Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VirsLee

    őstag

    válasz almafa42 #300 üzenetére

    Akkor talán ideje lenne elárulnod, hogyan is működik a crypto, mert példaként egy részvényt hoztál fel, hogy ezért nem ponzi. Aminek totál semmi értelme nem volt, hisz a részvény vásárlással tulajdonjogot kapsz, a részvény értékét pedig a microsoft értékesítése hajtotta felfelé. Itt van néhány szemelvény a fórumról:
    - Átváltod az eth-t mondjuk axs-re, és binance-on 30 napos letétre fizet 75% évi kamatot.
    - Marad eth-ban, és bedobod a nexoba, ekkor fizet évi 8% kamatot.
    - Átrakod BUSD ba és 500usd ig 10% kamat. + Most van 90napos busd lekötés 13% kamatra 200usd ig ha jól emlékszem.
    - 120 napos lekötésben 104% az éves kamat :) 90 naposnál 75%
    - Uhh, én nem bányászok csak stakelem. Kapok ZIL-t és Gzilt is, így kb 32% az éves kamat.

    Ugye nem gondolod komolyan, hogy ez nem átverés? Nézz belőle egy nagyon lazát, busd 13%, ez elvileg stablecoin, azaz olyan, mintha usd-ben 13%-os kamatod lenne. Áruld el, hogyan lehetséges ez. Vagy ez a binance ez valami apró szereplő a crypto világban és csak cherry picking a részemről?
    Még néhány érdekesség a fórumról:
    - Hiveos kifizetés másnál is csúszik? Már 3 napja megvan a 0.1. A hivatalos telegram csatornájukon mások is panaszkodnak rá, hogy nem jön a pénz
    - Sziasztok mi történt az Ethermine.org-al mert nem akar kiutalni semmit már jó ideje. Álandóan még 21 nap a kifizetésig szöveg van.
    - Sziasztok! Most hogy spam attack van a NANO blokklanc ellen, csusznak a 2miners kifizetesek. Irtam ezugyben a supportnak szerintuk a heten vagy jovoheten mennek a kifizetesek ujra.

    "Miért hasonlítom a földön használt kvázi univerzális értékmérőhöz? Ahhoz, amit te is használtál, hogy elmondd, mennyit esett az értéke? Hm, nem is tudom."

    Érdekes, hogy betolsz ide egy chartot, ami egyértelműen megtévesztésre készült és értelmetlen összehasonlítást tartalmaz, majd újra megkérsz, hogy mondjam el miért is hülyeség az, majd most számonkéred rajtam, hogy miért USD-ben van.
    "Reagálnál kérlek a grafikon tartalámra is? A formai elemeket már kiveséztük."
    Mert a BTC nem pénz :D Ha pénz lenne, akkor lennének más áruk, szolgáltatások és eszközök, aminek az ára BTC-ben lenne nyilvántartva. Jelenleg a BTC jobban hasonlít egy limitált számban megjelenő monopoly társasjáték pénzére, amiből csak x darabot gyártottak, mint egy igazi devizára.

    Mekkora időszakot tartasz jogosnak? Mire fogod azt mondani, hogy az már nem cherry picking? Kérdeztem ezelőtt is, de nem írtál rá érdemi választ. Szóval? Hány évtől számít?

Új hozzászólás Aktív témák