- Radeon RX 9060 XT: Ezt aztán jól meghúzták
- Atomenergiával dübörögnek tovább az Amazon adatközpontok, SMR-ek is jöhetnek
- Macron betiltatná az EU-ban a közösségi médiát a 15 év alattiaknak
- Az NVIDIA ipari AI-felhőt épít a németeknek, együtt az OpenAI és a Google
- Két új Ryzen közül választhatnak a kézikonzolok
Új hozzászólás Aktív témák
-
ReWGeT
tag
Hali!
Olyan problémám akadt NP370R5E-S01HU típusú notebookommal, hogy felfrissítettem 8.1-re felraktam egy ati drivert, miután újraindítottam fekete képernyő, úgyhogy windows javítást csináltam, visszamentem sima 8-ra, letöltöttem az összes drivert SW Update programmal, de a fényerő állítás nem akar működni, gombbal se, vezérlőpultból se, sehogy... mielőtt 8.1-re tértem volna jól működött a dolog. valaki tudna segíteni, hogy milyen drivert kéne telepítenem? -
Core2duo6600
veterán
Hello
A következő gépet milyen típusú HDD vel szerelik ?SAMSUNG Ativ Book 8 NP870Z5E-X01HU
-
online1986
tag
Tud nekem segiteni valaki Samsung NP370R5V
I3 3110M forasztott cpu van a gépbe hogyan lehet ebbe i5 cput tenni ?Illetve ilyen tipus cpu vásárolni hol lehetne? -
H@lede
tag
Alapjáraton 45-50 fokot mutat, játéknál ment fel igazán 90-95 fokra és azt gondolom a heatpipe is arra van kötve mint a proci és azt az 5-10 fokot simán rádobja. 100-nál pedig K
.
Ez egy i5 3210M@2,50Ghz arra gondoltam hogy esetleg valami széria hiba lehet és nem illeszkedik a heatpipe megfelelően, de ha így van sajnálatosnak tartom hogy egy viszonylag új szériás Samsung notebooknak ez a hibája.
-
H@lede
tag
Üdv Mindenkinek!
A következő notival lenne problémám Samsung np370r5e nyáron lett vásárolva. Elsősorban azért lett választva mert viszonylag jó dolgok vannak belepakolva.
A probléma a következő lenne ha valami játékot futtatok rajta melegszik és lekapcsol. Vásároltam alá hűtőpadot de azzal se változik a dolog és nem olyan játékokat próbálok meg futtatni amik nagyon kipörgetnék a gépet. Van esetleg valakinek ezzel a szériával ilyen problémája? -
senkia
újonc
Sziasztok!
Szeretnék egy Samsung NP550P5C-S03-as notebook-ba egy SSD-t is beszerelni a jelenlegi 1TB-os HDD (ez SATA II-es) mellé akár az optikai meghajtó helyére is. A kérdésem az volna hogy ez a modell támogatja a SATA III-as csatlakozást amivel elég sok SSD rendelkezik?
Üdv
-
exor
tag
Még egy kérdésem lenne: Nem tudok tiszta telepítést csinálni pendriveról, mert azt írja "a kijelölt lemez GPT particionálási stílus szerinti" semelyik egyéb partíciohoz nem nyúltam csak a C-t formáztam a windows telepítőlemezével és oda probáltam feltenni. Ezt hogy lehet megoldani?
-
exor
tag
Sziasztok! Segítségre lenne szükségem. Tegnap vettem egy samsung Ativ book 5 NP530U4E-X01HU notebookot. Leírom az elejétől a hibajelenséget, első bekapcsolásnál, mikor elindult az előtelepített windows 8 háromszor volt BSOD mire felált a rendszer és utána is néha random időközönként kékhalál.. illetve ha alvó állapotba akarom rakni akkor is összeomlik a rendszer, + minden egyes normális rendszer inditásnál ahogy betölt a csempés felület egyből irja, hogy valami hiba és adatokat küld a microsoftnak. Aztán rájöttem mi okozza. Ugye van egy radeon HD 8750M az integrált intel HD4000 melett. Ha bármi programot inditok ami azt használná, akár csak a CCC-t vagy GPU-z-t vagy bármit, azonnal összeomlik, és a következő hibák valamelyikét írta ki eddig:
SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION (win32k.sys)
VIDEO SHEDULER INTERNAL ERROR
vagy 0xa0000001
Ha letörlöm az összes hd8750m-hez tartozó drivert meg mindent onnantól fogva teljesen jó, tökéletesen működik minden, csak nem látja a vga-t.
