Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mr.geeZ

    aktív tag

    válasz GJ70 #1725 üzenetére

    Köszi, így már világos az üzemidő. Ez egyébként elmegy sleepbe, úgy nem zabál? Az enyém (icarus 701 avagy X5A) standbyba marad, és egy éjszaka alatt az akksi felét felemészti, ha elfelejtem shutdownolni :F Ez telefonon ez még elmegy a 3g miatt, de egy wifi-only tabletnél azért ez gáz.
    A tok jónak tűnik, kb. milyen szögbe tartja a telefont? 45, vagy 75 körül? Elbírja így a nyomkodást?
    Azt vedd figyelembe, hogy a te géped nem szélesvásznú, mint a legtöbb 7'' android, ez már a felbontásból is kiderül (800x600 800x480 helyett).
    Utánanéztem, a készüléked a Pandigital Novel nevű kínai gép átalakított változata (rárakták a három gombot az előlapra) [link].
    Az enyém összeszerelésével sincs semmi probléma, főleg, mivel ennek fém kerete van, ami miatt nagyon masszív benyomást kelt. Igaz, hogy talán emiatt többet nyom, mint a fémház nélküliek. A kijelző nekem is szép, de sajnos nekem a kisebb felbontású van. Az USB host és a hdmi kimenet / fullHD lejátszás nálam sokat nyomott a latba, hogy végülis ilyenem lett, de ennyiért a tiéd mindenképp elgondolkoztató annak, aki most vesz tabletet.

    [ Szerkesztve ]

    Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

Új hozzászólás Aktív témák