Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RoSSo3

    senior tag

    Köszi szépen a válaszokat!

    Igen, tehát például egy
    Intel Core i5-1035G1 1.0 [link] 12GB memória, 324e Ft-ért
    vagy egy
    Intel Core i7-1065G7 1,30 [link] szintén 12 GB memóriás, 364e Ft-ért
    (a videókártya memóriájának még utána kell nézzek, 4 GB kellene, a 3D-hez nem hátrány, ahogy olvastam).

    Illetve ma akadtam rá egy Lenovo modellre is, ami versenybe szállt: Lenovo IdeaPad L340 [link] ami gyakorlatilag minden igényemet (specifikációt illetően) kielégítené és árban is kedvezőbb i7-el, 16 Gb memóriával: 320e Ft.

    Lenovom volt korábban, szerettem. Most Fujitsu van, ezt is szeretem, csak sajnos jönnek elő a hibák már, illetve váltanék 17"-esre a sok használat miatt. (Asztali gép nem jó, mert bár csak néhányszor hordozom, de akkor hosszabb időre viszem magammal.)

    A Dell és a Lenovo az a két márka, amit szívesen vásárolnék. A 3793 külsőleg is tetszik (leányzó lennék, ez is fontos! :D), főleg a karbonos-mattos gépházzal. De a Lenovo sem csúnya - csak Lenovokról meg olvastam, hogy 300 alatt/körül még nem az igazi, minőségileg. Szóval dilemma van :)

    Hardveraprón néztem, de nem lenne hátrány a garancia. Sokat megy és ki tudja - bár a Fujival se volt gond, de a kisördög sosem alszik.

Új hozzászólás Aktív témák