Az egyetlen driver amit fel tudok rakni az amit a Samsung SW updater felajánl ami ugyanaz a 2012.évvégi(nemtudom pontosan mikori) verzió ami eredetileg is benne van az előtelepített windows 8ban és azzal használhatatlan a gép.
Az AMD honlapjáról semmilyen vga-drivert nem tudok felrakni, mert vagy azt írja, hogy nincs megfelelő hardver/és vagy forduljak a gyártóhoz, vagy (beta driver esetén) betölt nagyongyorsan és kiírja hogy kész, közben meg nem telepített semmit. A windows szerint meg az elérhető legfrisebb driver van fennt (ami nem igaz). Az interneten olvastam,hogy a driver frissítése(az nem ment) vagy ha törlöm a KB2778344 windows frissírést az megoldja a problémát de nálam semmit nem segített.
Van valakinek bármi ötlete, hogyan tudnám működésre bírni a dedikált vga-t?
Illetve ha letöltök egy windows 8 oem isot, és megpróbálkozok tiszta telepítéssel, tudni fogja a biosból a cd-keyt? mert nem adtak hozzá sem azt sem telepítő lemezt csak a gépen lévő visszaállítási partíció, de ami azon van az használhatatlan és amugy is dög lassú a rengeteg hasznalhatatlan program miatt.
Bocs a hosszú hsz miatt, és köszönöm a segítséget előre is! -
Woodslave
félisten
az ativ book 2 sorozatról van vkinek véleménye, tapasztalata?
-
SZATA
senior tag
válasz
csibusz0314 #2075 üzenetére
Szerintem ócska a vinyó ami beletettek, hogy halk, és kis fogyasztású legyen. Nekem is örökké a HDD-re vár a rendszer. (i7-2670QM)
-
csibusz0314
aktív tag
válasz
aclandiae #2074 üzenetére
Sziasztok!
Szerintetek, ezt miért csinálja a lapos? Belassul, megnézem a feladatkezelőt, és ez a kép vár:
Ugrál konkrétan a HDD kihasználtsága.. alig fut valami... friss OP. rendszer. Sentinellel megnéztem, nincs bad sector.. és vírusírtót is futattam.. Any Idea??
Lapos type: NP370R5E S02HU
-
aclandiae
senior tag
Sziasztok!
Hátha akad itt valakinek: Samsung 700G7A, i7-el, 6970M VGA-val mennyire hangos terhelés alatt?
-
ruzsass
tag
válasz
thomasmorten #2072 üzenetére
Rendszergazdai jogokkal bíró felhasználóként próbálod módosítani?
-
izsob
tag
válasz
DeltaPower #2067 üzenetére
nekem np300e5z-s04hu van, a gépalján a matricán s02hu van. nekem 09QB bios van rajta. Az engem is érdekelne mi a különbség a 02 és a 04 között.
-
Bela52
tag
Sziasztok. Tudna e valaki valamit javasolni? Samsung
Np300e5x-02hu laptopra, wind8-ra telepitettem , win7 op rendszert.Telepitésnél , töröltem minden particiot. Minden sikerült, fel állt a wind7 rendszer.Csak a wifi nem müködik. Letöltöttem a samsung oldaláról wifi drivert telepitettem, de csak nem müködik.Valakinek lenne ötlete? Segitséget elöre köszönöm. -
DeltaPower
addikt
Sziasztok! Ha valakinek van NP300E5Z-S02HU, meg tudná nézni nekem a bios verzióját? Elvileg "P07AAA" vagy hasonló kinézetű a verziószám. Előre is kösz.
-
dunc
nagyúr
Sziasztok ez a gépem van Samsung NP270E5E-X02HU win8 al,lehetséges e DVD ről telepíteni?
-
massino83
újonc
Sziasztok!
Következő problémám lenne: van nálam egy samsung laptop (270E5E-K01), win8at raktak rá gyárilag. Nah most a gazdájának nem felel meg a win8, szeretné, ha win7el menne. Kb már 15ször fel lett rakva rá több fajta win7 is, de mikor végez a telepítéssel, kiírja, h újraindul és onnantól kezdve nem bootol be hddről a gép soha sem. Media Marktban lett véve a gép 2 hete, ebből gondolom, h másnál is kellett lennie hasonló problémának.... Valami ötlet megoldásra? -
Mikisys
őstag
Töltési ciklus:
Az akkumulátorban felhasznált anyagoktól és azok technológiájától is függő adat, hogy mennyit bír ki, míg cserére nem szorul. Akku gyártók weboldalán esetleg hozzáférhető adat.
