Új hozzászólás Aktív témák
-
bozont
veterán
Igen, írja is az egyik hozzászólásban. Sőt lehet olyan pakkot is kapni (például), csak a csatlakozót kell átrakni és mehet is a helyére.
Mondjuk most felkeltette az érdeklődésem a Soundcore Motion+, ami már tud aptX-et is. Igaz háromszoros áron ha csak az akksit cserélem.
Meg kapni még a DOSS-t is. -
bozont
veterán
Üdv
Lassan 4 éve elégedett tulaja vagyok egy DOSS Soundbox XL hangszórónak. Viszont most már eléggé gyengélkedik benne az akksi. Mennyire macerás a cseréje? Egyáltalán lehet kapni hozzávalót?Ha nem, akkor mire érdemes cserélni ami legalább ezt a hangminőséget, hangzásvilágot és üzemidőt hozza?
-
bozont
veterán
Üdv
Karácsonyi akció alkalmával berendeltem egy Doss Sounbox XL-t. Kérdésem, hogy normális hogy töltés közben elalszik a piros led hátul? Ha kihúzom és visszadugom akkor megint világít egy darabig. A másik, hogy ilyenkor csak hátul világít, vagy felül is kellene? Mert ott semmi fényt nem ad töltés közben.A bekapcsológomb hibás BW-F4-gyel kapcsolatban meg jelentem, sikerült a művelet. Ami itthon volt hobbiforrasztó az gyenge volt hozzá, nem bírta megolvasztani ezt az ipari cuccot, viszont a helyi "TV szerelő" gyorsa megoldotta.
Amúgy ez volt a probléma:
-
bozont
veterán
válasz
Wendelke #5738 üzenetére
Várom a beszámolót. Nekem is egy BW-F4 van, de a power gomb megadta magát. Megpróbálom kicserélni, de ha nem sikerül a művelet, akkor kell valami másik. Mondjuk ami nem szimpatikus az AS2 esetében, az a jóval kevesebb lejátszási idő.
Ez az Anker SoundCore Pro+ viszont szimpatikus, esetleg a kis tesója SoundCore Boost. -
bozont
veterán
válasz
Krill77 #1745 üzenetére
Azon kívül, hogy kevésbé energiatakarékos a 2.1, van még más hátránya is a 4.0-hoz képest így zenei téren? Csak mert elég szimpatikus a az a Boombox. Talán meg is lehet hallgatni valahol.
Amúgy a Monic és Blitzwolf-on kívül van még valami ajánlott darab 20e-ig?Ami fontos (a hangminőségen kívül persze), sztereó hangzás, aux bemenet és hogy konnektorról is működjön, de legalább töltés közben is használható legyen (így a Monic ki is esett).
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Milyen autót vegyek?
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Samsung Galaxy A55 - új év, régi stratégia
- OpenWRT topic
- SSD kibeszélő
- Meghúzza a nadrágszíjat a gyártóüzemeiben az Intel
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- DUNE médialejátszók topicja
- Sorozatok
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- További aktív témák...
- ASUS Radeon HD6950 DirectCU II 2GB 256bit GDDR5 EAH6950 DCII/2DI4S/2GD5 Videokártya eladó
- Eladó Samsung Galaxy A56 8/256
- GPD Win Max 2 brutális handheld gaming pc makulátlan állapotban dobozával.
- AM5 Ryzen7 Win11 FullHD gamingPC 2-3év garanciával (8700G/4060Ti/32GB/1TB M2/WiFi6/BlueTooth/Win11
- Honor 400 Lite 256GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- Bomba ár! Toshiba Satellite Pro R50-C - i3-6G I 4GB I 128GB SSD I 15,6" I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Apple iPhone SE 2020 64GB, Yettel függő, 1 Év Garanciával
- Microsoft Surface Laptop 3 - 15 col - Fekete
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 9 5900X 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Targus Universal USB 3.0 DV1K-2K Compact docking station (DisplayLink)
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest