- A Solidigm elhagyja a végfelhasználókat célzó SSD-k piacát
- Kvantumpontos OLED monitorokkal bővült az ASUS ROG-os portfóliója
- A GravaStar egyedi megjelenésű fémegerei is beléptek az ultrakönnyű szegmensbe
- 520 Hz-es monitorok duója az ASRock védjegyével
- CL 30 alá mennek a G.Skill hamarosan debütáló RAM-jai
- Milyen TV-t vegyek?
- Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Melyien billentyűzetet vegyek topik összefoglaló szerkesztése
- Kompakt vízhűtés
- ZIDOO médialejátszók
- Lenovo Legion és IdeaPad Y széria
- Androidos tablet topic
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- AMD Navi Radeon™ RX 7xxx sorozat
-
PROHARDVER!
AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
sladka_pani
senior tag
-
Nowhereman
őstag
válasz #95904256 #14012 üzenetére
No akkor megnyugtatlak, hogy az ami nem direkt a digitális kimenet, hanem a kis fülhallgatódra menő jel is analóg[link]. Sőt, a régi monitorkimenetek is analógok voltak. A videokari 0-1 ben kiszámolta a cuccot, D/A átalakító, monitorkábel, A/D átalakító, aztán ment a monitor digitális jeleire. A digitális az a cucc, ahol a feldolgozó áramkörben 0 és 1-nek megfelelő feszültségállapotok vannak, az analógban a két szélső érték közben minden érték lehet. Mivel az analóg körökben minden egyes elem és forrasztás növeli a zajszintet, megfelelő hangminőséget csak kifogástalan gyártási minőséggel lehet elérni(emiatt mára már csak méregdrága prémium készülékekben lehet megtalálni), míg a digitális jelfeldolgozásnál csak annyi a lényeg, hogy a következő elem el tudja dönteni, hogy a jel 1 vagy 0, tehát lehet éhenkórász rabszolgákkal megrakott dzsunkákon is gyártani.
Utánam a kondenzcsik!
-
Nowhereman
őstag
válasz #95904256 #13994 üzenetére
"Analógnak azt tekinteném, ahol a jelforrás nem kvantált."
Bocs, de most milyen jelforrásra gondolsz? Egy számítógép csakis digitális jeleket küldhet egy hangkártyának, míg a mikrofonba csak analóg jelet küldhetsz!
Jelfeldolgozás! Az SB-k egy digitális "szintetizátort" emulálnak, a GUS analóg keveri ki a hangot, még ha a számítógép digitálisan is vezérli a cuccost.
A visszaGUS-osításnál meg azt értem, hogy pl a hangátmeneteknél nem küldtek egy hangátmenet parancsot a GUS-nak, hanem szépen SB módra intézték a dolgot, a GUS-t - akárcsak a hangkártyák többségét/ne feledjük ebben a boldog időben százféle inkább inkompatibilis hangeszköz volt, és a progik nem dollármilliókból készültek/ - csak mint egy SB emuláltat kezelték.lehet, hogy fellövöm a zsugámról egy képet, amin ott virít mind a két csip.
Utánam a kondenzcsik!
-
frescho
addikt
válasz #95904256 #13994 üzenetére
En is regen hegesztettem mar olyat, de nagyon szepen meg lehet vele csinalni, ami az OPL-ben megtalalhato. Tehat azzal is lehet csinalni egy analog szintetizator emulatort
Ha igy vesszuk, akkor digitalis mind a ketto.
DBob: En egy ujabbal uzemeltetem. Barmi jo, ami regebbi Thinkpad, mint a T60-as. (600, 500, 300, T20, T30, T40...) Univerzalis tolto is jo hozza. 16V 4.5A, ami nekem van, ezt egy T40-hez adtak.
[ Szerkesztve ]
https://frescho.hu
-
frescho
addikt
válasz #95904256 #13985 üzenetére
Az, hogy a GUS csak tarolt hullamformakbol dolgozott, ezert digitalis volt, mig az SB-ben ott volt az OPL analog szeru FM szintetizator is. Ergo amit Nowhereman irt, hogy a GUS analog, az messze nem allja meg a helyet.
DBob: Pont ez egy jo kerdes, hogy mit tekintunk analognak. Az OPL egy analog szintetizator szimulator volt. Indult egy szinusz jellel, amit addig shifteltek (fazis modulacio) es osztottak/szoroztak, amig ki nem jott a vegso jelalak. Ezt nyomtak vegul be egy DA-ba. De maga a jelkezes leginkabb a klasszikus analogokra emlekeztet. Nezopont kerdese, hogy semi analognak, vagy semi digitalisnak tekinted. En inkabb az elsore szavazok, de meg tudtok gyozni a masikrol is, elvegre ti jobban ertetek hozza. A digitalis nekem az, hogy letoltom a jelmintakat a memoriaba es azokbol rakom ossze a zenet, ahogy a GUS is csinalta, nem pedig szinuszbol indulok ki. (Anno keszitettem igazi analog szintit az egyik RT evkonyvbol, de soha nem tudtam behangolni, raadasul melegedesnel mindig elmaszott.)
DBob: mi tart vissza? Nem nyereszkedni akarok, szertnem ha ertelmes helyre kerulnenek, nem a kukaba.
telescreener: koszi, de 4550-nel van erosebb kartyam. Retro darab nincs?
[ Szerkesztve ]
https://frescho.hu
-
frescho
addikt
válasz #95904256 #13983 üzenetére
Ez inkabb nem forditva volt?
Az SB-nek volt analog szintikhez hasonloan kulonbozo hullamforma generatora, amit lehetett frekvencia modulalni es fel es lefutasi gorbet definialni a tetejebe.
A GUS szimplan DA alapu volt, aminel csak fel es lecsengest lehetettt allitani.
Vagy ennyire szenilis lennek???
https://frescho.hu
-
frescho
addikt
válasz #95904256 #13897 üzenetére
Igen, ezert hasonlitottam az FPU-hoz. A beemelessel a felepites sokat valtozott. Melle fontos a korites, mint pl. openCL, ami fut CPU-n es GPU-n is.
A memoria vezerlo egy fel lepes. Ha jol vegignezzuk, akkor a K7-K8 valtas ota nem volt radikalis ujitas. A K10.5 is egy kipofozott K8, tobb maggal. Inkabb K8 ver4.
https://frescho.hu
-
-
Fenyő
őstag
válasz #95904256 #13813 üzenetére
Értem, legjobb mégis egy ilyen feszkó adapter lenne, mivel abba akármilyen 3-3,6 v cpu-t betehetnék, ui van egy 100-as Cx5x86-osom is. 2 db ilyen vlb-os lapom van immár;
1. Qdi: opti895 chipset, 256kb l2 kess (bírja a legszorosabb időzítést 40Mhz-en is), Cx/Am5x86 támogatás (de előbbit csak write trough módban), 5/3,3v tápfeszt is támogat, gombelem stb.
2. Asus: Sis471 chipset (512kb L2 jófajta kess, amit sajnos nem tudok a Qdi-be átpakolni, mivel 8db 32 pines felállásban van, abban pedig 4-4 28/32 pines foglalat van), am/cx5x86 támogatás mindkettőt write back módban is viszont csak 5v-os cpu feszt tud leadni, gombelem stb...
Szóval az Asus lap jobb lenne valamivel, különösen a Cyrix procihoz, amd-nél csak a dupla l2 cache számítana kb +5-6%-ot.
Nézegettem az upgrade procikat is, Kingston Turbocsip mégcsak elérhető, csak ez az egyetlen amelyik csak write trough kess only módban működik, másfajtát konkrétan nem is láttam, úgyhogy nem hiszem hogy sokkal olcsóbbak lennének az adapternél, márha ezekszerint egyáltalán találok...[ Szerkesztve ]
Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!