A LAP-TOP akkuk nagy részébe bele van építve valamilyen érzékelő, vagy szabályozó-védő áramkör, vagy a gépben lévő töltő-felügyelő áramkör.
Ha az áramkör megy tönkre, akkor tönkreteheti a még jó akkut is.
Ha tegnap feltöltött állapotban kikapcsoltam a gépet, kihúztam a konnektorból, attól még ma nem fog tölteni bele a tápja/töltője, ha bedugom a konnektorba és használom a gépet.
(Nekem bekapcsoláskor egy pillanatra vörös fénnyel világít a LED, majd átvált zöldre, ha az akku rendben van, tehát feltöltött állapotban van.)Rátöltés:
Az újabb gyártású LI-ION-akkuk szeretik a gyakori töltést, nem okoz nekik semmilyen megbetegedést, a mélykisütés és túlmelegedés viszont okozhat, lásd még az elektronikáját.Menedzsment-energia gazdálkodási programok:
Ezek 90%-ban visszafogják a gép teljesítményét, tehát lassabb lesz a feldolgozás, ez önmagában nem kíméli az akkut, mert tovább tart egy program futtatása.
Inkább előny az, hogy kevésbé melegszik a gép, mivel csökkentett energia-felhasználású módban működik.
Nagy grafikai(fotós), vagy főleg játékprogramok esetében nehézkessé válik a kezelhetőség, darabos, lefagyásos tünetekkel egyetemben.
Végső soron nem takarítottunk meg energiát, csak bosszankodtunk gépünk nehézkes, lassú működésén.Nekem ez a véleményem az akku-takarékossággal kapcsolatban.
Üdv!
-
Conv
csendes tag
válasz
Mikisys #2056 üzenetére
Az azt jelenti, hogy nincs alapja annak, hogy a töltési ciklusok száma is erősen növeli az akkumulátor elhasználódását?
Azt jelenti tehát véleményed, hogy nem számít, rátöltök-e az alig csak néhány százaléknyit merült akkura napi rendszerességgel? Ez tehát nem befolyásolja az akku élettartamát?
A menedzsment programok - ebből a szempontból - miért teljesen hasztalanok, elmagyaráznád részletesebben? Köszönöm. -
csibusz0314
aktív tag
Tévedtem
FULL HD filmet nézek most, rajta, szóval alkalmas arra is^^
Még egyszer köszönöm a segítséget, aki ajánlottaHOPPÁ nem ide
-
Mikisys
őstag
válasz
csibusz0314 #2055 üzenetére
Írtam, privát üzenetet.
-
Semmilyen energia-garázdálkodási szoftver használatát nem javaslom senkinek, ettől nem lesz hosszabb az akku élettartama, ez csak mellébeszélés.Üdv!
-
csibusz0314
aktív tag
Igen, ezt én értem is. De azt hiszem most már átlépek ezen a "problémán". Mert nekem igazából, még mindig nem ez a kérdésem.
Beépített aksival rendelkező laptopom van, és attól függetlenül, hogy írták, nincs benne ez a program/lehetőség/opció (battery life extender) - ergo nincs meg az az opcióm, hogy kikapom az aksit, és úgy használom, de még egy program sem áll a rendelkezésemre, ami segítene az akkumulátor kímélésben. (SAMSUNG kolléganővel többszöri beszélgetés után sincs)
De őszintén.. Már nem is érdekel.Amíg bírja az aksi bírja.. Én ACról fogom használni a szünetmentesség miatt is.. És ha megadja magát, akkor megy a szervizbe. Most már szeretném "élvezni is"
Köszönöm a kommenteket -
Conv
csendes tag
válasz
csibusz0314 #2053 üzenetére
Velemenyem szerint az Extender mukodesenek lenyege, hogy 80 szazalek felett - hiaba csokken a toltes az akkus hasznalat miatt - nem kezdi meg a toltest. Amennyiben ez ala esik, akkor viszont szazra tolti vissza! Igy nehany szazaleknyi hasznalat eseten nem hasznalodik az akku tovabbi toltesi ciklussal.
-
Mikisys
őstag
-
csibusz0314
aktív tag
válasz
Bobrooney #2050 üzenetére
Igen, kivennénk, ha nem lenne beépített
Nem véletlenül nem tudjuk megoldani + nem tudjuk beállítani, hogy csak 80%-ra töltsön.. Mivel nekünk nincs Battery Life Extender.. Hozzáteszem érthetetlen okok miatt.
