Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • entoni1989

    tag

    Most telt be a pohár :W :W :W :W :W :W :W :W Megy a szervizbe a teló, de előtte a "szerintetek?" véleményetek kérném, hogy fog-e vagy mit fog tudni ezzel így csinálni a szerviz?
    Nos a hibajelenség nem új keletű, régóta csinálja már, de most lett elegem, szóval a hiba az, hogy a pl ami most kikészített, hogy a teló kitámasztva, videót nézek rajta, 5 vagy van mikor 3 vagy olykor 10 percig is gondtalanul, de van mikor egy percen belül többször videó közben, úgy hogy a közelében nem vagyok a telonak, gondol egyet és önálló életre kel, vagy fogja magát és magától osztott képernyőre vált vagy az alkalmazás felsoroló részt hozza fel, amivel ugye be is zárja nekem a videót (az a funkció az ami a bal sarki kapcitív gomb megnyomásával kellene feljönni, de ezt mindenféle előzetes megközelítés nélkül teszi). De ugyan ezt nem csak videónézés közben teszi, van mikor ezt megfigyelem csak snasz az asztalra letett állapotjában , mint ha egy szellem nyomkodná, megnyitja a legutóbb megnyitott alkalmazások listáját, görget rajta egyet és ennyi (kéz az 1 méteres körzetébe sehol, jah és tok se ami bezavarná rajta). De még ami idegtépőbb akár böngészés akár fb chat közben írok aztán a vagy gondol egyet és random befelezi a képernyőt, vagy csak azon erőlködve bedobja a hibaüzenetet, hogy sajnos ezzel nem kompatibilis az alkalmazás (holott a képernyő felezésre a kutyám se kérte) vagy egyszerűen csak leteszi kicsibe pl fb chat-et és bedobja a legutóbb megnyitott alkalmazások listáját, de ebbe van mikor vissza lépek és ahogy gépelnék azt a kört folyamat újra nyomja annyira begajdúl :W :W :W :W :W :W szerintetek a szerviz fog tudni nekem ezzel valamit tenni? :F Mert sajnos ami tapasztalatom, hogy beviszem (telekom), felküldik szervizre, ott jó nagy gyökérnek nézik a felhasználót mert míg ők tesztelik náluk nem jelentkezik, hogy nyugodt legyen a felhasználó újra húzzák (amit én itthon számtalanszor már megtettem) és vissza küldik, hogy semmi baja. Persze elejinte jó lesz aztán idő után jön újra. Sajnos Sony teloval jártam így anno, hogy 5x küldtem vissza szervizre egy lefagyásos hibával, hatodjára már inkább eladtam mert elegem lett... :((( :(((

Új hozzászólás Aktív témák