-
sladka_pani
senior tag
-
Rive
veterán
válasz #95904256 #13625 üzenetére
Nemtom. A switch-gyártót 'ATEN Research' néven is megtaláltam, innentől kezdve pedig gugli-alapon szétválogatni bármi azonos nevű cégtől képtelenség. Annyira meg nem érdekel, hogy írjak nekik
A lap az valami fenomenális. Szerintem hat rétegű PCB, de úgy megszerkesztve, hogy két réteg átlátszik, a felső vezetékezésen keresztül nem csak sejteni lehet, hanem tisztán látszik az alatta levő is... Zsír, ahogy kinéz
Csak nem működik
/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!
-
frescho
addikt
válasz #95904256 #13574 üzenetére
Ez persze elmeleti sebesseg, talan csak DMA-val erheto el, ha semmi mas nem hasznalja a buszt. Ha van rajt' a vezerlon kivul VGA, IO, hangkartya,stb, akkor jelentosen tudjak csokkenteni a sebesseget, ha azok is kommunikalnak. Raadasul van olyan kartya, ami meg ha egyedul van, akkorr sem tudja meg a toredeked, annyi WS-et general.
A PCIe pont ezert jo, mert ugye pont-pont osszekottetest valosit meg.
(Az eredeti XT-k raadasul 4.77-en jarattak 8 bit-es ISA-t. A klonoknal meg esetlegesen akar meg 10MHz is lehetett.)
[ Szerkesztve ]
https://frescho.hu
-
addikt
válasz #95904256 #13376 üzenetére
Egy időben Én is gyűjtögettem őket, de aztán egy nagyon hülye ötlettől vezérelve megváltam tőlük.
Az izgalmasabbakat sajnálom.
AMD K5 PR75, ha nem is különc mégis szerettem őtet.
400-as K6-2 egy ASUS P5-AB-vel ment(ali chipset). Persze ez se volt különc, csak az akkori játékra használt gépem.
Am486 DX2-66 ez se extra, de azért meg lehetett huzogatni rendesen már akkor is
meg egy DX4 100, természetesen itt is állt a tuning
It's ST 486DX2 80
IBM Blue Lightning 486 DX2 66Mhz
Texas Instruments 486DX2 80
Cyrix 486 sx az órajelre már nem emléxem, de azt tudom, hogy zöld borda volt integrálva és venti nélkül ment
meg életem első procija amiről már tudtam, hogy processzor az Am386 DX40 - Őt imádtam! A leggyorsabb 386-osunk volt, illetve verte az ismerősök gépeit is
Meg persze voltak még P1-esek, meg egyéb 486-osok, amikre már nem emléxem... a kiemelteket nézegettem mindig, mert számomra azok voltak akkoriban a különlegesek, ha tudásban nem is, de gyártóra igen.Mellesleg gratulálok a logout díjhoz! Minden elismerésem.
re: (#13378) bacsis
Erre csak annyit, hogy agybaj!
[ Szerkesztve ]
Mos mé, hánem? De! Vagy nem...
-
-
telescreener
tag
válasz #95904256 #13239 üzenetére
tudom hülye kérdés, de XP alatt próbáltátok? hátha ott megy. Lehet rossz példa de nekem van egy integrált s3 trio vgam (4 mb)ami w98 alatt semmilyen drivert nem fogad el csak a szabványos vga vezérlőét, xp alatt meg megy mint a parancsolat 1024x 768x 32 ben és még 1-2 régi játékot is visz.
"...Ha Chuck Norris Részt vett volna az X-faktorban akkor a mentorok esnek ki..."
-
laci1128
tag
válasz #95904256 #13208 üzenetére
Valóban létezik ilyen, de Rialto-s ez is. A HD 3870 AGP-re viszont a wikin hivatkozott kínai Tom's Hardware cikken kívül semmit nem találtam.
[ Szerkesztve ]
"But at least the code looked good, which is the main thing."
-
djculture
félisten
válasz #95904256 #13183 üzenetére
ja volt nekem is átalakítóchippes meg direkt agp-s verzió is,ezekböl még készültek natív agp-s chippek is.
