Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcsabee

    senior tag

    válasz jim_raynor70 #5922 üzenetére

    Oks, köszi, akkor ez nem jelent semmit kb. Márciusban tutira nem lesz ladder reset (még ugye alig több, mint négy hónap telt el az utolsó óta), de egy esetleges április végi ladder reset meg már úgyis annyira közel lenne egy akár június végi, július eleji D3-hoz is, hogy akkor meg már értelmét veszti gyakorlatilag.

    Én alapvetően pesszimista vagyok a D3 megjelenése kapcsán, júniusnál előbb nem vártam, de egyszerűen kétlem, hogy a D2-re kiadnának egy patch-et, ilyen kis idővel a D3 megjelenése előtt, ami ugye egyértelműen el fogja szipkázni a játékosokat, semmi értelme nem lenne egy olyan javításnak, ami érdemi újításokat tartalmaz ^^.

    (#5921) wikings2: Nekem a négy és fél éves gépemen 1280*1024-ben high texture beállítás mellett, szűrők és árnyékok nélkül pöpecül fest, csak eleinte kell neki egy-két másodperc, hogy "magához térjen". Mondjuk mikor négyen vagyunk, és tényleg van akció dögivel, mindenki lő, meg varázsol, meg maga alá fingok a gyönyörtől, akkor meg-megröccen a cucc, de nincs vele komolyabb baj.

    Stay a while and listen...

Új hozzászólás Aktív témák