Hirdetés

Aktív témák

  • vati

    senior tag

    válasz Rommel6600 #672 üzenetére

    Végül nálam is az System Restore lett a vége, vissza a jól bevált CPF 2.4-re. Így a régi beállításaim is visszajöttek az enyészetből.
    Külön szemétség a Comodo 3-as részéről, hogy 2.4-ről update előtt nem csinál restore point-ot, mielőtt feltelepül! Mázli, hogy a telepítése előtti nap volt egy checkpoint, amire vissza tudtam állítani a rendszert.

    Amitől nálam végleg leverte a gépszíjat, hogy a VPN kapcsolatot sehogy nem bírtam életre kelteni. Vagyis: egyszer működött, aztán két reboottal később nem. Széttúrtam az összes általam átlátható beállítási lehetőséget, nem, nem és nem. Na, kész, kilövöm a komplett tűzfalat. VPN továbbra se működik. Kilövöm az automata indítást, újraindítás, XP tűzfal is ki. VPN döglött. Újrakreálom a connectiont, továbbra se megy Ez volt a pont amikor böktem a System Restore-n. Restore, és lőn, VPN azonnal működik.

    Majd ha kijavítgatják a Comodónál a legdurvább bugokat, és kalandvágyó kedvemben leszek, talán újra próbát teszek 1 év múlva... Egyelőre a saját update-jét is letiltottam, unom hogy folyton frissíteni akar a 3-asra.

    A Defense+ szerintem is idegesítő.

    Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

Aktív témák