Memória busz korlátozó tényezőjéra mai példa.Elkezdtem nyomni a singularity gamét 8600gt vel,mondom driverbe forceolom már a 8x élsimitást,mivel a gamébe erre beállitás nuku.Elinditom már amneü amikor beteszi a vizbe lévő szobrot átment lassulásba,probáltam magot húzni meg shadert semmi javulás,huztam 770*2 re a memóriát egyböl gyorsult normálisan adta be ezt az animációt és játékba is isten.Már ezt a 8600gt is a memóriabusz fogja vissza pedig itt ddr3 van csak ugye 128bit.
[ Szerkesztve ]
-
Yutani
nagyúr
válasz #95904256 #13097 üzenetére
Sajnos nem. Én is néztem, tök jó áron van most, de értelmetlen lenne megvennem, mivel sem Savage 2000, sem Xabre 400, sem más kártya nem megy vele, csak az Nvidia kártyák. És talán abból sem mind.
#tarcsad
-
-
Ranagol_5
senior tag
válasz #95904256 #12928 üzenetére
Nekem is van egy PCI-os riva 128-asom, egy asus V3000, pont az pihen a PPro szerverben.
Juteszembe, valaki nem tud moddolt biost Abit VH6T-hez? Már csak az állja utam, hogy szép eredményt tudjak publikálni, hogy nem lehet állítani a softmenu-ben a FSB/RAM arányát.
Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.
-
-
őstag
válasz #95904256 #12908 üzenetére
A 486oshoz valami régebbi dolgot szeretnék venni. Nem egy új, fekete egeret. Volt egy idő, amikor betörtek a fekete, majd színes dolgok. Majd a led és a plexi lett a divat, most pedig a "zongoralakk".
Mivel ez pure retro cucc, csak a jól megszokott, napra megsárguló műanyagból készült régi egér jöhet szóba nálam. Azoknak az ára meg 1500 felett indul, használtan, vagy nincs is. Ugyanaz a széria golyóban meg 100 ft vaterán....
Most kinéztem egy példányt vaterán épp, valamikor ezreforduló körüli egér, és még az ingerküszöb alatti az ára....remélem sikerül elhoznom Egyelőre most beraktam egy golyós logitechet...
-
DarthSun
Topikgazda
válasz #95904256 #12902 üzenetére
Felpattansz egy londoni gépre
Az alaplapom mégis megjött Az eladó az emailekre nem válaszolt, és lehet én voltam türelmetlen.Remélem szerencsém lesz és működik mert teszteletlenként vettem.De kaptam bele egy K6III-400- as procit is.
A 3 test probléma nem megoldható.
-
-
Badman 4ever
őstag
válasz #95904256 #12893 üzenetére
Mondjuk az ST6 jelenlegi tudásom szerint nem éppen Super Pi bajnok, a memóriavezérlése csapnivaló.
Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!
-
zoltanz
nagyúr
válasz #95904256 #12887 üzenetére
Milyen programrra nemtudom hirtelen, pl HD Tune?
Azzal lehet véletlenszerű hozzáférésű I/O műveleti sebességet db -ra mérni IOPS (= Input / Output Per Sec), és sorosan elhelyezkedő adatblokkokat is mérni MB/s -ban. Kettő átlagátból lehetne egy indexszámot készíteni szépen. -
zoltanz
nagyúr
válasz #95904256 #12869 üzenetére
Azt elöször nem írtad, hogy milyen VGA kártyákra vonatkozik a dolog, legalább is én nem vágtam.
Érdekesnek tartom a dolgot mindensetre. (az a baj, hogy zárt meghajtók ezek és még ha akarnák sem adhatnák ki a kódot 100% -osan a kerszt liszensz szerződések miatt.)[ Szerkesztve ]
-
Ranagol_5
senior tag
válasz #95904256 #12869 üzenetére
Tehát azt mondod, hogy nem fog menni a 7800GS P2-essel? Mondjuk lehet a foglalat se jó neki.. ebben lehet igazság. Majd megnézem holnap.