Ha nem olvastad volna a típusszám: NP370R5E-s02HU
Ha van valami ötleted, köszönjük előre is
-
G3R!94
aktív tag
válasz
csibusz0314 #2048 üzenetére
Nem tudom hogy lehetne kímélni máshogy, ezért folyamatosan 100%-on van, hetente vagy két hetente csinálok egy teljes lemerítést és ennyi.
-
csibusz0314
aktív tag
Az jó, akkor már ketten vagyunk. Engem már kétszer hívott fel a hölgy, hogy segítsen... alap user próbálkozásokkal, mondanom sem kell, kevés sikerrel.
A következő lépés, hogy hívjam ki, a SAMSUNG futárt... de... nem(még)
Amúgy te akkor hogy oldod meg ezt az aksi kérdést? Mármint, hogy használod úgy beépített aksival, hogy megkíméld?
Köszi a válaszodat előre is,
Dia
-
G3R!94
aktív tag
válasz
csibusz0314 #2046 üzenetére
Nálam majdnem ugyanez a típus van (NP370R5V-S01) és nálam sincs semmi amit a hivatalos honlap mutogat, se biosban se a "Settings" progiban.
-
ruzsass
tag
válasz
csibusz0314 #2044 üzenetére
Ha létezik hozzá BIOS frissítés akkor azt a Samsung SW Udate-tel tudod leszedni és felrakni.
-
csibusz0314
aktív tag
Nekem Samsung np370r5e-s02HU laptopom van. Az a problémám amit már leírtam korábban is, hogy:
- Lenne egy a Battery Life Extender, amit sem a win8-on belül sem találok a Settings programban, illetve a Bios -> Advanced fülnél sem. Felhívtam már a Samsungot, és elméletileg a hölgynél lévő megeggyező laptopnál viszont volt.. És egyszerűen nem értem, nálam miért nincs. Lehet, hogy egy bios frissítés kéne.. DE... nem találok hozzá. -
Toxy
aktív tag
válasz
csibusz0314 #2042 üzenetére
Nekem Samsung NP350V5C notebookom van s van ez az opcióm.
Disabled-en van. Mi ez egyébként? Leírnád?
Köszi
-
csibusz0314
aktív tag
Nem a Battery Life.. az még sajnos nem.. Viszont nem nézte meg senki, akinek ilyene lenne (valószínüleg nincs
) Hogy látja-e a biosban.
A VGA Dedikalt/ATI kártya, meg... feltettem egy beta drivert és már át is váltotta.. valamiért nem telepítette fel... :/
Ennyi
Biosra esetleg valaki?
-
fPApi
őstag
válasz
csibusz0314 #2039 üzenetére
Elmondod, hogyan (hátha valakinek még hasznos lehet)?
-
csibusz0314
aktív tag
válasz
csibusz0314 #2037 üzenetére
A probléma megoldódott
-
csibusz0314
aktív tag
Újabb probléma
Nemrég vásároltam egy Samsung laptopot (np370r5e-s02HU)
Miden szép és jó volt addig, míg ma végre fel nem telepítettem egy játékot, mert szerettem volna letesztelni, hogy mit is tud.. De nem tudok átváltani dedikált vgaról az ATI 8750re... Mindenhogy próbáltam már.. Látni látja a gép.. de nem tudom átváltani.. Mi lehet ennek az oka?? -
atti1848
senior tag
Tudsz dobni egy linket, mert ahol én keresem ott nincs semmi olyan.
-
atti1848
senior tag
Sziasztok.
Nem rég vettem egy Samsung RV510- A02HU laptopot, amihez nincs driver CD, ez nem is lenne gond, mert a driverek megvannak, de az FN-s kombinációk nem működnek. Nincs valakinek Driver CD-je hozzá windows 7-s rendszerhez, vagy valahonnan nem tudom letölteni a teljes lemezt?
-
csibusz0314
aktív tag
Senki nem kukkantana bele a biosába?
-
fPApi
őstag
válasz
csibusz0314 #2029 üzenetére
Nem igazán értem ("nem nagyon van"), szerintem egy ilyen opció vagy van, vagy nincs. Vagy esetleg nálad az van, hogy BatteQWE LifeGŐ C..rt76 Extension, vagy mi?
-
Csorbi
addikt
No, azt a választ kaptam a klónozásos-aktiválós problémára a VRG Kft-től, hogy mindenképp a Recovery-ből (F4-gyel hívható elő a bootoláskor) klónozzam a diszket, egy USB-re dugva a vinyót.
