Hirdetés
- Milyen digitális videókamerát?
- Nem folyik, nem kenődik, de hűteni azt tud
- Milyen processzort vegyek?
- SSD kibeszélő
- Milyen hangkártyát vegyek?
- TCL LCD és LED TV-k
- Összement a mosásban az ASUS új VGA-inak PCI Express 5.0 csatlakozója
- Raspberry Pi
- És akkor a memóriapánik után beköszöntött a HDD-pánik
- OLED TV topic
-
PROHARDVER!
--- Még az új vizsgarendszer előtti információk, majd frissítjük! ---
Gyakran ismételt kérdések
Olvasd el a cikkeket itt.
Új hozzászólás Aktív témák
-
FeRkE
őstag
Valamilyen szinten megertem, hogy igy gondolkodsz, de en a CCNP-t nem hagynam lejarni, szerintem ez az alap cert a halozatosok vilagaban, recruiterek el is varjak szerintem jelentkezeskor (legalabbis ez a tapasztalatom Angliaban).
En is sokat vivodtam, hogy hosszabbitsam a certeket, de mar egyre kevesebb a lelkesedes, meg ugy dontottem, hogy amivel nem dolgozom aktivan es nem is fogok belathato idon belul, azt hagyom lejarni. F5 Big-IP CA-t egyszer hosszabbitottam, masodjara mar nem mert mar az elso hosszabbitasakor sem dolgoztam veluk, azota se.
CCSA-t is hagytam lejarni, mikor mar lejart nem dolgoztam Checkpoint tuzfalakkal, azota se.
JNCIS-ENT-t hagytam lejarni, a kliens ahol dolgozom csak Juniper tuzfalak voltak, switching resze kevesbe kellett, igy kicsit fajo szivvel de hagytam lejarni. Associate level certem van 3 is Juniperbol, azt talan majd hosszabbitom egy JNCIA-val hogy legalabb azok ne vesszenek el. Az ugyfelnel raadasul megvaltunk a Juniper tuzfalaktol, Fortira lett migralva mind, igy a Juniper tudas is kezd elkopni szep lassan.
Ciscobol jo vagyok 2023 aug-ig, azt mindenkepp hosszabbitani szeretnem, hogy az associate level vizsgak is hosszabbodjanak.
Hogy kicsit beszeljek az idei tervekrol is, jo lenne mar felkeszulni egy AWS vizsgara (Solution Architect Associate), Fortibol NSE4 a terv, ha mar azzal dolgozok napi szinten, meg Silverpeakbol is felkeszulok lehet egy SD-WAN vizsgara.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kérlek használd a keresőt, mielőtt kérdezel!
- Olvasd el a téma összefoglalót mielőtt kérdezel!
- A dumpok és a warez tiltott témának számítanak!
- REFURBISHED és ÚJ - HP USB-C Dock G5 (5TW10AA) - 3x4K felbontás
- Hario MINI MILL SLIM PLUS tekerőt keresek, mert elveszett
- magyar billentyűzet - 151 - Lenovo LOQ (15IAX9) - Intel Core i5-12450HX, RTX 4060
- OnePlus 13 Gyors teljesítmény és modern dizájn Midnight Ocean 16/512 GB
- LG 27UL500P-W - 27" IPS - 3840x2160 4K - 60Hz 5ms - HDR10 - AMD FreeSync - 300 Nits - sRGB 99%
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
FecoGee
crok