Szerk.: Most nézem, hogy egy P3-as slot1-es proci van a P2B lapomban, úgyhogy lesz SSE.
[ Szerkesztve ]
Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.
-
Ranagol_5
senior tag
válasz #95904256 #12864 üzenetére
Van egy FX5500-ösöm meg egy 9600XT-m, úgyhogy majd meglátom melyikkel csinál több pontot, ha esetleg a 7800GS nem óhajt elindulni.
Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.
-
Ranagol_5
senior tag
válasz #95904256 #12861 üzenetére
Nem-nem. Általánosságban, a P4-esen nem megy nekem a 3trémárk a 3850-el a 7800GS-el meg igen. Nem vágom, hogy miért, próbáltam a legújabb driver-t, próbáltam a 10.1-et, egyikkel sem. Majd megnézem most a 8.5-öt. Aztán jövőhéten összerakom a P2-esem, meg a P3-asom.
Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.
-
#95904256
törölt tag
válasz #95904256 #12833 üzenetére
A közös lista ötlete egyre jobban tetszik, de problémát jelenthet a 30.000 karakteres limit. Ez kb. 150 bejegyzést jelent, ha van link az eredményre. Illetve kb. 300-at akkor, ha a link csak a hozzászólások közt elérhető. Van valami "trükk", hogy hogyan lehetne több bejegyzésnek helyet biztosítani?
[ Szerkesztve ]
-
Yutani
nagyúr
válasz #95904256 #12833 üzenetére
Ha CPU-hoz rendeltem volna...
Nem erről beszéltem. Foglalatról beszéltem, átalakító nélkül bele való processzorral. Az átalakítósakat külön listában lehetne feltenni. Nem tudom, így érted-e, mit próbálok mondani...
Igazából ez az egész csak elméleti alapon megy, mert a teszteket jó ideje készítgetjük. Téged és Bacsist kivéve mi többiek csak referenciaként szolgáló számokkal szolgálunk, a versenybe érdemlegesen nem tudunk beleszólni.
#tarcsad
-
Yutani
nagyúr
válasz #95904256 #12824 üzenetére
Többször elgondolkodtam már azon, hogy igazságos-e az, hogy egy régebbi platformon újabb processzort használunk átalakítóval? Lássuk csak:
- Slot1 platformon a maximum 1 GHz körüli valódi Slot1 PIII helyett átalakítóval elmehetünk egész 1600 MHz-ig egy Tua PIII-S-sel, ha bírja az alaplap a magas FSB-t. Maga az alaplap valóban Slot1, de a CPU már S370. (Ugyanezzel a CPU-val S370 platformon is csúcsokat lehet döngetni.)
- S423 platformon átalakítóval a maximális 2 GHz helyett 3 GHz-ig eljuthatunk. A platform S423, de a CPU S478.
- S478 platformon átalakítóval használhatunk Pentium M procit, és ahogy írtad, elkalapálja a P4 procikat. A platform S478, de a CPU mobil S479.
Felmerülő kérdések:
- A Pentium OverDrive milyen kategóriának számít? 486 vagy Pentium?
- Egy AsRock SocketA Upgrade lapba rakott S754 CPU-kártyával mért teljesítmény akkor most a fenti megoldásokhoz hasonlóan SocketA-hoz kell bejegyezni, vagy ez már a S754 kategóriában szerepel? (Az elsőre nevetségesnek tűnő kérdés a fentiek alapján jobban átgondolva már nem is annyia buta kérdés...)
- Egy AsRock S754 lapba rakott S939 CPU-kártyával mért teljesítmény a fenti megoldásokhoz hasonlóan S754-hez kell bejegyezni, vagy ez már a S939 kategóriában szerepel?