Valamint: Az Ön által klónozott meghajtónál az aktiválási problémát okozhatja esetleg a 250Gb-os HDD, amennyiben nem 4k-s "Advanced Format" típusú. http://hu.wikipedia.org/wiki/Advanced_FormatA 250-es HDD-m valóban 512 bájtos szektorméretű, az 1 TB-os pedig 4kb-os...
-
csibusz0314
aktív tag
Még annyit megkérnék valakitől, akinek ez a típus (np370r5e-s02hu)
Legyen szíves és nézze meg a BIOSban, hogy az Advanced fülnél van-e neki ez az opció:
Battery Life Cycle Extension
Mert nekem nem nagyon van, viszont a SAMSUNG-os leányzó, aki nézte a teszt notebookon, azt mondta, hogy neki van :/Köszönöm előre is.
-
Mikisys
őstag
válasz
csibusz0314 #2026 üzenetére
Elnézést kérek, rosszul fogalmaztam ezt meg.
Szóval, ha akkuról ment eddig, de most már tölteni kell, akkor a töltés befejeződéséig nem szabad kihúzni a tápot a konnektorból, hadd töltődjön fel teljesen az akku.( A gépet, persze ki lehet kapcsolni, ha az nem kell.)
Ha már feltöltődött, akkor természetesen kihúzható a konnektorból, vagy a kapcsolós elosztó kikapcsolható, ha nem kell áram már semminek.
Na, talán érthetőbben írtam le.(Remélem.)Üdv!
-
Mikisys
őstag
válasz
csibusz0314 #2024 üzenetére
Én háromnaponként kihúzom a tápot és így akkuról használom 1-2óra hosszan.
Másnap bedugva a tápot is, használom, miközben töltődik az akkuja. Meg kell várni, míg teljes feltöltést nem mutat, utána lehet kikapcsolni.
Ez így megy nekem két éve és semmilyen probléma nem volt.
A tápot kapcsolós elosztóval aktiválom, ha kell a gép, ha nem használom a gépet, akkor a táp ki van húzva, vagy az elosztó ki van kapcsolva, így nincs áram alatt állandóan a táp.Üdv!
-
csibusz0314
aktív tag
Sziasztok!
Lenne egy Samsung NP370R5E S02HU Notebookom:Az lenne a probléma, hogy beépített az aksim, és így nem tudom kivenni. Viszont a Samsungnak van ilyen Battery Life Extender nevű programja, amit a User Guide-ban találtam. Viszont nekem olyan van, amit nem is említ a User Guide - Eco Mode - ami csak a széndioxid képződést csökkenti ^^ Viszont a másik app nincs ott.
Mivel nem tudom kivenni az aksit, és a program sincs... Milyen ötleted van, hogy nyugodtan tudjak játszani a gépen, úgy, hogy ACre kötve használom, ééééés élje túl ezt az évet az akkumulátor is
A Battery Life Extender elméletileg a BIOSban is megtalálható, viszont én ott sem találom... Mindent megnéztem már. Mindenhol úgy van feltüntetve, hogy van.. de.. NINCS
Segítségeteket előre is köszönöm. -
18Roli18
csendes tag
Bebootolta a pendrive-ról a win7-et. El is kezdi az információgyűjtést. Szét dobom a partíciókat és kiírja hogy nem telepíthető a lemezre a windows mert a kijelölt lemez GPT particionálási stílus szerinti.
Ugyhogy megint megakadtam.
-
18Roli18
csendes tag
Nos először is köszönöm a segítséget! Eljutottam addig hogy ki tudtam választani a pendrive-ot. Azonban most az a probléma hogy hibát ír ki. Idézem
File:/Boot/BCD
Status: 0xc0000098
Info: the windows boot configuration data file does not contain a valid os entryGondolom a pendrive-al lehet most gond. Megpróbálom azt újra írni és ha nem megy jelentkezem!
Köszi mégegyszer.
-
18Roli18
csendes tag
Sziasztok!
Adott egy Samsung Np370R5E S02HU típusú laptop. Gyári előre telepített windows 8-at szerettem volna Win7-re cserélni. Már a kezdet kezdetén problémába ütköztem, ugyanis a biosban nem tudtam beállítani hogy Usb-ről bootolja be a pendrive-on lévő Win 7-et. Egyszerűen nem ismeri fel a pendrive-ot, mint lehetőséget, csak a vinyót.
