is be vannak csomagolva
- Klasszikus kínai festmények ihlették a Colorful legfrissebb memóriáinak külsejét
- Ultrakompakt Key E SSD-vel jelentkezett a Silicon Power
- Mesterséges intelligenciára kihegyezett mini PC jött az ASUS műhelyéből
- ASUS blog: ExpertBook P5 notebook, a munkagép
- TCL LCD és LED TV-k
- SSD kibeszélő
- Lassan állítjuk a fát, és a hardverek is be vannak csomagolva
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Amazon Fire TV stick/box
- Androidos tablet topic
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
Új hozzászólás Aktív témák
-
nagyúr
válasz Kolondrum #3123 üzenetére
Hali!
Nem igazán. Ami kell az rajta van. A méregdrága Mavic 2 Pro-n van körbe egy csomó érzékelő, a falnak nem megy neki, de pl. a bokorba simán berepül. Ezek az érzékelők jobbára csak a nagyobb tárgyakat érzékelik alacsonyabb sebességnél. Ha csapatod akkor nekimegy bárminek még a parás Phantom4 is.
Elég megoszló, lakott területen a sok WiFi miatt panaszkodnak rá az emberek. Teljesen hektikus módon zavarja meg. Valamikor 3 router között simán stabilan navigál, valamikor meg egy lakótelep játszóterén fel sem tudsz szállni.
Hogy mennyire értéktartó, azt majd megmondja a piac. Ha sokan nyűgösnek találják majd a WiFi problémát, akkor lesz bőven penetráció a használt piacon és le fog esni az ára. Egyébként drónt nem azért vesz az ember mert befektetés, hanem, hogy szórakozzon/dolgozzon vele. Gutenmorgenzi
Van benne GPS, barometrikus és optikai magasságmérő is. Ha jelet veszt akkor beindul a RTH, akkor az előre paraméterezett magasságon hazamegy nyílegyenesen, mert para van. Tehát, ha házak között repteted, akkor fel kell mérned a legmagasabb ház magasságát, majd a fölé beállítanod ezt az értéket. Pl. panelek között nyomod. Azok 33-36m magasak + van a tetejükön pár antenna is. Legyen akkor az RTH 50m mert az tuti. Elküldöd pár házzal odébb és eldobja a kapcsolatot. A drón egy darabig vacilál, forgolódik hátha kap jelet. Ha ez nem jön össze 10 mp-ig, akkor fellövi magát az 50-re, majd kb fél méteres pontossággal leszáll oda ahonnét felküldted. Fontos, hogy amikor indítod, a repülést, várd meg míg beszól a tabletbe, hogy "return point updated" addig ne mozgasd vízszintesen a madarat!
A gimbaljára is panaszkodnak, hogy kicsit akadozva-ricegve stabilizál, főleg svenkelő mozgásnál látszik. Ha még nem drónoztál akkor lehet, hogy érdemes pár infót még összeszedned (akár én is szívesen válaszolok), mert máshogy kell ezeket a fél-autonom vezérlésű gépeket reptetni, mint az analóg drónokat.
Egyébként jó kis gép, brutál repülési idővel (negyed óra- húsz perc után már úgyis lekívánja az ember a gépet, mert fárasztó annyit koncentrálni) , a 250 grammot okosan megtartja az elektronika enyhébb szélben is.Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...
Új hozzászólás Aktív témák
Egyéb, hasonló témájú topikok:
● Quadkopterek, felső tagozat
● Fimi drónok
● Drón topik
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Axon Labs Kft.
Város: Budapest