Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petipetya

    nagyúr

    Első reakciók.

    A Continuum jó irány lesz, de sajnos még gyerekcipőben jár. Számomra több dolog kellene még "bele":
    - Google appok (Chrome, YouTube stb.).
    - Mindegyik alkalmazásnak kellene univerzális változat, amely a teljes képernyő minden egyes pixelét ki tudja használni, saroktól-sarokig.
    - Többablakos mód.
    Éppen ezért szerencsésebb lett volna valami arm alapú procival piacra dobni a telót. Jelen pillanatban ez így egy félkarú óriás.

    Ár/érték arányban akkor érné meg, ha teljesértékű PC-t lehetne varázsolni belőle a Continuum segítségével. A OnePlus One + EZCast pároshoz viszonyítva nem éri meg az árát a cucc, igaz az EZCast-ot csak multimédiás használatra vettem, és abban villámgyors (YouTube és telón lévő filmek lejátszása a FullHD-s butatévén).

    A 950 XL önmagában remek hardverrel rendelkezik, de a szoftver még kíván némi frissítgetést. A kamera a szokásos minőséget hozza, ezen a téren szerintem egyértelműen felmossa a padlót a többi telefonnal.

    Cimbora 920-ról váltott, így majd megnézem magamnak ezt a vasat is, és véleményezem.

    A Space Odyssey hasonlat zseniális volt. :C A valaha készült legjobb sci-fi, így természetesen a kedvencem. Egyébként némely kifejezésen jót nevettem (pl. egy-másfél naponta sírt fel etetésért), üde színfolt ez a tesztekben. :)

    [ Szerkesztve ]

    "nincs rá lezsóidő"

Új hozzászólás Aktív témák