Kérdésem: Mi lehet a probléma és mi lehet a megoldás???Köszönöm előre is segítségeteket.
-
Rendeske
tag
Sziasztok!
Notebook táskát/tokot szeretnék venni NP900 "13 notebookra, nagyon sok féle táskát látok a piacon, szerintetek melyik a legjobb minőségre? Nekem nulla tapasztalatom van ebben a témában...
Nem tudom hogy van e olyan amibe gumi is bele van építve, olyanra gondolok mint az otterbox pl a telefonoknál....hogy minnél jobb legyen a védelem.
Nehogy sérüljön a kicsike, mert nagyon megszerettem
Üdv,
-
#08054973
törölt tag
válasz
csasaKKP #2012 üzenetére
Ok. Köszi. Egyszerűen nem értem,hogy lehet 2013-ban egy majd 180k-s lapost még mindig 1366x768-as felbontású hulladék kilejzővel szerelni. Nem hiszem hogy annyival drágább volna egy normálisabbat belerakni. Ezer éves T-61 em 1600x900 as. Hihetelen. Mindegy azért felhajtok egyet valahonnan.
-
csasaKKP
senior tag
válasz
#08054973 #2011 üzenetére
Lehet upgrade-elni, de ez is garanciavesztés. Ráadásul én nem ajánlom, csak ha hibás a kijelző...
Fontos, hogy ugyan ahhoz a típushoz vegyél LCD kijelzőt(nagyságban semmiképp sem lehet eltérés), és hogy a csatlakozók (LVDS, szalagkábel pl.) pont ugyan oda essenek, mint az eredeti, régi kijelzőn.
Az IGP/GPU kezelni tudja a nagyobb felbontást, viszont nagyobb felbontás/fényerő mellé nagyobb fogyasztás társul.
Mindenképp szakemberrel kell csináltatni.Szerk.: Ha nem ugyanoda esnek a csatlakozók: YouTube
-
#08054973
törölt tag
Sziasztok. Az lenne a kérdésem,egy NP-355V5C tip. notiban upgradelt-e valaki kijelzőt. Esetleg mi lenne az elérhető legnagyobb felbontású kijelző ami gond nélkül menne.Nézett már valaki utána?
Üdv.
-
Toxy
aktív tag
válasz
ruzsass #2008 üzenetére
Nekem sincsenek már meg a recovery partíciók, mert töröltem egyből mikor vettem gépet. (kicsit bánom is).
De msdn-es érintetlen win8 iso-t letöltve s feltéve aktiválódik a windows.
S pont ma csináltam a gyári 1TB hdről egy költöztetést az SSD-re. Igaz ezt a samsung szoftvere csinálta meg hibátlanul.
-
ruzsass
tag
Kedves Samsung NP350V5C-S04HU tulajok,
már egy hete szenvedek a Win8 HDD-ről SSD-re költöztetésével és úgy néz ki, hogy egy gyári lemezképpel meg lehetne csinálni, csak az a bajom, hogy nem én vagyok a gép első tulaja és az előző tulaj az első indításkor nem csinált róla mentést, így ha valaki lenne olyan szíves és Budapesten lakik vagy jár és esetleg megvan neki kiírt DVD-n vagy külső winyóra(amit természetesen viszek) kimentené nekem(Samsung Recovery programmal lehet) azt nagyon megköszönném.
-
Toxy
aktív tag
Samsung NP350V5C notebookban lehet cserélni a vga-t?
Ha igen mi tehető bele?
Köszi
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Tőzsde és gazdaság
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- iPhone topik
- Milyen házat vegyek?
- Proxmox VE
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- HP Elitebook 840 G3 laptop (15,6FHD/I5-G8/8GB/256SSD/Magyar/Win11)
- HP Zbook 15 G3 laptop (15,6FHD/I7-G6/16GB/256SSD/AMD2GB/MagyarVilágítós/Win11)
- ÚJ Lenovo Legion Pro 5 16IRX9 - 16" WQXGA 165Hz - i5 14500HX - 32GB - 1TB - RTX 4060 - 3 év garancia
- T14s Gen4 14" FHD+ IPS i7-1365U 16GB 512GB NVMe magyar bill IR kam gar
- ThinkBook 16p Gen3 16" QHD+ IPS Ryzen 5 6600H RTX 3060 16GB 512GB NVMe ujjlolv gar
- Kaspersky, McAfee, Norton, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Fotó állvány eladó
- Csere-Beszámítás! Playstation 4 Gold Edition! Olvass!
- Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged