Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diarmand

    senior tag

    válasz Bad Pritt #69034 üzenetére

    +1
    Elkezdtem én is írni egyet, de lemondtam róla. Ilyen mennyiségű baromsággal nem lehet harcba szállni. Egy valamit, azért hagy emeljek ki, amin egyszerre sírva röhögtem és vakartam a fejem. Íme az ominózus mondat:

    Ha szépen kéri és a teljesítménye (nem a killek száma) alapján úgy vélem megérdemli akkor üsse kő, kiállok a foglalókörből.

    Érdekes mondat ez. Enyhén fölényeskedős, mert csak akkor mész ki, ha úri kedved úgy tartja. Mellesleg ha nem a killek alapján ítéled meg a teljesítményét, akkor hogyan? Fejben tartod ki mennyit sebzett? Ha igen, akkor azonnal tanítsd meg nekünk ezt a módszert! Vagy esetleg a spotot számolod tankonként? Netán azt lesed állandóan, hogy ki merre megy? És ha a neked tetsző útvonalat választja, akkor talán kiállsz majd a kedvéért a körből? Vagy az egész csata alatt másokat figyelsz, miután a cap kör irányába állítottad a tankod és kétszer ráböktél a w-re? Vagy mi alapján? Mi lehet az a teljesítmény, ami miatt kedvenc Árpikánk kiáll a körből ha szépen megkérik?

Új hozzászólás Aktív témák