Két egyértelmű platform van, amivel kapcsolatban (szerintem) nem lehet vita:
1. Socket 7 (P54C-től a K6-III-ig)
2. Slot A (AMD K7 500-1000 Mhz)Az én olvasatomban az adott foglalatban csak az eredetileg belevaló prociknak kellene versenyezniük. Ez azt jelenti, hogy Slot1 fronton felejtős az össze S370 proci, S423-ban csak a 2GHz-ig eljutó Willamette versenyezzen, és az asztali lapban használt mobil procikat külön kéne indítani (bár ebből nincs túl sok).
(Persze akik vezetik az egyes listákat a különböző átalakítós csodájukkal, nyilván nem fognak velem távolról sem egyetérteni! )
Egy egyszerű kérdésben össze lehet foglalni:
A platformot az alaplap szerint, vagy a processzor szerint kellene érteni?
[ Szerkesztve ]
#tarcsad
-
Badman 4ever
őstag
válasz #95904256 #12819 üzenetére
Mivel 700-as Celeronnal is futtattam 3DMark06-ot, ezért valószínű, hogy elmenne, a Tualatinnal meg egy csomó eredményem is van a Prohardveres toplistán:
Pentium III-S és 9600 XT tuning: 310 pont
Pentium III-S és 9600 XT alap: 258 pont
Pentium III-S és HD 3650: 2809 pontAndroid: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!
-
frescho
addikt
válasz #95904256 #12817 üzenetére
Az EFI standard feluletet biztosit, amilyet a BIOS biztositott a DOS fele anno. Ugye ott is mindegy milyen merevlemez (ATA,MFM SCSI) BIOS hivasokkal lehet irni/olvasni meg ha nem is olyan sebesseggel, mint egy jo driverrel. Hasonlo meg a VESA is, amelyikkel ha a kartya tudasanak toredeket lehet is kihasznalni megis elerheto az XGA felbontas.
Minden kartyan BIOS chip szeruen implementalhatjak a drivereket, amiket a "preOS-ben" be lehet tolteni.
Szoval szerintem nem butasag, csak a regi BIOS-t hozna mai szintre (Multi OS es configuracio tamogatas, modularitas...)
https://frescho.hu
-
frescho
addikt
válasz #95904256 #12812 üzenetére
A lenyege nem a GUI es as aprosag. Inkabb az a jo benne, hogy az EFI Byte Code driverek segitsegevel el lehet inditani az OS-t. Tehat fel tudod ugy huzni, hogy lesz normalis VGA, eger, halozat alap esetben is. Persze az OS specifikus mar csak a frissites miatt is gyorsabb lesz, de nem 640x480-ban kell bamulni a kijelzot addig is, amig feltolod a Detonatro 123. kiadasat.
A CPU virtualizacio mukodo dolog, de a teljesitmeny igenye miatt hasznalhatatlan. Marmint hasznalhato, csak a sebessege csapnivalo. Probalj ki egy bochs-t vagy Qemu-t, de a DOSBox is megteszi. Esetleg ajanlom ezt az irast: [link] ARM-on x86 + PC emulacio.
Zoltanz: Qemu, bochs... A teljesitmeny veszteseg horrorisztikus, de ha nincs mas megoldas hasznalhato. Az XCOM pl elballag egy E51-en.
Bacsis: Tudom, hogy hasznaljak, de azokon jellemzoen UNIX vagy szerverre szant Windows fut.
https://frescho.hu
Új hozzászólás Aktív témák
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Milyen TV-t vegyek?
- Víz- gáz- és fűtésszerelés
- Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
- Nintendo Wii U
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Elemlámpa, zseblámpa
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- További aktív témák...
- AMD Ryzen 5 7600X - 6 mag/12 szál - Új, bontatlan- Eladó! 75.000.-
- AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz (96M Cache, up to 5.0GHz) Processzor
- Intel Core i7-6700K 4-Core 4GHz LGA1151 (8M Cache, up to 4.20 GHz) Processzor
- Hibátlan Ryzen 5 3600 hűtőjével dobozában
- BESZÁMÍTÁS! ÚJ AMD Ryzen 7 9800X3D processzorok 3 év garancia 27% áfa KÉSZLETRŐL!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest